SÖZ, NİŞAN, KINA, DÜĞÜN SÜSLERİ

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Sert plastikten yapılmış kalp şeklinde kına el mumu.1 pakette 12 adet mum bulunmaktadır. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket (12 adet) mum içindir.Miktar kısmına  kaç paket almak isterseniz gir..
17.00TL
Tül duvaklı, lateks güller ile süslenmiş plastik kına tacı.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.95TL 3.54TL
Nar şeklinde, tül süslü kına.1 pakette 100 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
38.00TL
Saten kurdeleden yapılmış, çiçekli nedime bilekliği.Kırmızı, pembe ve mor renkleri mevcuttur.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
1.50TL
Parlak taşlarla süslenmiş metal makas.Söz, nişan, nikah organizasyonlarınız için şık bir makas.Eşsiz ve elit görüntüsü ile dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. ..
59.00TL
Kına, çerez ve hediyeliklerinizi dağıtmak için kullanabileceğiniz, tül, varak ve boncuk süslemeli şık bir kına sepeti. ..
23.60TL
Yaklaşık 45 cm çapındadır.Tül, varak ve altın renk boncuklarla süslenmiştir.Orta kısmında mika (sert plastik) kına tabağı bulunmaktadır. ..
26.00TL
Kalın strafordan yapılmış kınamıza hoşgeldiniz yazılı kapısüsü.Pembe ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
12.98TL
Taban kısmı gümüş renk kaplamalı parlak metal, üst kısmı kalın boyalı camdır.Küçük boy 8 cm, büyük boy 12 cm yüksekliğindedir. ..
7.08TL
Bir pakette 40 adet fiyonk süslü cam şişe içerisinde kına bulunur.Belirtilen fiyat 1 paket (40 adet) fiyatıdır.Kaç paket satın almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
44.84TL
Plastik incilerle süslenmiş saten gelin kemeri.Orta kısım 55 cm uzunluğunda, iplerle birlikte 135 cm uzunluğundadır. ..
5.90TL
Yeşil ve mor renk seçenekleri mevcuttur.İç kısmı saten kese, dış kısmı ise kaftan şeklindedir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. İstediğiniz rengi seçip miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
4.72TL
35 cm uzunluğunda, 17 cm genişliğinde, 3 cm kalınlığındadır.Gerçek doğal tomruktur. Üst kısmı verniklenmiştir.2 adet, 5 cm çapında yüzük yükselticisi ile birlikte gönderilecektir.Görseldeki süsler ve yüzükler dahil değildir. Tepsi ve yüzü..
55.00TL
Kalın strafordan yapılmış düğünümüze hoşgeldiniz yazılı kapısüsü.Kırmızı ve pembe rengi mevcuttur. ..
12.98TL
Kalın strafordan yapılmış nişanımıza hoşgeldiniz yazılı kapısüsü.Pembe, kırmızı ve mor renk seçenekleri bulunmaktadır. ..
12.98TL
Kırmızı, pembe ve mor renk seçenekleri mevcuttur.1 pakette 12 adet süslü mum bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket (12 adet) mum içindir.Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
14.00TL
6 cm çapında, 1 cm yüksekliğinde, doğal ahşap kütükten yapılmış 2 adet yüzük yükselticisi.Belirtilen fiyat 2 adet içindir.Resimdeki tepsi fiyata dahil değildir, görsel amaçlıdır. ..
14.00TL
Kırmızı ve beyaz renkte simli güller ile süslenmiş, tül kese içerisinde 100 adet kutulu kına.1 pakette 100 adet kına bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş ..
21.24TL
Yaklaşık 10 cm boyutunda, sert plastikten yapılmış el aynası.Söz, nişan, kına, düğün vb. organizasyonlarınızda hediyelik olarak kullanabilirsiniz.İster bu şekilde hazır olarak, isterseniz de çeşitli malzemelerle süsleyip sevdiklerinize hediye..
1.60TL 1.77TL
Kadife kumaş ile kaplı, içi lavanta ve elyaf dolu kese.Pembe, mavi ve mor renkleri bulunmaktadır.Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.01TL
Kadife kese içerisinde 50 adet kutulu kına.1 pakette 50 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
70.80TL
Şeffaf plastik kalp kutu içerisinde kokulu tesbih.Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.89TL
Keçeden kuş kafesi ile süslenmiş, tül kese içerisinde, arkası mıknatıslı 50 adet kutulu kına.1 pakette 50 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp s..
52.00TL
Keçeden kaftan ile süslenmiş, tül kese içerisinde, arkası mıknatıslı 50 adet kutulu kına.1 pakette 50 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş ve..
54.28TL
Kına geceleriniz için kullanabileceğiz, kına yaktıktan sonra üzerine takılan çiçekli el gülü.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 30 cm çapındadır.Bordürleri kararmaz metalden yapılmıştır. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır.Resimlerdeki yüzük yükselticiler fiyata dahil değildir, görsel amaçlıdır. ..
30.00TL
7 cm çapında, etrafı parlak kararmaz metalden yapılmış üst kısmı aynalı 2 adet yüzük yükseltici.Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 2 adet içindir.Resimdeki tepsiler fiyata dahil değildir, görsel amaçlıdır. ..
22.50TL
Yaklaşık 9 cm boyutundadır.Nikah şekeri ya da çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
1.89TL
1 yorum yapılmış.
Harfli 2 adet Kalp Şeklinde Yüzük Yükselticisi.İsterseniz bu şekilde , isterseniz de sitemizdeki kristal taşlı şeritler ile süsleyerek kullanabilirsiniz.Parlak ayna pleksiden kesilmiştir. Şık bir duruşu vardır.** Sitedeki tepsi görsel ama..
25.00TL
Kırmızı ve krem renk seçenekleri mevcuttur.1 pakette 10 adet süslü mum bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) mum içindir.Miktar kısmına, kaç paket satın almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
12.00TL 15.34TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×