100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Stencil Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Cadence Sprey Stencil Temizleyici (150 ml) Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli ürünüdür. Stencil yüzeyindeki tüm boya ve yapışkan artıklarını kolayca ve hızla t..
21.00TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 2 cm ağız genişliğinde (12 numara) ponpon varak fırçası. Sap kısmı ahşaptır, 22 cm uzunluğundadır. Beyaz kıldan imal edilmiştir. ..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Rich, 150 ml sprey şeklinde geçici stencil yapıştırıcı. Stencilları yüzeye sabitlemek için kullanılır. Ayrıca cam, metal, seramik, porselen, duvar, kumaş, ahşap gibi tüm yüzeylerde geçici yapışkanlık uygulaması için uygun bir yapışt..
18.00TL
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça.   10 no fırça 17,5 cm uzunluğunda 1,7 cm kalınlığındadır. ..
7.00TL
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça.   2 no fırça 12,5 cm uzunluğunda 0,6 mm kalınlığındadır. ..
3.00TL
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça.   4 no fırça 15 cm uzunluğunda 1,2 cm kalınlığındadır. ..
3.50TL
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça.   6 no fırça 17 cm uzunluğunda 1,6 cm kalınlığındadır. ..
4.50TL
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça.   8 No Fırça 17 cm uzunluğunda 1,8 cm kalınlığındadır. ..
5.50TL
150 ml sprey şeklinde geçici stencil şablon yapıştırıcısı. Stencil şablonlarını kaymaması için yüzeye sabitler. Ayrıca cam, metal, seramik, porselen, duvar, kumaş, ahşap gibi tüm yüzeylerde geçici yapışkanlık uygulaması iç..
16.50TL
Marka: Rich Boya
Ahşap saplı, 4 farklı boyda sünger ponpon tampon fırça. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Özellikle cam boyama ve stencil şablon boyama için idealdi..
7.50TL 10.00TL
Marka: Rich Boya
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça. ​ 2 no, 4 no ve 6 no olmak üzere 3 adet fırçadan oluşan settir. ..
17.00TL
Marka: Fanart
Stencil uygulamaları, ilginç doku ve desenler oluşturmaya uygun sert kıllı fırçalardan oluşan bir settir. Doğal ahşap olan kısa ve geniş saplar rahat kullanım sağlar. Ergonomik ve uzun ömürlü bir üründür. ​ 6 no (13,5 mm), 8 no (16 mm) ve..
24.00TL

Stencil Fırçası & Yapıştırıcı Malzemeleri

Dekoratörlerin ve hobi meraklılarının gözdesi stencil ve stencil şablonlarını nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Hobidünya, bu keyifli öğrenme süreci ve el işi yolculuğunda sizlerin yol göstericisi ve yardımcısı olmaktan büyük memnuniyet duyar.

Stencil malzemeleri genel kanının aksine çok kolay edinilebilir ve hiç zorlanmadan tatbik edilebilir. İlk olarak stencil uygulamak istediğiniz materyal ya da yüzeyin niteliği oldukça önemlidir. Buna uygun model ve boyutu seçmek işin en keyifli kısımlarından biridir; zira zihnimizde canlandırarak tasarlama aşamasında hayal gücümüz de bizi ateşler. İstediğiniz modeli ve şablonu seçtikten sonra uygulanacak yüzeye stencil fırçası ve stencil yapıştırıcısı ile muntazam ve güzelce sabitlemeniz gerekir.

Rich & Cadence Stencil Yapıştırıcı Ürünleri

Kullanacağınız yapıştırıcı materyalin yüzeye ve şablona uygun olması oldukça önemlidir. Zira stencil ne kadar iyi yerleştirilirse, elde edeceğiniz motif desen o kadar başarılı biçimde ortaya çıkmış olacaktır. Hobidünya bünyesinde rich ve cadence stencil yapıştırıcı malzemelerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Aynı şekilde kullanacağınız fırçalar da materyale, şablonun tipine, ayrıntı düzeyine ve materyaline göre seçilmiş olmalıdır. Şablona zarar verecek bir fırça tipi, alacağınız sonucu direkt olarak etkileyecektir.

Hobinizin bir hayal kırıklığı ile sonuçlanmaması için bu noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Daha sonra dilediğiniz renk ve dokudaki boya malzemelerini sitemizden seçebilirsiniz. Hobidünya ürünlerinde kötü sürprizlere asla yer yoktur. Sizlerin memnuniyeti bizler için daima önceliklidir.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×