Menü
SEPET

Stencil Malzemeleri ve Çeşitleri

Stencil Fırçası & Yapıştırıcı Malzemeleri

Dekoratörlerin ve hobi meraklılarının gözdesi stencil ve stencil şablonlarını nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Hobidünya, bu keyifli öğrenme süreci ve el işi yolculuğunda sizlerin yol göstericisi ve yardımcısı olmaktan büyük memnuniyet duyar.

Stencil malzemeleri genel kanının aksine çok kolay edinilebilir ve hiç zorlanmadan tatbik edilebilir. İlk olarak stencil uygulamak istediğiniz materyal ya da yüzeyin niteliği oldukça önemlidir. Buna uygun model ve boyutu seçmek işin en keyifli kısımlarından biridir; zira zihnimizde canlandırarak tasarlama aşamasında hayal gücümüz de bizi ateşler. İstediğiniz modeli ve şablonu seçtikten sonra uygulanacak yüzeye stencil fırçası ve stencil yapıştırıcısı ile muntazam ve güzelce sabitlemeniz gerekir.

Rich & Cadence Stencil Yapıştırıcı Ürünleri

Kullanacağınız yapıştırıcı materyalin yüzeye ve şablona uygun olması oldukça önemlidir. Zira stencil ne kadar iyi yerleştirilirse, elde edeceğiniz motif desen o kadar başarılı biçimde ortaya çıkmış olacaktır. Hobidünya bünyesinde rich ve cadence stencil yapıştırıcı malzemelerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Aynı şekilde kullanacağınız fırçalar da materyale, şablonun tipine, ayrıntı düzeyine ve materyaline göre seçilmiş olmalıdır. Şablona zarar verecek bir fırça tipi, alacağınız sonucu direkt olarak etkileyecektir.

Hobinizin bir hayal kırıklığı ile sonuçlanmaması için bu noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Daha sonra dilediğiniz renk ve dokudaki boya malzemelerini sitemizden seçebilirsiniz. Hobidünya ürünlerinde kötü sürprizlere asla yer yoktur. Sizlerin memnuniyeti bizler için daima önceliklidir.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)