Şık Tasarımlarla Nişan & Kına Süsleri 

Söz törenleri, kına geceleri, nişan ve düğünler için özel olarak tasarlanan tüm süs çeşitlerini tek bir platformda sizlerle buluşturuyoruz. Geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde göz atabileceğiniz meşale mum, gelin damat anahtarlık gibi ürün modellerini de kapsayan bu benzersiz koleksiyon  sayesinde herhangi bir mekanı eğlenceli bir organizasyon alanına dönüştürmeniz mümkün olabilecek. En şık ve en güzel süsleme malzemeleri burada!

Kınamız, nişanımıza ya da düğünümüze hoş geldiniz yazan strafor kapı süsü çeşitleri mutlaka etmeniz gereken tasarımların başında geliyor. Bu ürünleri duvar süsü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz herhangi bir yere pratik bir şekilde asabileceğiniz nişan süsleri arasında üzerinde “mutluyuz” yazan duvar süsü modelleri de yer alıyor. Dilerseniz bu tasarımları masa süsü olarak da kullanabilirsiniz.

En Beğenilen Düğün ve Nişan Süsleri Burada!

Kalp şeklinde mum çeşitleri ya da kavanoz mum modelleri kına süsleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Rengarenk mum modelleri ile kına gecesi ya da nişan töreni organizasyonlarınızda romantik bir hava katabilirsiniz. Davetlilerin masasında dekoratif amaçlı olarak da kullanabileceğiniz bu ürünleri en uygun fiyatlarla hemen şimdi satın alabilirsiniz. Mum çeşitlerini sizlere geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz.

Çubuklu keçe dudak ya da bıyık figürleri söz süsleri arasında yer alıyor. Özellikle fotoğraf çekmek için kullanılan bu tasarımlar davetlilerin söz törenlerinde ya da düğünlerde çok daha fazla eğlenmesini sağlayabiliyor. Bu nedenle sizlere önerimiz sepetinize bu eğlenceli tasarımlardan da eklemeniz olacak. Dantelli tül keseler ve imitasyon altın para pullar en çok tercih edilen süs çeşitleri arasında yer alıyor.

Kına Gecesi ve Düğün Süsleri Tükenmeden Siz de Alın!

Dilerseniz tercihinizi kadife kaplı lavanta bohçası gibi düğün süsleri yönünde de kullanabilirsiniz. Üzerinde “evleniyoruz” yazan saten kurdele modelleri her türlü süsleme çalışmasında rahatlıkla kullanılabiliyor. Davetli masalarını süslemek ya da balonları bağlamak için bile saten kurdele modellerini  kullanabilirsiniz. 10 metre uzunluğa sahip olan bu ürün modelini de mutlaka sepetinize ekleyin. Aynı zamanda kaftan şekli kazandırılmış olan saten keseler de büyük ilgi gören kına gecesi süsleri arasında yer alıyor.

Meşale mum çeşitleri gibi nişan süslemeleri modellerini de gözden geçirmeyi sakın unutmayın. Oldukça geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde beğeniye sunduğumuz bu tasarımlar için sizlere en uygun fiyatlar geçerlidir. Aynı zamanda cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak bütçenizi zorlamadan alışverişinizi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR