Söz, nişan ya da düğün gibi en özel etkinliklerde kullanım için özel olarak dizayn edilmiş olan tüm malzemeleri kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Çeşitli ritüelleri ile ön plana çıkan kına gecesinin olmazsa olmazları olan kına malzemeleri de ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Tamamı kaliteli markalar tarafından üretilmiş olan ve modern görünümlerinin yanı sıra geleneksel ya da otantik görünümlere sahip çeşitleri de bulunan ürünler arasından keyifle seçim yapabilirsiniz.

Kına çeşitlerinden kalpli el mumuna kadar ihtiyaç duyulabilen tüm kına gecesi malzemeleri için ihtiyaç duyduğunuz adette sipariş verebilirsiniz. Ayrıca gelin duvağı, el gülü, taç gibi kına gecesinde kullanılan malzemelerin tamamının set şeklinde sunulduğu kına gecesi setleri de kategorimizde yer alıyor. Tek tek ihtiyaçları satın almaya alternatif olarak tüm kına süsleri ve malzemelerini set olarak kolayca satın alabilirsiniz. Tamamı birbiri ile de uyumlu olan parçalardan oluşan setler çok daha ekonomik bir tercih de olabiliyor.

Özel ambalajlarında konuklara dağıtılan kına çeşitlerinin yanı sıra kına tepsisi ya da kına tepsisi gibi ihtiyaçlarınız için de uygun fiyatlara sahip olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Kına gecelerinde konuklara sunulan kına hediyelikleri ambiyansa son derece uygun tasarımları ile ön plana çıkıyor. Geniş model seçeneği sunarak aradığınız hediyelikleri kolayca bulmanızı sağlıyoruz.

Kategori içerisinde nişan süsleri de incelenebilir. Çiftlerin nişanlarında konuklara hediye edebilecekleri ve nişan konseptine de uygun olan nişan hediyelikleri unutulmaz bir anı haline geliyor. Bu nedenle hediyelik olarak tercih edilebilecek ürünler için de model seçeneklerini geniş tutuyoruz. Aralarında sevgi ya da aşk temasının işlendiği ve genellikle kırmızı rengin hakim olduğu tasarımlar sizin de nişan gecenize renk katabilir.

Artık sıradan tasarımlar kullanmak yerine her detayın sıra dışı tasarımlar ile taçlandırıldığı günümüzde, kına geceleri, söz, nişan ya da düğünler için sizin de fark yaratabileceğiniz en özel ürünleri sizler için derledik. Kategorimize göz attığınızda kına gecesi süsleri ve hediyelikleri modellerinin yanı sıra söz nişan hediyelikleri içerisinde de klasik tasarımlarla beraber sıra dışı modeller de dikkatinizi çekecek.

Son derece uygun fiyatlardan faydalanarak siz de bütçenizi zorlamadan bu özel günde kullanacağınız tüm malzemeleri hemen şimdi temin edebilirsiniz. Sitemizde kına malzemeleri fiyatları yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca makul seviyede tutuluyor. Bu sayede yapacağınız her alışverişte kazançlı çıkma şansını da elde etmiş olacaksınız. Uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz.

Söz, Nişan, Düğün Süsleri

Kullandığınız nişanlık modeline ya da gelinlik modeline birebir uyumlu olarak dizayn edilen saç aksesuarı çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Parlak taşlarla süslenerek ışıltılı bir görünüm kazandırılan kına gecesi süsleri mutlaka göz atmanızı tavsiye ettiğimiz ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Swarovski taşlarla süslenen bu tasarımlar kına gecelerine çok daha şık bir atmosfer kazandırıyor.

Kaliteli materyallerden hazırlanan ve bu sayede formunu koruyabilen kına süsleri çeşitlerini de sitemizde inceleyebilirsiniz. Oldukça zengin bir model seçeneği yelpazesi eşliğinde göz atabileceğiniz kına malzemeleri arasında ihtiyacınız olan tüm modelleri alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecesi konseptini güçlendiren tasarım seçenekleri de burada!

Parlak şerit süsler en çok ihtiyaç duyulan kına gecesi malzemeleri arasında yer alıyor. İkramlık masasından sandalyelere kadar pek çok süsleme çalışmasında kullanabileceğiniz bu ürünleri aynı zamanda duvar süsü olarak da tercih edebilirsiniz. Sizlere rengarenk şerit süsleri gayet düşük fiyatlarla satın alma imkanı sunuyoruz. Tasarımlara hemen göz atın ve renk seçenekleri azalmadan tercihinizi yapın.

Şık bir görünüme sahip olması ile dikkat çeken kına aksesuarları arasında alınlık modelleri de bulunuyor. Swarovski taşlarla süslenen bu tasarımlar çocuklar için de kullanıma uygun olması ile ön plana çıkıyor. Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka nedime bilekliği modellerinden de ekleyin. Kına gecesine renk katacak olan bu tasarımlar için de düşük fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Kına Malzemeleri

Sitemizde her daim ucuz kına malzemeleri bulunuyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı kına malzemelerini bulabilmek için mağazalar arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. Sitemize tıklamanız halinde ihtiyacınız olan tüm tasarımları eksiksiz bir şekilde temin edebilir ve kazançlı bir alışveriş eşliğinde listenizi tamamlayabilirsiniz. Modern bir duruş sergileyen kına malzemelerini de sitemizden temin edin.

Yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca kına malzemeleri fiyatları düşük düzeyde tutuluyor. Bütçe endişesi yaşamadan kazançlı bir alışveriş yapabilir ve böylelikle ayırmanız gereken bütçeden hatırı sayılır bir tasarruf elde edebilirsiniz. Zengin model seçeneği yelpazesi, yüksek kalite ve düşük fiyatların buluştuğu bu platformda ne ararsanız var!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR