100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Resim Malzemeleri

Resim Malzemeleri

Sanatsal çalışmalarınızda kullanmanız gereken malzemeleri temin etmek için farklı adreslerden ürün seçimi yapmanıza hiç gerek yok. Aradığınız tüm malzemeleri sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bu sayfada sizleri resim malzemeleri  ile buluşturuyor ve ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışverişle karşılamanızı sağlıyoruz. Çocukların kullanımı için özel olarak dizayn edilen malzemeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Pebeo
3 adet düz kesik, 2 adet yan kesik, 3 adet yuvarlak uçlu fırçadan oluşan 8'lı karma ipeksi fırça seti. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
65.00TL
Marka: Pebeo
1 adet düz kesik, 3 adet kedi dili, 2 adet yan kesik fırçadan oluşan 6'lı karma ipeksi fırça seti.  Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
59.00TL
Marka: Pebeo
1 adet 2 numara yelpaze, 3 adet 2,8,12 numara düz uçlu, 1 adet 6 numara kedi dili uçlu fırçadan oluşan 5'li çok amaçlı fırça seti. Fırça sap uzunlukları 25 cm'dir. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
35.00TL
Marka: Fanart
Fanart 7'li karışık uçlu academy seri 500 no:3 fırça setimizin içerisinde; 1 adet 2 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 4 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 8 no liner sivri uçlu fırça, 1 adet 2 no shader uçlu fırça, 1 adet 6 no düz uçlu fırç..
30.00TL
Marka: Fanart
Sentetik sarı kıldan imal edilmiş, fanart academy seri 123 yuvarlak uçlu fırça. 00'dan 12'ye kadar fırça numaraları bulunmaktadır. ..
4.00TL
Marka: Pebeo
6 adet farklı boylarda düz kesik uçlu fırça seti. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
49.00TL
Yağlı boya çalışmalarına yeni başlayacaklar ya da hobi amaçlı yapacaklar için temel malzemelerden oluşan yağlı boya başlangıç setimiz. Set içeriği: - 1 Adet Masaüstü Şövale, - Fanart 12'li Yağlı Boya Seti, - Rich Keep Smile 6'lı Yağlı Boy..
150.00TL 170.00TL
Marka: Fanart
Midilli kılından imal edilmiş, fanart academy seri 145 yuvarlak uçlu fırça. 0'dan 11'e kadar fırça numaraları bulunmaktadır. ..
3.50TL
Marka: Rich Boya
2 cm (1'') ağız genişliğinde, turuncu ipek uçlu, ahşap saplı zemin fırçası. Marka: Rich,  Seri: Flat Shade No:1 ..
15.00TL
Marka: Fanart
Fanart 6'lı karışık uçlu academy seri 400 no:1 fırça setimizin içerisinde; 1 adet 2 no kedi dili uçlu fırça, 1 adet 8 no kedi dili uçlu fırça, 1 adet 12 no kedi dili uçlu fırça, 1 adet 3/8 no yan kesik uçlu fırça, 1 adet 1/2 no yan k..
44.00TL
Marka: Rich Boya
Rich 260 cc glaze boya incelticisi. Akrilik boya ile karıştırılarak boyanın incelerek geç kurumasını sağlar, kayganlık, parlaklık ve transparanlık verir. Tüm doku çalışmalarında ''faux efffect'' çalışmalarında kullanılabilen çok amaçl..
18.00TL
Özellikle sulu boya işlerinizde kullanabileceğiniz yuvarlak uçlu samur kılı fırça. 1'den 12 numaraya kadar boyları bulunmaktadır. ..
4.50TL 6.00TL
Çeşitli sulu boya işlerinizde kullanabileceğiniz yuvarlak uçlu samur kılı fırça 24 numara. 18 cm uzunluğunda ahşap uçludur. ..
6.00TL
12 gözlü, kapaklı şişeli boya paleti. Çalışmanıza ara verdiğinizde ya da boyamanızdan arta kalan boyaları kurumadan kapaklı şişelerinde saklayabilirsiniz. Şişeler yerlerinden çıkarılabilir. Her türlü sanatsal ve hobi boyama işinizde kullanabile..
25.00TL
Marka: Fanart
Fanart Academy Guaj Boya Setindeki boyalar pahalı pigmentlerin yerine eş değerdeki diğer pigmentler kullanılarak üretilmiştir. Resme yeni başlayanlar ve öğrenciler düşünülerek yaratılmış olan uygun fiyatlı ve kaliteli bir boya setidir. Setin iç..
38.00TL
Marka: Fanart
Fanart academy oil yağlı boya 12 adet 12 ml'lik set. Her bir tüp farklı renktedir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. ..
38.00TL
Marka: Fanart
Set İçeriği; Fanart Academy Kare Masaüstü Şövale(Kayın) 75x27cm Fanart Academy Yağlı Boya Seti 12x12ml Fanart Academy Tuval %100 Pamuk 280gr 30x40cm Fanart Academy Seri 258 Sert Kıl Yassı Fırça No:6 Fanart Academy Seri 258 Sert Kıl Yassı Fırça..
100.00TL 150.00TL
29 cm X 19 cm boyutunda cadence kes & kullan sünger. Boyama, eskitme, vernikleme ve stampa işlerinizde kullanabilirsiniz. Bütün olarak ya da istediğiniz boyutlarda keserek kullanılabilir. Kolayca tutabilmek ve çalışma alanınızı temiz tutmak..
9.00TL
Kalite Köşeli Yumuşak Toz Pasteller en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştır. Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının parmakları ile bütü..
46.75TL
Marka: Rich Boya
Rich parlak yüzey astarı, tüm vernikli eşyalar, mdf lam, sunta lam, mutfak ve banyo dolaplarını boya sökücü ve zımpara olmaksızın su bazlı boyalarla boyanabilecek, her türlü teknikleri uygulayabilecek duruma getiren çok özel bir mediumdur. Cilalı ..
12.50TL
21 cm x 28 cm boyutlarında sanatsal akrilik oval palet. Yağlı boya, guaj boya, akrilik boya gibi boyalarda kullanmak için idealdir. Boyalarınızı birbiriyle karıştırıp yeni renk elde etmek için idealdir. Geniş yüzeyi sayesinde palet üzeri..
17.50TL
Mungyo Gallery Semi Jumbo yumuşak yuvarlak yağlı pastel boya en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir.  Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kul..
46.00TL
Clairfontaine Cray'On CT215521 A4 boyutunda 200 gram beyaz, resim ve çizim kağıdı. 5 adetli paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet) fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.00TL
Marka: Fanart
Yağlı ve akrilik boyalar ile tuval ve kağıt üzerinde kullanıma uygun, Fanart 550 seri 15 adet renkli saplı çok amaçlı fırça seti.   Set içerisinde 9 adet yuvarlak uçlu, 6 adet düz uçlu fırça bulunmaktadır. ..
40.00TL 50.00TL
Marka: Fanart
Fanart Academy Akrilik Boya Seti 12 adet farklı renkte 12 ml'lik tüp içerir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir Çabuk kurur ve tuval üzerinde çatlama yapmaz. ..
38.00TL
Maries guaj boya seti 12 farklı renkte 12 ml'lik tüp içerir. Tuval, kağıt, karton ve ahşap gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Hızlı kurur ve tuval üzerinde çatlamaz. Profesyonel sanatçılar ve başlangıç seviyesi için idealdir. ..
37.50TL 50.00TL
Marka: Pebeo
Köşeli yumuşak toz pasteller en yüksek kalite pigment ve yumuşak hammadeden üretilmiştir. Işığa olan dayanıklılığı ile uzun seneler eserlerinizin canlı kalmasını sağlar.  Yumuşaklığı sayesinde kullanan sanatçının parmakları ile bütünleşir...
54.00TL
Marka: Pebeo
Pebeo Water Colour Aquarelle Fine 1/2 Tablet Sulu Boya 12 Renk, özel teneke kutusunda 4 renk ve suluboya fırçası hediyeli. Sulu boya kağıtları ve sulu boya kartonlarının yüzeylerinde kullanılmaya uygundur. 3 gramlık taş tabletler halindedir. Pr..
155.00TL
Marka: Fanart
35 cm X 50 cm boyutlarında, arkadan zımbalı hazır profesyonel tuval. %100 pamuktan yapılmış tuval bezi kullanılmıştır. Yağlı boya ve akrilik boyalar için uygundur. ..
29.00TL
12 Renk x 12ml guaj boya. Karton, kağıt ve seramik yüzeylerde kullanılabilir. Renk karışımlarında zengin çeşitlemeler yapabilirsiniz. Suda çözünebilir. Yüksek kaliteli, parlak renklerden oluşur. ..
22.50TL
25 cm X 35 cm boyutlarında, arkadan zımbalı hazır standart tuval. %100 pamuktan yapılmış tuval bezi kullanılmıştır. Yağlı boya ve akrilik boyalar için uygundur. ..
20.00TL

Tuval çeşitleri ve akrilik boya setleri en çok tercih edilen resim malzemeleri  arasında yer alıyor. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinde sizlere onlarca farklı model seçeneğini inceleme şansını sunuyoruz. Farklı ölçülerde tuval var ve farklı renk seçenekleri sunan boya çeşitleri belirli bir kalitenin üzerinde olduğundan gönül rahatlığıyla sepetinize atarak alışveriş yapabilirsiniz.

En Kullanışlı Resim Malzemeleri Sitemizde!

Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve pek çok farklı çalışmada ihtiyacınız olabilecek fırça seti, guaj boya ve tuval  sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ürünlerin başında geliyor. Alışverişinizi tamamlamadan önce sepetinize boya temizleyiciden de eklemeyi unutmayın. Paletler ve parlak yüzey astarı çeşitleri de  incelemeniz için sizi bekliyor.

Bu arada sitemizde şövale ve yağlı boya başlangıç seti gibi ürün modelleri de bulunuyor. Tüm yıl boyunca sizlere en uygun resim malzemeleri fiyatları sunuyor ve ihtiyaçlarınızı ekonomik bir alışverişle karşılamanıza yardımcı oluyoruz.  Uygun fiyatlar, yüz güldüren ödeme seçenekleri gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanarak siz de malzeme ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×