Kapı ya da duvara asılarak kullanılabilen süs çeşitlerini kendiniz renklendirmek istiyorsanız; özel olarak hazırladığımız boyanabilir ahşap kapı ve duvar süsleri koleksiyonumuzu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz süs çeşitleri en kaliteli ahşap materyallerden hazırlandığı için sorunsuz bir şekilde boyama çalışmalarında kullanabilirsiniz. Sizlere oldukça zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz.

Boyanabilir Ahşap Süsler Hobidunya'da!

Kaliteli ahşap materyallerden hazırlanan boyanabilir ham mdf ahşap kapı ve duvar süsleri boyama çalışması yapmaya yeni başlayanlar için de idealdir. Sizlere sunduğumuz bu tasarımlar; en çok ilgi gören figürleri yansıtıyor. Hemen şimdi gözden geçirebileceğiniz boyanabilir ahşap duvar süsü çeşitleri arasında balık ya da kuş gibi çeşitli hayvan figürleri de bulunuyor.

Aynı zamanda duvar saati ya da palmiye gibi farklı figür çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Büyük ilgi gören ahşap boyanabilir kaktüs modelleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Yüzey bölümü pürüzsüz hale getirilen bu figürler büyük bir keyifle boyama çalışması yapabileceğiniz ürünlerdir. Dilerseniz üzerine çeşitli çizimler de yapabilir ya da dilediğiniz deseni kazandırabilirsiniz.

Ahşap Pano Modellerine de Göz Atmayı Unutmayın!

İncelemenizi tavsiye ettiğimiz ürün çeşitleri arasında ahşap daire pano modelleri de bulunuyor. Ahşap boyamak için uygun olan her türlü boya ile bir arada kullanabileceğiniz bu ürünler farklı ölçülerde dizayn ediliyor. Beğendiğiniz ürün modelinin üzerine tıklamanız halinde ölçü bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli ahşap materyallerden hazırlandığı için çatlama yapmayan bu ürünleri mutlaka gözden geçirin.

Onlarca farklı model seçeneği eşliğinde sizlerin beğenisine sunduğumuz boyanabilir ahşap kapı süsü çeşitleri 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor. Dilerseniz bu tasarımlar üzerinde eskitme çalışmaları da yapabilirsiniz. Üzerinde çeşitli yazılar bulunan kapı süsü çeşitleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Özellikle bebek odası için kullanıma uygun olan bu ürünleri de mutlaka inceleyin.

Koleksiyonumuz içerisinde ahşap harf duvar süsü çeşitleri de bulunuyor. Tüm tasarımlar için sizlere her daim en uygun fiyatları sunuyoruz. Düşük fiyatlardan faydalanarak sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürün modelleri çok kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Model seçenekleri azalmadan hemen şimdi siz de tercihinizi yapın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR