SÖZ, NİŞAN, KINA, DÜĞÜN SÜSLERİ

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Tül duvaklı, lateks güller ile süslenmiş plastik kına tacı.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.95TL 3.54TL
Parlak taşlarla süslenmiş metal makas.Söz, nişan, nikah organizasyonlarınız için şık bir makas.Eşsiz ve elit görüntüsü ile dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. ..
59.00TL
Kalın strafordan yapılmış kınamıza hoşgeldiniz yazılı kapısüsü.Pembe ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
12.98TL
Taban kısmı gümüş renk kaplamalı parlak metal, üst kısmı kalın boyalı camdır.Küçük boy 8 cm, büyük boy 12 cm yüksekliğindedir. ..
7.08TL
Bir pakette 40 adet fiyonk süslü cam şişe içerisinde kına bulunur.Belirtilen fiyat 1 paket (40 adet) fiyatıdır.Kaç paket satın almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
44.84TL
Plastik incilerle süslenmiş saten gelin kemeri.Orta kısım 55 cm uzunluğunda, iplerle birlikte 135 cm uzunluğundadır. ..
5.90TL
Yeşil ve mor renk seçenekleri mevcuttur.İç kısmı saten kese, dış kısmı ise kaftan şeklindedir.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. İstediğiniz rengi seçip miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
4.72TL
Kalın strafordan yapılmış düğünümüze hoşgeldiniz yazılı kapısüsü.Kırmızı ve pembe rengi mevcuttur. ..
12.98TL
Kalın strafordan yapılmış nişanımıza hoşgeldiniz yazılı kapısüsü.Pembe, kırmızı ve mor renk seçenekleri bulunmaktadır. ..
12.98TL
Kırmızı, pembe ve mor renk seçenekleri mevcuttur.1 pakette 12 adet süslü mum bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket (12 adet) mum içindir.Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
11.80TL
Kırmızı ve beyaz renkte simli güller ile süslenmiş, tül kese içerisinde 100 adet kutulu kına.1 pakette 100 adet kına bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (100 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş ..
21.24TL
Yaklaşık 10 cm boyutunda, sert plastikten yapılmış el aynası.Söz, nişan, kına, düğün vb. organizasyonlarınızda hediyelik olarak kullanabilirsiniz.İster bu şekilde hazır olarak, isterseniz de çeşitli malzemelerle süsleyip sevdiklerinize hediye..
1.42TL 1.77TL
Kadife kumaş ile kaplı, içi lavanta ve elyaf dolu kese.Pembe, mavi ve mor renkleri bulunmaktadır.Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.01TL
Kadife kese içerisinde 50 adet kutulu kına.1 pakette 50 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
70.80TL
Şeffaf plastik kalp kutu içerisinde kokulu tesbih.Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
1.89TL
Keçeden kuş kafesi ile süslenmiş, tül kese içerisinde, arkası mıknatıslı 50 adet kutulu kına.1 pakette 50 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp s..
51.92TL
Keçeden kaftan ile süslenmiş, tül kese içerisinde, arkası mıknatıslı 50 adet kutulu kına.1 pakette 50 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş ve..
54.28TL
Kına geceleriniz için kullanabileceğiz, kına yaktıktan sonra üzerine takılan çiçekli el gülü.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.53TL
Yaklaşık 9 cm boyutundadır.Nikah şekeri ya da çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
1.89TL
1 yorum yapılmış.
Harfli 2 adet Kalp Şeklinde Yüzük Yükselticisi.İsterseniz bu şekilde , isterseniz de sitemizdeki kristal taşlı şeritler ile süsleyerek kullanabilirsiniz.Parlak ayna pleksiden kesilmiştir. Şık bir duruşu vardır.** Sitedeki tepsi görsel ama..
25.00TL
Kırmızı ve krem renk seçenekleri mevcuttur.1 pakette 10 adet süslü mum bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) mum içindir.Miktar kısmına, kaç paket satın almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.34TL
Kral ve Kraliçe Tacı Figürlü 2 adet Kalp Şeklinde Yüzük Yükselticisi.İsterseniz bu şekilde , isterseniz de sitemizdeki kristal taşlı şeritler ile süsleyerek kullanabilirsiniz.Parlak ayna pleksiden kesilmiştir. Şık bir duruşu vardır.** Sit..
22.42TL
Yaklaşık 30 cm çapındadır.Yüzük tepsisi, kapı süsü yapımında ya da ayna olarak kullanabilirsiniz.5 mm kalınlığında camdan kesilmiştir. ..
17.70TL
Kendi yüzük tepsinizi kendiniz yapın.Setimizin içerisinde resimde gördüğünüz ve kristal taş ve çiçek süslemeli yüzük tepsisi için gerekli tüm malzemeler mevcuttur.İstediğiniz harfleri giriniz kısmına 2 adet (sizin ve eşinizin baş harfleri) gi..
118.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde "kınamıza hoşgeldiniz" yazılı, şeffaf asetat kapaklı karton kutu.Kına ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz.Ürün demonte olarak gönderilir.Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Mikta..
0.71TL
Renkli çiçekler ile süslenmiş, tül kese içerisinde 100 adet kına.1 pakette 100 adet kına bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet kına) fiyatıdır.Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz..
20.06TL 21.24TL
Söz, nişan, kına, düğün vb. etkinliklerinde kullanabileceğiniz çubuklu bıyık keçe.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.83TL
Söz, nişan, kına, düğün vb. etkinliklerinde kullanabileceğiniz çubuklu dudak keçe.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.83TL
Kadife kumaştan üretilmiş kese.Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz.9 cm eninde, 12 cm derinliğindedir. Krem, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek..
1.77TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×