100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Söz, Nişan, Yüzük Tepsileri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kristal taşlar, şakayık çiçek ve dantel süslemeli, iki katlı cam aynadan tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makastan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. 2018 yeni model tasarımdır. ..
90.00TL
Doğal jüt,hasır ipinden yapılmış ve şakayık çiçeklerle süslenmiş 1 adet tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet inci süslü makastan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
80.00TL
Dantal süslemeli şakayık çiçekli, aynalı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makasdan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
70.00TL
Şakayık çiçeklerle süslenmiş, gümüş renk kaplama, metal tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makastan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
65.00TL
İki katlı cam aynadan yapılmış, gül ve dantel süslemeli tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makastan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. 2018 yeni trend modeldir. ..
85.00TL
Kristal taşlarla süslenmiş, altın renk kaplama, metal ayaklı cam tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makasdan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
95.00TL
Yaklaşık 30 cm çapındadır. Bordürleri kararmaz metalden yapılmıştır. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Resimlerdeki yüzük yükselticiler fiyata dahil değildir, görsel amaçlıdır. ..
38.00TL
7 cm çapında, etrafı parlak kararmaz metalden yapılmış üst kısmı aynalı 2 adet yüzük yükseltici. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 2 adet içindir. Resimdeki tepsiler fiyata dahil değildir, görsel amaçlıdır. ..
22.50TL
1 yorum yapılmış.
Harfli 2 adet Kalp Şeklinde Yüzük Yükselticisi. İsterseniz bu şekilde , isterseniz de sitemizdeki kristal taşlı şeritler ile süsleyerek kullanabilirsiniz. Parlak ayna pleksiden kesilmiştir. Şık bir duruşu vardır. ** Sitedeki tepsi görsel ama..
35.00TL
Kral ve Kraliçe Tacı Figürlü 2 adet Kalp Şeklinde Yüzük Yükselticisi. İsterseniz bu şekilde , isterseniz de sitemizdeki kristal taşlı şeritler ile süsleyerek kullanabilirsiniz. Parlak ayna pleksiden kesilmiştir. Şık bir duruşu vardır. ** Sit..
35.00TL
Tuzlu damat kahveleri için güzel bir sunuma ne dersiniz :) Bir adet kahve fincanı, bir adet metal çerçeveli kare cam tepsi, bir adet lokumluk ve bir adet su bardağından oluşan damat kahve fincan seti. ..
60.00TL
Tuzlu damat kahveleri için güzel bir sunuma ne dersiniz :) Bir adet kahve fincanı, bir adet tepsi ve bir adet su bardağından oluşan damat kahve fincan setimiz. ..
40.00TL
4 yorum yapılmış.
30 cm çapında yuvarlak cam ayna. Yüzük tepsisi, kapı süsü yapımında ya da ayna olarak kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında camdan kesilmiştir. ..
20.00TL 25.00TL
Yaklaşık 30 cm çapında pleksi ayna. Yüzük tepsisi ya da kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında, parlak pleksiden kesilmiştir. ..
60.00TL
Kendi yüzük tepsinizi kendiniz yapın. Setimizin içerisinde resimde gördüğünüz ve kristal taş ve çiçek süslemeli yüzük tepsisi için gerekli tüm malzemeler mevcuttur. İstediğiniz harfleri giriniz kısmına 2 adet (sizin ve eşinizin baş harfleri) gi..
150.00TL
Üst kısmı parlak ayna pleksi ile kaplanmış, iç kısmı strafor, kenarları süslü 2 adet kalp şeklinde yüzük yükselticisi. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift fiyatıdır. ..
10.00TL
Kalp şeklinde, kristal taş ve şakayık çiçeklerle süslenmiş, aynalı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makasdan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
70.00TL
30 cm boyutunda kare cam ayna. Yüzük tepsisi, kapı süsü yapımında ya da ayna olarak kullanabilirsiniz. 5 mm kalınlığında camdan kesilmiştir. ..
25.00TL
Şakayık çiçeklerler ve kristal taşlarla süslenmiş, aynalı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makasdan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
75.00TL
Kristal taşlarla süslenmiş, gümüş renk kaplama, metal ayaklı cam tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makastan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
95.00TL
6 cm çapında, 1 cm yüksekliğinde, doğal ahşap kütükten yapılmış 2 adet yüzük yükselticisi. Belirtilen fiyat 2 adet içindir. Resimdeki tepsi fiyata dahil değildir, görsel amaçlıdır. ..
8.00TL
Üst kısmı altın renk parlak pleksi ile kaplanmış, iç kısmı strafor, kenarları süslü 2 adet kalp şeklinde yüzük yükselticisi. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift fiyatıdır. ..
10.00TL
Kalp şeklinde, inci, dantel ve şakayık çiçeklerle süslenmiş, kadife kaplı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makastan oluşan fuşya rengi söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
45.00TL
Şakayık çiçek ve kristal taşlarla süslenmiş, aynalı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makasdan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
70.00TL
Yaklaşık 35 cm uzunluğunda, 17 cm genişliğinde, 3 cm kalınlığındadır. Gerçek doğal tomruktur. 2 adet, 5 cm çapında yüzük yükselticisi ile birlikte gönderilecektir. Görseldeki süsler ve yüzükler dahil değildir. Tepsi ve yüzük yükselticiler ha..
40.00TL 55.00TL
Kalp şeklinde, inci, dantel ve şakayık çiçeklerle süslenmiş, kadife kaplı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makastan oluşan mor renk söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
45.00TL
Yaklaşık 30 cm uzunluğunda, kalın parlak pleksiden kesilmiş kalp şeklinde yüzük tepsisi. ..
50.00TL
Söz, nişan, nikah organizasyonlarınız için şık bir yüzük makası. Altın, gümüş ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
11.80TL
Şakayık çiçeklerler, inci, halat ip ve taşlarla süslenmiş, aynalı tepsi, 2 adet yüzük yükseltici ve 1 adet süslü makasdan oluşan söz, nişan yüzük tepsisi. Belirtilen fiyat tam takım fiyatıdır. ..
75.00TL
Çift sıra inci ile süslenmiş, cam aynadan yapılmış, 35 cm boyutlarında kalp şeklinde yüzük tepsisi. ..
40.00TL
Çift sıra böğürtlen inci ile süslenmiş, cam aynadan yapılmış, 35 cm X 25 cm boyutlarında oval yüzük tepsisi. ..
40.00TL
Çift sıra böğürtlen inci ile süslenmiş, cam aynadan yapılmış, 30 cm çapında yüzük tepsisi. ..
40.00TL

Söz, Yüzük, Nişan Tepsileri

Söz, nişan ya da yüzük takma törenlerinde kullanmanız için, bu özel güne yakışacak bir dizayn eşliğinde hazırlanan nişan tepsisi modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Şık duruşu ile göz kamaştıran ve estetik görünümü ile en özel davetlerde dahi kullanılabilecek tasarımlar kategorimiz içerisinde en uygun fiyatlar eşliğinde incelemeniz için hazır bekliyor. Uygun fiyatlara cazip ödeme seçeneklerinin de eşlik ettiğiniz bilmenizi isteriz.

Söz Tepsisi

Kategorimiz içerisinde söz tepsisi olarak kullanabileceğiniz ve zarif görünümü ile ön plana çıkan çok sayıda farklı tepsi modellerini görebilirsiniz. İncinin eşsiz duruşu ile taçlandırılmış olan inci süslemeli yüzük tepsisi modelleri incinin parlak ve sıra dışı duruşunu tepsi modeline de taşıyor. İçerisinde duran yüzüklerin de çok daha albenili bir görünüm almasını sağlayabilen tepsiler arasında beyaz inci ya da krem rengi incilerle bezenmiş farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

Çiçekli süslemelerden hoşlananları da unutmadık. Kategorimiz içerisinde çiçeklerle süslenmiş olan nişan tepsileri modellerini inceleyebilirsiniz. Renkli çiçekler ya da beyaz çiçekler ile bezenmiş ve bulunduğu ortama bahar atmosferini kazandıracak olan bu tepsi modellerini de hemen inceleyebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yuvarlak tepsiler, oval tepsiler ve dikdörtgen tepsilere alternatif olarak kalp şeklide hazırlanmış olan söz tepsileri modelleri de yer alıyor. Romantik ve aşk temasını güçlendiren kalp tepsi modellerini de hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Nişan Tepsisi

Dantelin karşı konulamaz zarafetinden faydalanmak isterseniz nişan tepsisi modelleri arasında yer alan dantel süslemeli tasarımlara yönelebilirsiniz. Özellikle nişan ya da söz kıyafetinizde dantel kullanılıyorsa, dantel süslemeli tepsiler harika bir uyum yakalayacak. Zarif duruşu ile bu özel güne de çok yakışacak olan dantelli söz nişan tepsisi sayesinde ekstra bir süsleme yapmaya asla ihtiyacınız olmayacak. Tasarımlar uzun yıllar kullanım olanağı sunuyor. Kullanım sonrasında muhafaza edebilir ve yeniden ihtiyaç olduğunda yeni görünümü koruyacak şekilde yeniden kullanabilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde ahşaptan yapılan ve doğal kütük görünümü asla bozulmadan şekillendirilmiş olan tepsi modelleri de yer alıyor. Doğallığın sunduğu sıcak atmosferi yansıtan bu tasarımlar nişan tepsisi süsleme çalışmaları kullanılmadan, en natürel şekli ile incelemenizi bekliyor. Eğer natürel bir tepsi modeli isterseniz tercihinizi bu modellerden yana da kullanabilirsiniz. İnceleyebileceğiniz ürünler arasında söz ya da nişan kurdelesini kesmek için özel olarak dizayn edilmiş ve taçlarla süslenmiş makas modelleri de mevcut.

Bu özel törende ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri sizler için düşünerek kategorimiz içerisine ekledik. Sadece beğendiğiniz tasarımları sepetinize ekleyerek avantajlı bir alışveriş eşliğinde satın almanız yeterli olacak. Kategorimizi incelediğinizde nişan tepsisi fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. En uygun fiyatları sunarak bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz nişan tepsisi yapımı için gerekli malzemeleri yine sitemizden temin ederek kendi nişan tepsinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde hayalinizdeki tepsi modelini tasarlamanızı sağlayabilecek olan malzemelerin tamamı sitemizde mevcut. Ayrıca süsleme çalışması yapılmış bir tepsi modelini seçerek kendiniz farklı süslemeler de kazandırabilirsiniz. Bu sayede yine beğendiğiniz bir tepsi modeline sahip olma şansını elde etmiş olacaksınız.

Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünleri temin etmek için nişan tepsisi satın al demeniz yeterli oluyor. Cazip ödeme seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir ve ödemenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize en uygun ve en şık nişan tepsisi modellerini kazançlı bir alışverişle hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca yüzük yükseltici modelleri de kategorimiz içerisinde yer alıyor. Aynalı ya da kalp figürü şeklinde hazırlanmış olan çok sayıda yüzük yükseltici modeline hemen göz atmaya başlayın.

Sitemiz üzerinden toptan sipariş de verebilirsiniz. Dilediğiniz malzemelerin tamamı için ihtiyaç duyduğunuz adette siparişinizi bizlere hemen iletebilir ve en kısa sürede siparişlerinizi adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizin tümü Eminönü üzerinden yola çıkarak kargo aracılığı ile adresinize teslim ediliyor. Tüm İstanbul ve Türkiye’nin tüm kentlerine ürün teslimi gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz yerden sipariş verebilir ve Hobi Dünya avantajlarından siz e faydalanabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×