100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kırtasiye Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Tombow
Tombow SH-300 Grip 0.7 uçlu versatil kalem, mono silgi ve 0.7 mm klasik uçtan oluşan şeffaf kalemlik hediyeli set. Renk seçiniz kısmından tercih ettiğiniz kalem rengini seçebilirsiniz. ..
28.00TL 35.00TL
70 gram, A4 boyutunda 5 adet ince kraft kağıt. Saman kağıdı olarak da bilinen craft kağıdı çeşitli etiket, paketleme ve yazı işlerinizde kullanabilirsiniz. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kağıt içindi..
1.50TL
Çeşitli tasarımlarınız için kullanabileceğiniz 6 adet A4 boyutunda (21 cm X 30 cm) karışık renkli fon kartonu. 160 gr, sağlıklı, doğal ve kaliteli kalın kağıttan üretilmiştir. Asit içermez. Bir pakette 6 adet karışık renkli fon kartonu bul..
3.50TL
Siyah renk silinebilen tükenmez kalem. Arka kısmındaki özel silgisi ile ya da ütü ile kağıt, karton, kumaş gibi yüzeylere yazdıklarınızı kolayca silebilirsiniz. Şablon çizimi için idealdir. 0,5 uçludur. ..
7.50TL 10.00TL
Marka: Artline
Artline supreme highlighter fosforlu işaretleme kalemi ekonomik bir marker kalemdir.  Uç kalınlığı yaklaşık 4 mm'dir. Ergonomik yapısı ile kolayca kitap, defter ve notlarınızda işaretleme yapabilirsiniz. 7 farklı renk arasından iste..
4.00TL
Kara kalem ve çizim işleri için özel olarak tasarlanmış, kalın ciltli, A4 boyutunda 120 yapraklı çizgisiz sketch pad defteri. 160 gr kağıttan imal edilmiştir. Asit içermez.  ..
50.00TL
Marka: Snowman
Snowman rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir.  Uç boyutu: 1.2 mm Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
7.00TL
Marka: Snowman
Snowman 0.7 siyah uçlu rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir.  Uç boyutu: 1.4 mm Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için i..
8.50TL
Marka: Artline
Artline 0.1 uçlu siyah teknik çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir. Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
10.00TL
Marka: Snowman
0.38 mm ince siyah uçlu çizim ve yazı kalemi. Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
7.00TL
Marka: Snowman
Snowman 0.1 uçlu siyah rapido çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun müddet kullanılabilir.  Uç boyutu: 0.55 mm Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için ideal..
7.00TL
Marka: Snowman
Snowman BG12, yuvarlak uçlu, beyaz tahta kalemi. Kalem ucu çapı 4,5 mm'dir. 1~3 mm arası çizgi kalınlığındadır. Özellikle beyaz yazı tahtaları için geliştirilmiştir. Emaye, cam, melamin gibi gözeneksiz tüm yüzeylerde mükemmel sonuç verir. ..
5.00TL
Marka: Artline
Artline 0.3 uçlu siyah teknik çizim kalemi geniş mürekkep haznesi sayesinde uzun süre kullanılabilir. Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmaları için idealdir. ..
10.00TL
Kaligrafi, karakalem, çizim ve yazı işlerinizde kullanabilirsiniz. A4 ebatlarında, 50'li paket olarak satılmaktadır. Kareli, parlak ve kaygan yüzeye sahiptir. 90 gr'lık kağıttan yapılmıştır. ..
20.00TL
2B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
3B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
4B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
5B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Kolay açılır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmadan silinir. ..
2.50TL
3B sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır. SV: Uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine sahiptir. Kolay açılır, iz bırakmad..
7.50TL
HB sertlik derecesindedir. Yazım, teknik çizim, karakalem ve eskiz çalışmaları için idealdir. Su bazlı vernikle kaplanmıştır. SV (uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemine) sahiptir. Kolay açılır, iz bırakma..
7.50TL
Teknik çizimler, sanat çizimleri, karalama, skeç çalışmaları ve diğer modelist tasarım çizim çalışmalarınızda kullanabileceğiniz 4 mm uçlu kalem silgi. 1 adet üzerinde, 2 adet yedek olmak üzere 3 adet silgi ucu bulunmaktadır. Kalem uzunluğu 10 ..
15.00TL
2,5 cm boyutunda, paslanmaz çelikten üretilmiş SDI marka kağıt ve not tutucusu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
2.00TL
Olfa, emniyetli maket bıçağı. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hem sağ hem de sol elle kullanılabilen ergonomik tasarıma sahiptir. ..
15.00TL
Set içeriğinde 11.5 cm, 13 cm ve 14.5 cm uzunluklarında kağıt pastel dağıtıcı kalem bulunmaktadır. ..
7.00TL
SDI Marka beyaz şerit daksil silici 6 mm eninde 10 metre uzunluğundadır. Klipsili olup, cebe takılabilir. Örtücülüğü kuvvetlidir. ..
22.00TL
Faber Castell kutulu hamur silgi, kömür ve pastel çizimlerini düzeltmek ve rengini açmak için idealdir. Asetat filmlerini temizlemek için uygundur. Yoğurulabilir ve emicidir. Özel kutusundadır. ..
5.00TL
7,8 mm boyutunda, plastik saplı metal raptiye. Harita, not kağıdı vb. şeyleri mantar pano benzeri materyallere tutturmak için kullanabilirsiniz. Bir pakette 25 adet renkli raptiye (harita çivisi) bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket içindi..
8.25TL
Marka: Tombow
Tombow 0.7 mm 2B klasik uç 6 adetlik ekonomik paket. Ultra polimer ve ince grafit karışımıyla koyu renk yazmanızı sağlayan ürün aynı zamanda kolay kırılmama özelliğine sahiptir. 2B yumuşaklığı ve netliğiyle, yazarken kağıda fazla bast..
10.00TL
30 cm yüksekliğinde, 8 cm genişliğinde, kaide üzerinde, eklem yerleri hareketli erkek model çizim mankeni. ..
50.00TL
Marka: Artline
Artline kırmızı renk tahta kalemi mürekkebi 20 ml. Paket içerisinde kolay dolum yapmanız için damlalık bulunmaktadır. ..
20.00TL
Marka: Artline
Artline mavi renk tahtakalemi mürekkebi 20 ml. Paket içerisinde kolay dolum yapmanız için damlalık bulunmaktadır. ..
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×