Kına Gecesi ve Düğün Aksesuarları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Saten kurdeleden yapılmış, çiçek süslemeli, lastikli lüks nedime bilekliği. Bordo, beyaz, kırmızı, pembe ve mor renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
2.50TL
Saten kurdeleden yapılmış, lateks gül süslemeli ve tüllü lüks nedime bilekliği. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
2.50TL
Tül duaklı, taş görünümlü şerit ve dantel ile süslenmiş plastik kına tacı. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.90TL 4.00TL
Tül duvaklı, şifon güller ile süslenmiş plastik kına tacı. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
4.00TL
Plastik incilerle süslenmiş saten gelin kemeri. Orta kısım 55 cm uzunluğunda, iplerle birlikte 135 cm uzunluğundadır. ..
5.00TL 5.90TL
Kırmızı, pembe ve mor renk seçenekleri mevcuttur. 1 pakette 12 adet süslü mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (12 adet) mum içindir. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
12.00TL
30 cm boyutunda, kare şeklinde elyaf, dantelli ve incili takı yastığı. Söz, nişan, kına ve düğünleriniz için çok şık bir takı yastığı olarak kullanabilir daha sonra yatak odalarınızda kullanabilirsiniz. Beyaz ve pembe dantel rengi seçebilirsini..
40.00TL
Saten kurdeleden yapılmış, lateks gül süslemeli ve dantelli lüks nedime bilekliği. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
2.50TL
Sevdikleriniz için çok hoş ve esprili kına davetiyeleri yapmak ister misiniz! Özel kına davetiye kartlarımız tam size göre. 20 cm X 12 cm boyutundadır. Bir pakette 4 model, her modelden 5 adet olmak üzere toplam 20 adet kına davetiyesi kar..
12.00TL
Kına geceleriniz için kullanabileceğiz, kına yaktıktan sonra üzerine takılan çiçekli el gülü. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
1 pakette 20 adet 10 cm uzunluğunda mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (20 adet) mum içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz girerek sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Tül duvaklı, lateks güller ile süslenmiş plastik kına tacı. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
4.00TL
Dantel ve taş süslemeli lüx gelin&damat takı kurdelesi. Gelin için kırmızı, damat için beyaz renktedir. Çift halinde satılmaktadır. ..
30.00TL
Yapay çiçekler ile süslenmiş metal tel kına tacı. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
9.00TL
Söz, nişan, kına, düğün vb. organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz krem renk kadife kaplı ve tül süslemeli iğnedanlık. Arka kısmında elinize geçirebileceğiniz lastik bulunmaktadır. ..
20.00TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir gelin ve nedime için tomurcuk çiçekli taç. ..
14.00TL
Pakette 1 adet kına duvağı ve 1 çift kına eldiveni bulunmaktadır. Kırmızı ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur. ..
35.00TL
Gelin için kırmızı, damat için beyaz, saten takı kurdelası. Çift halinde satılmaktadır. ..
30.00TL
Lastikli bel yapısında olduğundan her bedene uyumludur. Yaklaşık 2 metre uzunluğunda, 18 cm genişliğinde 8 farklı renkte tülden oluşur. Kına geceleriniz için çok eğlenceli bir üründür. ..
70.00TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir gelin ve nedime için incili ve lateks çiçekli taç. 2018 yeni model tasarımdır. ..
10.00TL
Tül duaklı, inci ve dantel ile süslenmiş plastik kına tacı. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
4.00TL
Söz, nişan, kına, düğün vb. organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz kadeh şeklinde iğnelik. ..
20.00TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir gelin ve nedime için lateks çiçekli taç. 2018 yeni model tasarımdır. ..
15.00TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir gelin ve nedime için lateks çiçekli taç. 2018 yeni model tasarımdır. ..
15.00TL
Yaklaşık 10 cm boyutunda, sert plastikten yapılmış el aynası. Ön kısmı ayna şeklinde, arka kısmı kelebek baskılıdır. Söz, nişan, kına, düğün vb. organizasyonlarınızda hediyelik olarak kullanabilirsiniz. İster bu şekilde hazır olarak, isterse..
3.00TL
Saten kurdeleden yapılmış, lateks gül süslemeli nedime bilekliği. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. ..
2.00TL 2.50TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir gelin ve nedime için örme papatya taç. ..
10.00TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir papatya gelin tacı modeli. Yapay papatyalar kullanılarak yapılmıştır. ..
30.00TL
"Bride To Be" Saten Gelin Kuşağı yaklaşık 180 cm uzunluğundadır. 7 cm genişliğinde saten kurdeleden yapılmıştır. ..
12.00TL
Yaz günlerine, kır düğünlerine uygun zarif bir gelin ve nedime tacı Renk seçiniz kısmından istediğiniz rengi seçip satın alabilirsiniz. ..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×