Kırtasiye Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
70 gram, A4 boyutunda 5 adet ince kraft kağıt. Saman kağıdı olarak da bilinen craft kağıdı çeşitli etiket, paketleme ve yazı işlerinizde kullanabilirsiniz. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kağıt içindi..
1.50TL
Kara kalem ve çizim işleri için özel olarak tasarlanmış, üstten spiralli, A4 boyutunda 24 yapraklı sketch pad defteri. 160 gr kağıttan imal edilmiştir. Asit içermez.  ..
25.00TL
Marka: Pebeo
Profesyonel akrilik boya çalışmaları için kullanabileceğiniz, 12 li boya seti. Renkler canlıdır ve birbirleri ile karışma özelliğine sahiptir. 12 ayrı renkten oluşur. Her bir tüp 12 ml'dir. ..
41.50TL
Kara kalem ve çizim işleri için özel olarak tasarlanmış, kalın ciltli, A4 boyutunda 120 yapraklı çizgisiz sketch pad defteri. 160 gr kağıttan imal edilmiştir. Asit içermez.  ..
50.00TL
Kalite Köşeli Yumuşak Toz Pasteller en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştır. Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının parmakları ile bütü..
38.50TL
Kalite Köşeli Yumuşak Toz Pasteller en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştır. Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının parmakları ile bütü..
38.50TL
Mungyo Gallery Semi Jumbo yumuşak yuvarlak yağlı pastel boya en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir.  Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kul..
30.00TL
Marka: Snowman
Snowman rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir.  Uç boyutu: 1.2 mm Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
4.50TL
Marka: Snowman
Snowman 0.7 siyah uçlu rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir.  Uç boyutu: 1.4 mm Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için i..
4.50TL
Mungyo Gallery Yumuşak Yuvarlak Yağlı Pastel Boya en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir.  Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının..
17.00TL
Mungyo Gallery Yumuşak-Yuvarlak Yağlı Pastel Boya 24'lü, en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir.  Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kullana..
30.00TL
Maries guaj boya seti 12 farklı renkte 12 ml'lik tüp içerir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Hızlı kurur ve tuval üzerinde çatlamaz. Profesyonel sanatçılar ve başlangıç seviyesi için idealdir. ..
35.00TL
Marka: Snowman
0.38 mm ince siyah uçlu çizim ve yazı kalemi. Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
5.00TL
18 adet farklı renkte 12 ml'lik tüp içerir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir Çabuk kurur ve tuval üzerinde çatlama yapmaz.   ..
55.00TL
12 Renk x 12ml Karton, kağıt ve seramik yüzeylerde kullanılabilir. Renk karışımlarında zengin çeşitlemeler yapabilirsiniz. Suda çözünebilir. Yüksek kaliteli, parlak renklerden oluşur. ..
22.50TL
Kaligrafi, karakalem, çizim ve yazı işlerinizde kullanabilirsiniz. A4 ebatlarında, 50'li paket olarak satılmaktadır. Kareli, parlak ve kaygan yüzeye sahiptir. 90 gr'lık kağıttan yapılmıştır. ..
15.00TL
80 yapraklı ve çizgili meşk kaligrafi defteri. Kaligrafi ve hat çalışmalarınız için idealdir. ..
25.00TL
2B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmad..
4.50TL
3B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmad..
4.50TL
HB sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır. SV (uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine) sahiptir. Kolay açılır, iz bırakma..
4.50TL
Faber Castell hamur silgi, kömür ve pastel çizimlerini düzeltmek ve rengini açmak için idealdir. Asetat filmlerini temizlemek için uygundur. Yoğurulabilir ve emicidir. ..
3.00TL
1B sertlik derecesindedir. Yazım, karakalem, teknik çizim , eskiz çizimleri ve farklı tekniklerle kullanmak için idealdir. Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
3.00TL
2B sertlik derecesindedir. Yazım, karakalem, teknik çizim , eskiz çizimleri ve farklı tekniklerle kullanmak için idealdir. Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
3.00TL
3B sertlik derecesindedir. Yazım, karakalem, teknik çizim , eskiz çizimleri ve farklı tekniklerle kullanmak için idealdir. Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
3.00TL
4B sertlik derecesindedir. Yazım, karakalem, teknik çizim , eskiz çizimleri ve farklı tekniklerle kullanmak için idealdir. Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
3.00TL
5B sertlik derecesindedir. Yazım, karakalem, teknik çizim , eskiz çizimleri ve farklı tekniklerle kullanmak için idealdir. Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
3.00TL
Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmalarınızda kullanabileceğiniz 4 mm uçlu kalem silgi. 1 adet üzerinde, 2 adet yedek olmak üzere 3 adet silgi ucu bulunmaktadır. Kalem uzunluğu 10 ..
15.00TL
Maries yağlı boya 12 adet 12 ml'lik tüp içerir. Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir Profesyonel sanatçılar için idealdir. ..
42.00TL
18 adet 12 ml'lik tüp içerir. Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. ..
50.00TL
Marka: Pebeo
Geleneksel sulu boya çalışmaları için yaratılmış, canlı ve parlak renk seçenekleri bulunmaktadır.  Renkler canlıdır ve birbirleri ile karışma özelliğine sahiptir. Renkler kuruduğunda renk tonlarının derinliği sayesinde saydamlığını kaybetmez...
38.00TL
Bianyo yağlı boya seti 12 adet 12 ml'lik tüp içerir.  Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir ..
30.00TL
Marka: Edding
Edding marka, ince uçlu (0.7 mm) yaldızlı kalem. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. ..
7.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×