Menü
SEPET

Baskılı Kurdele Çeşitleri ve Fiyatları

Saten kurdele, birçok farklı kullanım yeri olan ve farklı seçeneklerle sunulan bir süsleme ürünüdür. Paketlerde, süslemelerde veya sunumlarda kullanılabilir. Rengarenk veya desenli olabilmektedir. Kişinin zevkine göre birçok seçenek bulunur. Baskılı kurdele çeşitleri özel günlerde, partilerde veya özel hediyelerde kullanılır. Tanıtım için etkili bir araçtır. Baskıları kişiselleştirilebilir veya hazır tasarımlılar kullanılabilir.

Birçok Yerde Kullanabileceğiniz Baskılı Kurdeleler

Firmalar logolarını bastırarak tanıtımları için verdikleri promosyon ürünlerinde kullanabilir. Renkli olanları kutu veya keseden yapılan hediye paketlerini süslemekte, baskılı olanlar sünnet, diş partisi, hoş geldin bebek yemeği gibi özel günlerde tercih edilir.

Üzerinde “hoş geldin bebek” veya “dişim çıktı” baskısı bulunan ürünler ebeveynlerin düzenledikleri partileri kolaylaştıran ürünlerdendir. Ailelerin bebekleri için düzenledikleri organizasyonları şirinleştiren ve hoş sunumlar ortaya çıkartan baskılı kurdele son yıllarda sık sık tercih edilmektedir.

Hobi Dünya sizler için birçok modelde kurdele sunmaktadır. Baskılı kurdele fiyatları ve desenleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ürünleri gözden geçirebilir, beğendiğiniz ürünleri istediğiniz miktarda sipariş verip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.