Jüt İp

Her türlü hobi çalışmasında ve aynı zamanda el işi çalışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz jüt ip çeşitleriyle en güzel ev aksesuarlarına imza atabilirsiniz. Son dönemde aksesuar yapımında çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan jüt ip çeşitlerini sitemizde sizlere beğenisine sunuyor ve aynı zamanda fiyatları da en düşük seviyede tutuyoruz. Size kalan sadece bu özel koleksiyonu incelemeye başlamak oluyor.

Hemen şimdi göz atabileceğiniz jüt ipi çeşitleri aynı zamanda çuval ipi olarak da adlandırılıyor. Tamamen doğal bir görünüme sahip olması nedeniyle büyük ilgi gören bu özel ip çeşitlerini sadece tek tıkla sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz. Hasır ip olarak da bilinen iplik çeşitlerinin kalınlık ve uzunluk bilgilerine ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli oluyor.

Süsleme çalışmalarında kullanabileceğiniz jüt iplik çeşitleri ideal yumuşaklıkla olduğundan en zorlu çalışmalarda bile rahatlıkla tercih edilebiliyor. Yıkandığında formunu kaybetmeyen ve deforme olmadan çok uzun süre kalabilen bu iplik çeşitleri aynı zamanda renk solması ya da büzüşme gibi çeşitli problemler de yaşatmıyor. Bu özelliği ile de en çok tercih edilen süsleme malzemelerinden biri oluyor.

Üstelik sitemizde renkli jüt ipi çeşitleri de bulunuyor. Daha farklı renklerde aksesuarlar hazırlamak isterseniz tercihinizi renkli bir yapıya sahip olan bu özel malzemelerden yana kullanabilirsiniz. Pastel renk tonlarında dizayn edilen renkli ipler bileklik yapımı ya da kolye yapımı gibi takı malzemesi olarak da kullanılabiliyor. Çok daha yaratıcı çalışmalar hazırlamak için bu ürün çeşitlerinden mutlaka siz de temin etmelisiniz.

Örme Jüt İpi

Koleksiyonumuz içerisinde örme jüt ip çeşitleri de bulunuyor. Yaklaşık olarak 1,7 cm genişliğinde olan bu ip çeşitleri 5 metre uzunluğa sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sitemizde gördüğünüz fiyat 5 metre uzunluğun toplam fiyatıdır. Onlarca farklı el işi çalışmasında kullanabileceğiniz bu özel malzemeyi de sepetinize eklemeyi sakın unutmayın.

İnce bir forma sahip olan ürün çeşitlerinin yanı sıra kalın jüt ip çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. İlginizi çeken ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda kalınlık ve uzunluk bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Böylelikle hazırlamak istediğiniz aksesuar ya da el işi çalışmasına en uygun ölçülerde üretilen jüt ipleri sitemizden pratik şekilde temin edebilirsiniz.

En düşük rakamlardan oluşan jüt ipi fiyatları ve çeşitleri hakkında fikir edinmek için de bu özel koleksiyonu keşfedebilirsiniz. El işi çalışmalarında kullanabileceğiniz diğer malzemeleri de sitemizden satın alarak düşük fiyat avantajından maksimum düzeyde faydalanın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR