19,90 TL KDV Dahil
30,00 TL KDV Dahil
124,00 TL KDV Dahil
155,00 TL KDV Dahil

Resim Malzemeleri Hobidunya.com’da!

Sanatsal çalışmalarınızda kullanmanız gereken malzemeleri temin etmek için farklı adreslerden ürün seçimi yapmanıza hiç gerek yok. Aradığınız tüm malzemeleri sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bu sayfada sizleri resim malzemeleri ile buluşturuyor ve ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışverişle karşılamanızı sağlıyoruz. Çocukların kullanımı için özel olarak dizayn edilen malzemeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Tuval çeşitleri ve akrilik boya setleri en çok tercih edilen resim malzemeleri arasında yer alıyor. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinde sizlere onlarca farklı model seçeneğini inceleme şansını sunuyoruz. Farklı ölçülerde tuval var ve farklı renk seçenekleri sunan boya çeşitleri belirli bir kalitenin üzerinde olduğundan gönül rahatlığıyla sepetinize atarak alışveriş yapabilirsiniz.

Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve pek çok farklı çalışmada ihtiyacınız olabilecek fırça seti, guaj boya ve tuval sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ürünlerin başında geliyor. Alışverişinizi tamamlamadan önce sepetinize boya temizleyiciden de eklemeyi unutmayın. Paletler ve parlak yüzey astarı çeşitleri de incelemeniz için sizi bekliyor.

Bu arada sitemizde şövale ve yağlı boya başlangıç seti gibi ürün modelleri de bulunuyor. Tüm yıl boyunca sizlere en uygun resim malzemeleri fiyatları sunuyor ve ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışverişle karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlar, yüz güldüren ödeme seçenekleri gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanarak siz de malzeme ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Amatör ya da profesyonel olarak resim yapıyorsanız ihtiyacınız olan tüm ürünler hobidunya.com’ da! Her renk ve çeşitte boyalar, profesyonel fırçalar, tuvaller ve şövalyeler için sizin sitemize göz atmayı unutmayın. Her bütçeye uygun resim malzemeleri tek tık ile sizin olsun. Şimdi sizde sepetinize ekleyin, indirimlerden ve hızlı kargo avantajından yararlanın!

En Kullanışlı Resim Malzemelerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Sitemizde bulunan binlerce ürün arasından size uygun olan resim malzemeleri satın alabilirsiniz. Çalışmanızda kullanmak isteyeceğiniz ve en çok tercih edilen boya seçeneklerini inceleyelim;

Guaj Boya Seti: Guaj boya, su bazlı bir boya çeşididir. Bu boyaları kullanırken fırçanızı mutlaka su ile ıslatmanız gerekmektedir. Oldukça opak ve kapatıcı olan bu boyalar çabuk kuruma özelliğine sahiptir.

Guaj boyalar istenilen tüm yüzeyleri boyama imkânı sunmaktadır. Tercih edeceğiniz bu boyaların avantajı ise, kapatıcı özelliğe sahip olan ürünler oldukları için resminizde yaptığınız hataları çok rahatlıkla düzeltebilmenizdir.

Yağlı Boya Seti: Bu ürün oldukça yoğun ve macunumsu bir kıvama sahiptir. Guaj boya gibi kapatıcı özelliği olan yağlı boyalar kuruduktan sonra çekmez, esnek ürünlerdir. Yağlı boya, adından da anlaşılacağı gibi yağ bazlı bir boyadır. Bu yüzden kullanırken guaj ya da sulu boya gibi su ile değil terebentin ile inceltilir.

Çalışmanızı tamamladıktan sonra fırça ve paletinizi yine terebentin ya da tiner ile temizleyebilirsiniz. Yağlı boya, çabuk kuruyan bir boya çeşidi olmadığı için resim yaparken üst üste uygulama yapabilir, hatalarını çok daha kolay düzeltebilirsiniz

Akrilik Boya Seti: Yağlı boya kadar yoğun bir kıvamı olan akrilik boya, yağlı boya gibi yağ bazlı değil su bazlıdır. Akrilik boya diğer boyalara nazaran kullanımı sırasında ağır bir boyası kokusu ile sizi rahatsız etmez, kokusuz bir boyadır.

Akrilik boya çok çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Çalışmanızda kullandığınız fırça ve paletinizi su ve sabun ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu boyalar kuruduktan sonra suya dayanıklı hale gelmektedir. Bu özelliği ile boyalı yüzeyde olan lekeleri yine su ve sabun ile temizleyebilirsiniz.

Şövale: Şövale, resim ile ilgilenen amatör ve profesyonellerin resim çalışması yaparken tuval koydukları ve çalışmalarını yaptıkları ahşap sehpadır. Kaliteli şövale satın almak kullanım açısından çok önemlidir. Kaliteli şövalenin nasıl olduğunu anlamak için, şövalenin üretildiği ağacın ne olduğuna bakılmalıdır.

Şövale yapımında kullanılan ağacın fırınlanmış olması daha uzun ömürlü ve sağlam bir kullanım sağlamaktadır. Şövaleler, kapanabilen ve katlanabilen bir yapıya sahip oldukları için kolayca taşınabilmektedir. Şövale üzerinde tuvale resim yapmak oldukça rahatlık sağlamaktadır. Dengeli, orantılı ve daha kolay resim yapmak için en önemli yardımcınızdır.

Boya Paleti: Boya paletini resim yaparken tüm renklere hâkim olmak ve istediğiniz renkleri karıştırabileceğiniz düz levhalardır. Genelde cilalanmış tahtadan, porselen ve metalden yapılır. Ressamlar tarafından özellikle yağlı boya resimde kullanılır. Boya paletlerini kullandıktan sonra temizlemek için boyanızı seyrelttiğiniz ürünü kullanabilirsiniz.

Boya Fırçası: Boya fırçalarının kalitesi de boyalarınızın kalitesi kadar önemlidir. Üretilirken kullanılan kıl çeşitleri ve fırça sapının uzunluğu resminizi dolaylı yoldan etkileyecektir. Boya fırçalarını seçtiğiniz boya türüne göre seçmeniz önerilir. Eğer amatör olarak resim yapıyorsanız, başlangıç için temel fırçaları satın alabilirsiniz.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Hobidunya.com!

Fırçaların üzerlerinde bulunan rakamlar kalınlık ve incelik oranları göstermektedir. En çok kullanılan numaralar ise 5 ve 10 numaralı kalınlığa sahip fırçalardır. Hobidunya.com’ da boya fırçalarını türlerine tek tek ya da fırça seti olarak aratıp satın alabilirsiniz!

Sizde tüm bu ürünleri satın almak istiyorsanız hobidunya.com adresine gelin. En kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle hobilerinizin kalitesini arttırın. Evinizi süsleyen eserler sizin imzanızı taşısın. Artık hobilerinizden maliyetleri için vazgeçmeyin, sitemize gelerek indirimlerden yararlanın. Resim fırçası, boya, tuval gibi tüm ihtiyaçlarınız kapınıza gelsin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR