60,00 TL KDV Dahil
75,00 TL KDV Dahil

Dikiş İplikleri

Dikiş ve nakış çalışmalarında kullanacağınız ipliklerin kalitesi çok büyük bir önem taşıyor. Sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan dikiş ipi çeşitlerini kullanmak isteyenler ise soluğu sitemizde alıyor. En kaliteli ve en kullanışlı ürün çeşitlerini düşük fiyatlarla satın alabilir ve böylelikle hazırladığınız el işi çalışmalarının çok daha sağlam bir yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan dikiş iplikleri renk bakımından da oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Aradığınız her rengi alternatif tonları ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle nakış çalışmalarında kullanım için tasarlanan ve sağlamlığı ile birlikte canlı renkleri ile de ön plana çıkan dikiş ipi çeşitlerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. El ile yapılan dikiş çalışmalarının yanı sıra makine ile yapılan çalışmalarda da bu iplikleri kullanabilirsiniz.

Polyester Dikiş İpliği

Son derece düşük fiyatlarla satın alabileceğiniz en kaliteli renkli, polyester dikiş ipliği çeşitleri tek tıkla sepetinize eklenebilir. Kullanmak istediğiniz ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda toplam uzunluk bilgisi gibi çeşitli bilgilere de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yabalı polyester dikiş ipleri 12 farklı renk seçeneği eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Böylelikle renk konusunda da sıkıntı yaşamadan dikiş çalışması yapabilirsiniz.

Son derece ince bir forma sahip olduğu için ince kumaşlar için de rahatlıkla kullanabileceğiniz ucuz dikiş ipliği çeşitleri nakış çalışmaları için de kullanıma uygun olması ile ön plana çıkıyor. Her türlü nakış çalışmasına çok daha keyifli bir şekilde yapmanızı sağlayacak olan bu ipleri tükenmeden siz de temin etmelisiniz.

Seçenekleriniz arasında Güterman, Yabalı dikiş ipliği modelleri de yer alıyor. Her evde mutlaka bulunması gereken bu iplik çeşitlerini en uygun fiyatla temin etmek için sepetinize ekleyerek hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Dökülen ya da yırtılan kumaş bölümlerini hızlı bir şekilde onarmanızı sağlayacak olan dikiş ipleri defalarca yıkansa bile sağlamlığını koruyabiliyor.

Hayalet İp

Kumaş rengi ile aynı renkte ip bulma sıkıntısından kurtulmak isterseniz siz de rotanızı hayalet ip çeşitlerine yöneltebilirsiniz. Şeffaf bir yapıya sahip olduğu için her renkte kumaş türü ile rahatlıkla kullanılabilen hayalet ipler dikiş çalışması yapanlar için çok büyük bir kolaylık sunuyor. 200 metre uzunluğunda olan hayalet ipler ince misina kullanılarak üretiliyor. Bu nedenle kumaşı ütülerken ipliklerin olduğu bölüme ısının temas etmesini engellemeniz gerekiyor. Hayalet olarak adlandırılan ve şeffaf bir yapıya sahip olan dikiş ipleri de yüz güldüren fiyatlarla denemeniz için sizi bekliyor.

Sitemizde yer alan tüm hobi malzemeleri de olduğu gibi bu özel koleksiyon için de sizlere en uygun fiyatlara sunuyoruz. Yıl boyunca düşük seviyede tutulan dikiş ipi fiyatları avantajından faydalanmak için kullanmak istediğiniz ipekleri sepetinize atmanız yeterli olacak. Aynı zamanda dikiş ve nakış çalışmalarında kullanabileceğiniz diğer malzemeleri de sitemizden temin edebilir ve siparişinizi hemen iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR