Tuval, Şövale ve Palet Modelleri

Hobi olarak ilgilendiğiniz tüm alanlarda kullanabileceğiniz malzemeleri tek bir platformda incelemek için rotanızı sitemize çevirmeniz yeterli olacak. Sizler için hazırladığımız koleksiyonlar en kaliteli malzemeleri içeriyor. Bu sayfada ise ahşap ve alüminyum şövale çeşitlerinin yanı sıra tuvalleri ve paletleri mercek altına alabilir, ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz tuval çeşitleri tahmin edebileceğiniz gibi pek çok farklı ölçü seçeneğini sizlere sunuyor. Ürünlerle birlikte ölçü bilgilerini de sizlerle paylaşıyor ve hazırlamak istediğiniz tabloya uygun ölçülerde dizayn edilen tuvallere kolaylıkla uğraşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda ürün modelinin üzerine tıklamanız durumunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yıl boyunca tuval fiyatları son derece düşük rakamlardan oluşuyor. Bununla birlikte yüksek kalite düzeyinde materyaller kullanılarak üretilen duvarlar uzun süre formunu korumayı başarıyor. Profesyonel ressamların ortak tercihi olan resim tuvali çeşitlerini de bu sayfada sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hemen şimdi ürün modellerini gözden geçirerek seçtiğiniz tasarımlar için sipariş verebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için ideal bir ölçü olarak kabul edilen 35x50 tuval çeşitlerini de koleksiyonumuz içerisine ekleyerek sizlerle buluşturuyoruz. Çocukların resim çalışmaları için son derece ideal olan tuvaller ile birlikte hem çocuklar hem de yetişkinler için özel olarak üretilen şövale çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz. En dayanıklı malzemelerden üretilen şövalyeler çatlama ya da kırılma sorunu yaşamadan uzun süre kullanılabilir.

Rich ve Art Design Tuval, Şövale Boya Paleti Ürünleri

Üç ayaklı olarak dizayn edilen ve böylelikle istediğiniz eğimi tuvale kolaylıkla kazandırabileceğiniz bu ürün modellerini en düşük fiyatlarla satın alma fırsatını sakın kaçırmayın. Elbette resim çalışmalarının en temel ihtiyaçlarından biri olan resim paleti çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Son derece hafif bir yapıya sahip olması nedeniyle uzun süreli resim çalışmalarında da kullanıma uygun olan bu ürünleri hemen şimdi gözden geçirmeye başlayın. Plastik materyalden hazırlanan paletler de alternatiflerimiz arasında yer alıyor.

Çocuklar ve yetişkinler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan boya paleti çeşitleri arasından beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Oluklu olarak tasarlanan paletlerin yanı sıra dikdörtgen ve düz bir forma sahip olan paletleri de gözden geçirebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik tercihler yapabilmeniz için sizlere son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunmayı ihmal etmedik. Bu ürünler de kalite ve uzun kullanım ömrü beklentisini fazlasıyla karşılamayı başarıyor.

Düşük fiyatlarla satın alabileceğiniz guaj boya ve yağlı boya paleti kolaylıkla temizlenebilmesi için pürüzsüz bir yüzeye sahip oluyor. Kullanım sonrasında kısa sürede temizleyebilir ve böylelikle yeniden kullanıma hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu arada sepetinize astar boya çeşitlerinden de eklemeyi unutmayın. Böylelikle tablo çalışmalarına başlamadan önce tuvallerin hazır hale gelmesini sağlamış olacaksınız. Düşük fiyatlar, indirim fırsatları ve ücretsiz kargo avantajları gibi pek çok farklı ayrıcalıktan faydalanarak benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR