Mobilya Boyaları ve Çeşitleri Hobidunya.com’da!

Evinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Hayatınızda değişiklikler yapıp yeni hobiler mi edineceksiniz? Peki bunlara ayıracak fazla bütçem yok, uygun ve kaliteli malzemeyi nerde bulabilirim? diye soruyorsanız; sizin doğru adres Hobidunya.com. Web sitemize girerek Rich Selfy Decor ürünleriyle evinizi yenileyebilir, kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz. Bir tıkla ahşap mobilya boyası, vernikli mobilya boyası vb. ürünlere sahip olabilirsiniz! Her şey sizin için daha kolay hale getirilmişken neden bekleyesiniz, haydi sizde bir yenilik yapın!

Günümüzde ev dekorasyonuna artan ilgiyle birlikte piyasadaki çeşitlilikte artmıştır. Lakin insanlar bu kadar çeşide rağmen manevi olarak bağlandıkları eşyalardan ayrılmakta zorluk yaşamaktadır. Ya da aynı kalitedeki ürünü bir daha bulamamaktan endişe etmektedir. İşte burada sitemizde sizler için satışa sunduğumuz mobilya yenileme boyası en iyi alternatif olarak değerlendirilmektedir. İnsanların kullanmadan önce tereddüt ettiği konuları sizin için sorup yanıtlayalım; Hobidunya.com’ da satışa sunulan mobilya boyaları yüksek kapatıcılığa sahip akrilik boyalardır.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Hobi Dünya!

Geniş renk kartelasına sahip olan Rich Selfy Decor ürünleriyle ile evinizde istediğiniz renklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca stoklarda mevcut olan renkleri birbirlerine karıştırarak kimsede olmayan renkler elde etmenizde mümkün! Bu fırsatı kaçırmayın, kim farklı olmak istemez ki. Bazı insanlar alışkanlıklarının dışına çıkmak istemez. Ama artık Rich Selfy Decor boyalarıyla alışkanlıklarınız aynıyken yenilik sizinle, nasıl mı? Bütün ürünler su bazlı olduğu için temizliği çok kolaydır. Uygulama yapıldıktan sonra temizlik rutininizi değiştirmenize gerek kalmaz.

Rich Selfy Decor ürünleri sağlığa zararlı kimyasallar içermediği için bebek ve çocuk odalarında gönül rahatlığa ile kullanabilirsiniz. Ahşap yüzeyleri boyamaktan çekiniyorsanız artık tam zamanı! Ahşap boyası olarak alacağınız ürünlerimiz kendinden vernikli olduğu için size uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Amatörseniz, hobi ya da yenileme için boyalarımızı kullanacaksanız kendinden vernikli mobilya boyama boyası sizin için çok uygundur. Satın aldığınız ürünlerle fırça izi kalmadan uygulama yapabilirsiniz. En önemli konuya gelecek olursak Hobidunya.com’ da mobilya boyası fiyatları bütçe dostudur. Sizde hemen sitemize girerek dünyanızı değiştirebilirsiniz.

Rich Selfy Decor Mobilya Boyalarıyla Uygulama Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle mobilya boyama boyası kullanacağınız yüzeyleri temizleyip, kurulayın.
  2. Kullanacağınız yüzeyin genişliğine uygun rulo ya da fırça tercih etmelisiniz.
  3. Rich Selfy Decor ürünlerini parlak ve lake yüzeylerde kullanacaksanız zımpara işlemine gerek yoktur.
  4. Satın aldığınız boyaları sulandırmayınız.
  5. Boyalar kullanıma hazır olduğu için sadece çalkalamanız yeterli olacaktır.
  6. İlk katı uyguladıktan sonra minimum 4-6 saat bekleyiniz.
  7. Mobilya boyası ve ahşap boyası olarak satın aldığınız ürünlerin farklı boyutları bulunmaktadır. Eğer aldığınız ürün kullanım sonra fazla geldiyse atmayınız. Ürünlerimiz kendi ambalajlarında uzun süre saklanabilmektedir.
  8. Web sitenizde yer alan ahşap boyaları ve mobilya boyama boyalarının kıvamı pürüzsüz ve kremsidir. Boyaların bir yere bulaşması halinde temizliği çok kolaydır. Boya kurumadan su ve sabun ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
  9. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, plastik, polyester, cam, taş, kumaş, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil, suluboya kağıdı, metal ve tuval gibi bir çok yüzey üzerinde kullanılabilirsiniz.

Sizde uygun fiyatlarından ve kaliteli ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız Hobidunya.com’ a gelin. Hep evinizi, hem hayatınızı renklendirin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR