Kaligrafi Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Karakalem çizimlerine yeni başlayanlar ve hobi amaçlı yapanlar için hazırladığımız temel malzemeleri içeren kara kalem başlangıç seti. Set içeriğinde; - 22,5 cm x 31,5 cm A4 klipsli çizim altlığı (sekreterlik), - 10 adet 35 x 50 cm Clai..
50.00TL
Clairfontaine Cray'On CT215521 A4 boyutunda 200 gram beyaz, resim ve çizim kağıdı. 5 adetli paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.00TL
Marka: Rich Boya
Spiralli, A4 boyutunda (297 x 210 mm), 110 gram medium yüzey, 24 yapraktan oluşan eskiz defteri, sketch pad. Kuru çizim teknikleri için idealdir.  ..
20.00TL
Marka: Rich Boya
297 x 210 mm A4 boyutunda, medium yüzey, 24 yapraktan oluşan, spiralli eskiz defteri (sketch pad). Kuru teknikler için idealdir.  ..
20.00TL
Marka: Artline
2.5 mm yazı genişliğinde, artline marka, yan kesik uçlu kaligrafi, güzel yazı ve çizim kalemi. Kağıt, cd, plastik, poster, metal, ahşap, kaset, film, cam, bez ve bunlar gibi boyanabilir tüm yüzeylerde kullanılabilirsiniz. Hızlı kurur, suya ve..
10.00TL
Marka: Snowman
2 mm uç kalınlığında, snowman 700c marka, yan kesik uçlu kaligrafi, güzel yazı ve çizim kalemi. Kağıt, cd, plastik, poster, metal, ahşap, kaset, film, cam, bez ve bunlar gibi boyanabilir tüm yüzeylerde kullanılabilirsiniz. Asit içermez, Toksik ..
7.50TL
Güzel yazı çalışmalarına yeni başlayacaklar için ya da hediye olarak verebileceğiniz jinhao 599A marka dolma kalem. İnce F uçludur, mürekkep doldurabilir ya da hazır kartuş kullanabilirsiniz. Yanında 1 adet siyah kartuş hediye olarak gönde..
25.00TL
5 adet siyah renk dolma kalem kartuşu. Jinhao markadır, tüm standart dolma kalemler için uygundur. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kartuş içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sa..
5.00TL
5 adet mavi renk dolma kalem kartuşu. Jinhao markadır, tüm standart dolma kalemler için uygundur. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) kartuş içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazı..
5.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu ana renkler seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç,..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu ara renkler seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç,..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 6'lı ara renkler seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç, düz v..
96.00TL
Marka: Tombow
Tombow çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu galaksi renkler seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç, düz ve ince..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu parlak renkler seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce ..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu pastel renkler seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç, düz ve ince ..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu peyzaj seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç, düz ..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 6'lı peyzaj renkleri seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç, düz ve ince ..
96.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu portre seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce uç, düz ..
190.00TL
Marka: Tombow
Tombow dual brush çift uçlu su bazlı keçeli fırça kalem 10'lu yumuşak tonlar seti. Su bazlı ve kokusuzdur, suyla karışabilir, yayılma yapmaz, toksik ve asit içermez. Tek mürekkep haznesi sayesinde bir ucu diğerinden önce tükenmez. İnce ..
190.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×