Etamin İpi

El işi çalışmaları arasında en çok tercih edilenler kanaviçe oluyor. Bu nedenle sizler için özel bir koleksiyon hazırlayarak DMC, Diva kanaviçe ve etamin ipi çeşitlerini bu koleksiyonda sizlerin beğenisine sunduk. Kalitesini kanıtlamış markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen bu özel ip çeşitlerini düşük düzeyde bir bütçe ayırarak sitemizden satın alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan etamin ipi çeşitleri son derece geniş bir renk skalası eşliğinde sizlerle buluşuyor. Beğendiğiniz renklerden ödün vermeden tercih yapabilmeniz için renk skalasını gün geçtikçe daha da genişletiyoruz. Zengin bir seçenek yelpazesi arasından tercih yapmak için bu özel ürün çeşitlerini hemen şimdi gözden geçirmeye başlayın. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak sipariş verebilirsiniz.

Kanaviçe İpi

Seçenekleriniz arasında kanaviçe ipi çeşitleri de yer alıyor. Muntazam bir kanaviçe görünümü elde etmenizi sağlayacak olan bu özel ip çeşitlerini mutlaka siz de denemelisiniz. Renkleri solmadan uzun süre kullanabileceğiniz kanaviçe ipleri büzüşme gibi çeşitli problemlere sebebiyet vermiyor. Bu kaliteli iplerle yaratıcı el işi çalışmaları yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde 25 gramlık yumaklar halinde satışa sunulan ip çeşitleri de bulunuyor.

Dilerseniz tercihinizi Ören Bayan etamin ipleri yönünde de kullanabilirsiniz. 10 gramlık yumaklar halinde satışa sunulan bu markanın etamin ipleri kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Sadece etamin çalışmalarında değil farklı el işi çalışmalarında da gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz etamin iplerini en düşük fiyatla satın alma fırsatından siz de faydalanabilirsiniz.

Parlak bir görünüm sergiliyor olması ile ön plana çıkan simli etamin ipi çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Aksesuar yapımında sıklıkla tercih edilen simli ipler ışıltılı bir görünüm sergilemesi nedeniyle çeyiz hazırlıklarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Genç kızlar çeyiz için el işi çalışmalarını simli ipler kullanarak hazırlayabilir ve böylelikle etkileyici bir görünüm elde edebilir.

Bu arada etamin orlonu çeşitlerini de koleksiyonumuz içerisine ekledik. Kaplan markası tarafından üretilen ip çeşitleri hünerli kadınların en çok tercih ettiği etamin orlonları arasında yer alıyor. Hızlı ve kolay bir şekilde gözden geçirebileceğiniz ip çeşitleri arasından beğendiğiniz tüm renkleri tükenmeden siz de sepetinize ekleyin. Muazzam bir görünüm sergileyen ve kalitesi ile de yüz güldüren tüm ürün çeşitlerini sadece etamin, kanaviçe ipi satın al diyerek sitemizden temin edebilirsiniz.

Her daim en düşük etamin ipi fiyatları ile karşılaşmak isterseniz sitemize uğrayın! Çünkü yıl boyunca düşük fiyat politikası uyguluyoruz ve sizler her zaman en makul rakamları sunuyoruz. Ürün çeşitlerimiz de yenilerini eklemeye devam ediyor ve zengin bir seçenek yelpazesi arasından ürün tercih yapmanın keyfini yaşamanızı sağlıyoruz. Şimdi sizleri bu benzersiz tasarımlar ile baş başa bırakıyoruz. Ürünlerin tamamını gözden geçirin ve beğendiğiniz ipler için sipariş vererek kısa sürede kapınıza kadar ulaşmasını sağlayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR