Ahşap Çerçeve ve Pano Modelleri

Asma aparatı bulunan ahşap çerçeve modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz sadece vernikleyerek kullanabilir ya da boncuklar, payetler gibi süsleme malzemeleri ile farklı bir çalışma için de kullanabilirsiniz. Ahşap boyama çalışmalarına yeni başlayanlar için kullanıma uygun olan ürün modelleri çocuklar tarafından da boyanabilir.

Dilerseniz tercihinizi ipli olarak hazırlanan ahşap daire, kare pano modellerinden yana kullanabilirsiniz. Üçlü ya da dörtlü olarak dizayn edilen pano tasarımları sadece boyama çalışmaları için değil süsleme çalışmaları için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün modelleri set halinde temin edilebilir. İkili ya da üçlü setler en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor ve bu nedenle mutlaka siz de incelemelisiniz.

Sitemizde inceleyebileceğiniz boyanabilir ahşap pano modelleri çalışma ortamlarında kullanıma uygun olması ile de ön plana çıkıyor. Sevdiklerinize hediye olarak da bu tasarımları tercih edebilir ve özgün çalışmalar yaparak yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Sizler için hazırlanan ürün modellerinden tamamı pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu nedenle boyama ya da süsleme çalışmalarını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Hem ham haliyle hem de boyayarak kullanabileceğiniz ahşap pano modellerini bu sayfada sizlerle buluşturuyoruz. Aradığınız ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz için pano ile çerçeve çeşitlerini tek bir koleksiyonda sizlerin beğenisine sunduk. Kaliteli ve dayanıklı ahşap materyallerden üretilen bu tasarımlar her türlü boyama çalışmasına uygun olması ile ön plana çıkıyor.

Çeşitli Ebatlarda Çerçeve ve Boyama Malzemelerinide Sepetinize Ekleyin!

Elbette ahşap resim çerçevesi çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunmayı ihmal etmedik. Dikdörtgen ya da kare formunda dizayn edilen çerçevelerin ölçü bilgilerine ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli oluyor. Bu sayede ebatları ve kalınlıkları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Çerçeve çeşitleri arasında ham MDF malzemeden üretilen ürünler de bulunuyor. Aynı zamanda arka bölümü kontrplak olan tasarımlar da sitemizde mevcut.

Hem küçük hem de büyük boy ahşap çerçeve çeşitlerini sizlerin beğenisine sunmaya özen gösteriyoruz. Yapmak istediğiniz çalışmaya en uygun olan malzemeleri pratik bir şekilde temin etmek için rotanızı bu adrese çevirmeniz yeterli oluyor. Aynı zamanda ahşap boyama çalışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz boya ve fırça gibi diğer malzemeleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Model seçenekleri azalmadan boyanabilir ahşap çerçeve tasarımlarını gözden geçirerek kullanmak istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Sizlere istisnasız tüm ürün modelleri için en uygun fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda indirimli olarak satın alabileceğiniz ürün modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Hobi Dünya avantajlarından mutlaka siz de faydalanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR