Kırtasiye Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Tombow
Tombow SH-300 Grip 0.7 uçlu versatil kalem, mono silgi ve 0.7 mm klasik uçtan oluşan şeffaf kalemlik hediyeli set.Renk seçiniz kısmından tercih ettiğiniz kalem rengini seçebilirsiniz. ..
28.00TL 35.00TL
Artline supreme fine pen 0.4 mm keçe uçlu kalem seti profesyonel ya da amatör yazı ve çizim işleri için ideal bir settir.Set içerisinde 30 farklı renkte kalem bulunmaktadır.Kalemler ergonomik bir tutuş sağlayan zarif ve ince üçgen gövdelidir...
99.00TL 135.00TL
70 gram, A4 boyutunda 5 adet ince kraft kağıt.Saman kağıdı olarak da bilinen craft kağıdı çeşitli etiket, paketleme ve yazı işlerinizde kullanabilirsiniz.5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kağıt içindi..
1.50TL
Çeşitli tasarımlarınız için kullanabileceğiniz 6 adet A4 boyutunda (21 cm X 30 cm) karışık renkli fon kartonu.160 gr, sağlıklı, doğal ve kaliteli kalın kağıttan üretilmiştir. Asit içermez.Bir pakette 6 adet karışık renkli fon kartonu bul..
3.50TL
Marka: Fanart
Fanart academy oil yağlı boya 12 adet 12 ml'lik set.Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. ..
38.00TL
Kara kalem ve çizim işleri için özel olarak tasarlanmış, kalın ciltli, A4 boyutunda 120 yapraklı çizgisiz sketch pad defteri.160 gr kağıttan imal edilmiştir. Asit içermez.  ..
50.00TL
Clairefontaine kraft sketch blok A4 (21 X 29,7 cm) dikey defter.90 gramlık hamurdan üretilmiştir. 100 yapraklıdır.Kara kalem, keçe uçlu kalem, toz pastel, pastel kalem, kömür kalem ile yapılan her türlü sanatsal ve amatör çizimlere uygundur. ..
59.00TL
Monami artist yağlı boya 12 adet 12 ml'lik tüp içerir.Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir.Çocuklar için güvenlidir. ..
30.00TL
Kalite Köşeli Yumuşak Toz Pasteller en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştır.Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar. Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının parmakları ile bütü..
46.75TL
Özel üretim kadife dokulu kağıdı ile her kaleme eşit davranan Rhodia defter, özellikle dolma kalem ile yazmayı zevkli hale getirir.Mürekkebi sayfanın arkasına geçirmez.A5 ( 14.8 x 21 cm ) boyutundadır, üstten spirallidir.80 gr hamurdan ür..
32.00TL
Mungyo Gallery Semi Jumbo yumuşak yuvarlak yağlı pastel boya en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir. Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar. Yumuşaklığı sayesinde kul..
33.00TL
Marka: Snowman
Snowman rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir. Uç boyutu: 1.2 mmTeknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
7.00TL
Marka: Snowman
Snowman 0.7 siyah uçlu rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir. Uç boyutu: 1.4 mmTeknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için i..
8.50TL
Mungyo Gallery Yumuşak Yuvarlak Yağlı Pastel Boya en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir. Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar. Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının..
18.20TL
Marka: Fanart
Fanart Academy Akrilik Boya Seti 12 adet farklı renkte 12 ml'lik tüp içerir.Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilirÇabuk kurur ve tuval üzerinde çatlama yapmaz. ..
38.00TL
Maries guaj boya seti 12 farklı renkte 12 ml'lik tüp içerir.Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Hızlı kurur ve tuval üzerinde çatlamaz.Profesyonel sanatçılar ve başlangıç seviyesi için idealdir. ..
35.00TL
Marka: Snowman
Snowman 0.1 uçlu siyah rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir. Uç boyutu: 0.55 mmTeknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için ideal..
7.00TL
Marka: Snowman
Snowman BG12, yuvarlak uçlu, beyaz tahta kalemi.Kalem ucu çapı 4,5 mm'dir. 1~3 mm arası çizgi kalınlığındadır.Özellikle beyaz yazı tahtaları için geliştirilmiştir. Emaye, cam, melamin gibi gözeneksiz tüm yüzeylerde mükemmel sonuç verir. ..
5.00TL
12 Renk x 12mlKarton, kağıt ve seramik yüzeylerde kullanılabilir.Renk karışımlarında zengin çeşitlemeler yapabilirsiniz. Suda çözünebilir.Yüksek kaliteli, parlak renklerden oluşur. ..
22.50TL
Kaligrafi, karakalem, çizim ve yazı işlerinizde kullanabilirsiniz. A4 ebatlarında, 50'li paket olarak satılmaktadır. Kareli, parlak ve kaygan yüzeye sahiptir. 90 gr'lık kağıttan yapılmıştır. ..
15.00TL
2B sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır.SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmad..
7.50TL
2B sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır.SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
3B sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır.SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
4B sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır.SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
5B sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır.SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
3B sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır.SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmad..
7.50TL
HB sertlik derecesindedir.Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır.SV (uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine) sahiptir. Kolay açılır, iz bırakma..
7.50TL
Faber Castell hamur silgi, kömür ve pastel çizimlerini düzeltmek ve rengini açmak için idealdir.Asetat filmlerini temizlemek için uygundur.Yoğurulabilir ve emicidir. ..
3.00TL
Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmalarınızda kullanabileceğiniz 4 mm uçlu kalem silgi.1 adet üzerinde, 2 adet yedek olmak üzere 3 adet silgi ucu bulunmaktadır.Kalem uzunluğu 10 ..
15.00TL
Maries yağlı boya 12 adet 12 ml'lik tüp içerir.Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilirProfesyonel sanatçılar için idealdir. ..
42.00TL
18 adet 12 ml'lik tüp içerir.Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. ..
50.00TL
2,5 cm boyutunda, paslanmaz çelikten üretilmiş SDI marka kağıt ve not tutucusu.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
2.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×