Söz, Nişan, Kına, Düğün Süsleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kalın strafordan yapılmış kınamıza hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Pembe ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
15.00TL
Kalın strafordan yapılmış nişanımıza hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Pembe, kırmızı ve mor renk seçenekleri bulunmaktadır. ..
15.00TL
Yaklaşık 50 cm (22 inch) boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Normal hava ya da helyum gazı ile şişirebilirsiniz. Uçmasını isterseniz helyum gazı kullanınız. Ürün sönük olarak gönderilmektedir. ..
10.00TL
2 metre uzunluğunda sim şerit süs. Kırmızı, mor, mavi, gümüş, altın ve karışık renkli seçenekleri mevcuttur. Çeşitli organizasyonlarınızda süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. ..
6.00TL
Mumlar yaklaşık 25 cm uzunluğundadır. Kına, söz, nişan, düğün vb. özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Bir pakette 10 adet meşale şeklinde mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(10 adet) mum için geçerlidir. Kaç paket almak isterseni..
20.00TL
Kalın strafordan yapılmış düğünümüze hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Kırmızı ve pembe rengi mevcuttur. ..
15.00TL
Söz, nişan, kına ve düğünlerinizde özel misafirlerinize hediye olarak verebileceğiniz gelin damat şeklinde peluş ayıcık anahtarlık. Gelin damat şeklinde çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat çift fiyatıdır. Kaç çift almak isterseniz mikta..
15.00TL
Yaklaşık 10 cm boyutunda, sert plastikten yapılmış el aynası. Söz, nişan, kına, düğün vb. organizasyonlarınızda hediyelik olarak kullanabilirsiniz. İster bu şekilde hazır olarak, isterseniz de çeşitli malzemelerle süsleyip sevdiklerinize hediye..
2.50TL
6 cm saten kaplamalı kalp kutu üzerinde tül kese. Lavanta ,kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Kırmızı, pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. ..
2.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutundadır. Nikah şekeri ya da çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
2.00TL
Kırmızı ve krem renk seçenekleri mevcuttur. 1 pakette 12 adet süslü mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (12 adet) mum içindir. Miktar kısmına, kaç paket satın almak isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
15.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde "kınamıza hoşgeldiniz" yazılı, şeffaf asetat kapaklı karton kutu. Kına ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Mikta..
1.00TL
10 metrelik rulolar halinde satılmaktadır. Yaklaşık 1 cm enindedir. Yüzük kurdelesi olarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. Miktar kısmına, kaç rulo almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
Kadife kumaş ile kaplı, içi lavanta ve elyaf dolu kese. Pembe, mavi ve mor renkleri bulunmaktadır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.50TL
Yeşil ve mor renk seçenekleri mevcuttur. İç kısmı saten kese, dış kısmı ise kaftan şeklindedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. İstediğiniz rengi seçip miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Kına geceleriniz için dekoratif mini cam şişe meşale. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.90TL
2 cm X 2 cm boyutunda, "Wedding" yazılı yüzük şeklinde otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup y..
25.00TL
Söz, nişan, kına, düğün vb. etkinliklerinde kullanabileceğiniz çubuklu dudak keçe. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Yaklaşık 1.5 cm çapında, ince metalden yapılmış kulplu imitasyon altın. 1 pakette 10 adet altın pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(10 adet) pul içindir. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
1 pakette 50 adet mum bulunur. Kırmızı, pembe ve mavi renk seçenekleri vardır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
20.00TL
Söz, nişan, kına, düğün vb. etkinliklerinde kullanabileceğiniz çubuklu bıyık keçe. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Lavanta, kına, çerez yada hediye kesesi olarak kullanabilirsiniz. 10 cm eninde, 14 cm yüksekliğindedir. Krem, beyaz, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipa..
1.50TL
Kapaklı cam kavanoz içerisinde kırmızı mum. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Metal lale kubbeli cam kavanoz içerisinde mum. Kubbe kısmını altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
9.00TL
Kristal taş tepeli cam kavanoz içerisinde mum. Metal kapak kısmını altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×