100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Dantel Aplike

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
İşlemeli fransız dantel aplik güpür. 34 cm uzunluğunda, 16 cm genişliğindedir. Beyaz ve siyah renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
4.50TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz püsküllü, dantel ve kurdele süslemeli fiyonk motif. Mavi, pembe, beyaz, krem ve kahve renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş&nb..
5.90TL
Gümüş sim işlemeli fransız dantel aplik güpür. 34 cm uzunluğunda, 11 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
4.00TL
İşlemeli dantel, oval, fransız aplik güpür. Yaklaşık 22 cm uzunluğunda, 15 cm genişliğindedir. Siyah, beyaz ve pudra renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
10.00TL
İşlemeli fransız dantel aplik güpür. 38 cm uzunluğunda, 15 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
5.00TL
Küçük boy fransız dantel aplik güpür. 9 cm uzunluğunda, 8 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Beyaz, pudra pembe ve cappuccino renkleri bulunmaktadır. ..
5.00TL
Altın sim işlemeli fransız danteli aplik güpür. 36 cm uzunluğunda, 15 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
9.00TL
Su yeşili renk dantel aplik güpür. Yaklaşık 32 cm uzunluğunda, 14 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
7.50TL
İnci ve simlerle süslenmiş dikme dantel aplik güpür. 30 cm uzunluğunda, 12 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
10.00TL
İnci süslemeli dantel aplik güpür. 15 cm uzunluğunda, 8 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
5.90TL
Özellikle pantolonlar için uygun yaklaşık 50 cm uzunluğunda nakış aplike. Dikerek kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
Siyah renk dantel aplike güpür. Yaklaşık 35 cm uzunluğunda, 13 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
6.50TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek kullanabileceğiniz gül aplike. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Kırmızı, pembe, mavi ve sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş v..
7.50TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilir ayrıca masa örtüsü ve çeyizlik ürünlerinize dikerek süsleyebilirsiniz. Mor, sarı, kırmızı, mavi, fuşya ve pembe renkleri mevcuttur. Yaklaşık 30 cm uzunluğu..
7.50TL 10.00TL
2 yorum yapılmış.
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Kırmızı, pembe ve sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebil..
7.50TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilir ayrıca masa örtüsü ve çeyizlik ürünlerinize dikerek süsleyebilirsiniz. Sarı, kırmızı ve pembe renkleri mevcuttur. Yaklaşık 30 cm boyutundadır. Belirtile..
10.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz, triko, pantolon gibi kıyafetlerinize dikerek kullanabileceğiniz dalda kuş motifli dantel aplike. Yaklaşık 73 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sip..
15.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve çeyizlik ürünlerinize dikerek kullanabileceğiniz mor çiçekli dantel aplike. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek kullanabileceğiniz mor çiçekli dantel aplike. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
7.50TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Kristal taş ve polyester inci boncuklarla işlenmiştir. 30 cm uzunluğunda, 11 cm enindedir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın alm..
10.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek kullanabileceğiniz fransız aplike. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Altın sim işlemeli dikme dantel aplik güpür. 20 cm uzunluğunda, 25 cm genişliğindedir. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
10.00TL
Çeyizlik ve ev tekstili ürünlerinize dikerek uygulayabilirsiniz. Kırmızı ve bordo renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
6.00TL 8.26TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Kırmızı, pembe, mor ve sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş ve..
5.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz, triko, pantolon ve çeyizlik ürünlerinize dikerek kullanabilirsiniz. Kırmızı, mavi, mor ve sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş ..
6.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve çeyizlik ürünlerinize dikerek kullanabilirsiniz. Kırmızı, pembe, mavi ve sarı renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilir..
10.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Yaklaşık 40 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Dolgu kısımları deri kaplıdır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
6.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz ve trikolarınıza dikerek elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca havlu, masa örtüsü ve çeyizlik ürünlerinize dikebilirsiniz. Yeşil, mor, mavi ve lacivert renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. ..
5.00TL
Tshirt, abiye, gömlek, bluz, triko, pantolon ve çeyizlik ürünlerinize dikerek kullanabilirsiniz. Mavi, kırmızı, mor ve turuncu renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına, kaç adet almak isterseniz girip sipariş&n..
5.00TL

Aplike, düz veya desenli bir kumaştan kesilmiş motiflerin başka bir kumaşa işlenmesidir. Farklı desenlerde işlemeler yapmanın bir tekniğidir. Aplikenin yapımında ilk dikkat edilmesi gereken husus kumaşların aynı cins olmasıdır. Farklı kumaş türleri ile yapıldığında kumaşlar birbiriyle uyumsuz olacaktır ve düzgün durmayacaktır. Kullanılacak kumaşlar yıkanmış ve ütülenmiş olmalıdır. Yıkanmamış veya ütülenmemiş kumaşlar da yine aynı şekilde düzgün durmazlar. Kumaş seçimi bu işlemede çok önemlidir. Dağılmayacak ve kolay parçalanmayacak kumaşlar tercih edilmelidir.

İşleme başlarken öncelikle güzel bir desen seçilmelidir. Bu desen ayrıca kolay yapılacak bir desen olursa işlem kolaylaşır. Özellikle yeni başlayanlar zor desenler seçmemelidir. Tela, kumaşları birbirine ütüyle yapıştıran bir malzemedir. Bu malzeme ile parça kumaşlar birleştirilerek desenler oluşturulabilir. Desen oluşturulduktan sonra karbon kağıdı ile aplike yapılacak kumaşa geçirilir. Burada bütün detayların geçirilmesine gerek yoktur. Ana hatların çizilmesi yeterli olacaktır. Desenin yeri belirlendikten sonra iğne ve iplik yardımıyla desen kumaşı alt kumaşa birleştirilir. Dikişler elde veya makinede yapılabilir. Makine dikişleri daha nizami durmaktadır.

Dilediğiniz Kumaşı Süsleyebileceğiniz Ürünler

El becerisine göre farklı aplike modelleri uygulanabilir. Farklı görsellerle ve hayal gücüyle ortaya oldukça hoş süsler çıkmaktadır ve bu süsler kıyafetler, battaniyeler, nevresimler ve yastıklar gibi farklı ürünlerde kullanılabilir. Modası geçen kıyafetler aplikelerle renklendirilir, bebekler veya çocuklar için hayal gücünü besleyen yatak takımları yapılabilir.

Bu işlemeler yalnızca kumaşla değil dantelle de yapılabilir. Dantel aplike kumaşa göre daha zordur çünkü dantelle elde desen yapmak oldukça zordur. Hobi Dünya sizlere dantelden farklı aplike modelleri sunmaktadır. Bu modelleri bir kumaşa işleyerek farklı desenler ve ürünler elde etmek daha kolaydır. Çünkü aplikenin en vakit alan kısmı desen yapmasıdır.

Şık ve Zarif Motifler

Hobi Dünya’nın aplik seçenekleri arasında gül motifi, çiçekler, Fransız danteli gibi farklı desenler bulunmaktadır. Çiçek aplike ile farklı ürünleri süslemek mümkündür.

Hobi Dünya; geniş ürün yelpazesi ve farklı ürünleriyle istediğiniz birçok hobi için sizlere hizmet sunmaktadır. Hobi Dünya sayesinde hem daha hızlı hem de daha pratik şekilde hobilerinizi icra etmeniz mümkündür. Hayal gücünüzü ortaya koymak için siz de hemen sipariş verin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×