Nakış, Oya ve Dantel İpleri

Her türlü nakış çalışmasını ve aynı zamanda dantelleri en kaliteli iplik çeşitlerini kullanarak hazırlayabiliyor ve böylelikle çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan sağlam nakış ipi çeşitlerini ise sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Hem nakış hem de dantel çalışmasında kullanabileceğiniz nakış ipleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca oya ve havlu ipleri de en uygun fiyatlarla siemizde.

Sitemizde yüksek kalitede nakış ipliği fiyatları gayet düşük rakamlardan oluşuyor. Dolayısıyla nakış ve dantel çalışmaları yapmak için kullanabileceğiniz iplikleri minimum düzeyde bütçe ayırarak kolaylıkla sitemizden temin edebilirsiniz. Üstelik sizlere son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ve böylelikle hayal ettiğiniz iklim çeşitlerini pratik bir şekilde sitemizde bulmanızı sağlıyoruz.

Simli Nakış İpi

Alternatif yeriniz arasında parlak bir görünüme sahip olan simli nakış ipi çeşitleri de bulunuyor. Özellikle dantel ve nakış çalışmalarında kullanılan simli ip çeşitleri ışıltılı bir görünüm sergiliyor olmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. Dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle defalarca yıkansa bile deforme olmayan ve sarkma yapmayan nakış iplerini hemen şimdi online siparişle satın alabilirsiniz.

Dilerseniz tercihinizi punch nakışı ipi çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en çok siparişi verilen ürün çeşitlerinden biri olan bu nakış ipleri 25 gramlık yumak halinde kullanıma sunuluyor. Simli bir yapıya sahip olan ve yumak formunda sarılmış olan iplik çeşitleri de alternatifleriniz arasında mevcut. Bu ürünler 20 den fazla renk seçeneği sunuyor olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Dantel İpi

İstediğiniz renkleri farklı platformlarda aramanıza hiç gerek kalmadı. Sitemize tıklamanız durumunda her renkte dantel ipi çeşitleri anında karşınıza çıkıyor ve böylelikle sevdiğiniz renklerden ödün vermeden tercih yapabiliyorsunuz. Panç ipi olarak da bilinen dantel iplikleri de mutlaka göz atmanız gereken ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Bu ürünleri düşük fiyatla satın alma fırsatını sakın kaçırmayın!

Sitemizde dantel ipi fiyatları ve çeşitleri hakkında keyifli bir araştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda dantel ya da nakış çalışmalarında kullanabileceğiniz diğer ürün çeşitlerini de sitemizden temin edebilir ve böylelikle ihtiyaç listenizi eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Şiş çeşitlerinden tığ çeşitlerine kadar aradığınız her türlü malzeme sitemizde mevcut ve incelemeniz için sizi bekliyor.

Yabalı ve Ören Bayan Dantel İpleri

Elbette büyük bir ilgi gören Yabalı ve Ören Bayan dantel ipleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Kalitesini kanıtlamış olan markaların dantel ipliklerini bulmak için uzun uğraşlar vermenizde hiç gerek kalmadı. Sitemize tıklamanız durumunda bu ürün çeşitleri anında karşınıza çıkıyor. Böylelikle hem düşük fiyatla alışveriş yapma hem de zengin bir renk skalası arasından tercih yapma keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Siparişinizi tamamlamadan önce yine bu sayfada sizlerle buluşturduğumuz naylon, kalın ve renkli dantel ipi çeşitleri seçeneklerine de göz atmayı ihmal etmeyin. Ürün çeşitleri ya da renk seçenekleri azalmadan tercihinizi yaparak siparişinizi hemen bize iletin. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında tüm siparişlerinizi kısa zamanda adresinize ulaştırıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR