100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Süs Yapım Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Doğal jüt halat ip. 4 mm kalınlığındadır. Çeşitli aksesuar, süsleme ve supla yapımında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına kaç metre istiyorsanız yazıp satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla siparişleriniz tek ..
0.75TL
2 yorum yapılmış.
Yaklaşık 2 mm kalınlığında, 100 gr jüt, keten, kendir çuval ipi. Yaklaşık 100 metre uzunluğundadır. Hasır ip olarak bilinir. Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
5.00TL 7.08TL
Bağ kısmı hariç 7 cm uzunluğunda polyester ipten yapılmış püskül. Polyester malzemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Dolgun bir duruşu vardır. Belirtilen fiyat 1 adet püskül fiyatıdır. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına girerek satın..
0.75TL
3 mm ithal kalın keçe.100 cm * 50 cm plaka halindedir. İstediğiniz ölçülerde keserek kullanabileceğiniz kaliteli kalın keçe. ..
15.00TL
11 yorum yapılmış.
Metal yuvalı, parlak kristal mısır taşlı şerit taş. Metal kısmı altın yada gümüş rengi kaplamalıdır. Geçerli fiyat 1 metre içindir. Sık taşlıdır. (1 metrede yaklaşık 270 ~ 330 adet taş bulunur) Rulo halinde satın almak isterseniz adet kıs..
3.50TL 4.00TL
7 yorum yapılmış.
Eni 3 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. Tütü, kapı süsü, cibinlik vb. birçok üründe kristal tül kullanabilirsiniz. Beyaz, kırmız..
5.00TL
144 adet tüllü lateks gül. 1 demette 12 adet gül bulunur. Bir pakette 12 demet olmak üzere toplam 144 adet gül bulunur. Geçerli fiyat 1 paket gül içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz. Bebek, ç..
15.00TL
Düğün, doğum, söz vb. organizasyonlarınızda hediye olarak ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük metal kuş kafesi. Yaklaşık 10 cm boyundadır. Beyaz, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
4.00TL
1 yorum yapılmış.
1 cm eninde organze tül kurdele 23 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 rulo (23 metre) içindir. 18 renk seçeneği bulunmaktadır. ..
3.50TL
1 litrelik plastik şişelerde satılmaktadır. Pembe (bebe pudrası kokusu), kırmızı (gül kokusu), mavi (okyanus kokusu) ve mor (lavanta kokusu) renkleri bulunmaktadır. 1 litre ile kolonya ile yaklaşık olarak;  40 adet  25 cc şişe..
10.00TL 11.80TL
1 cm eninde saten kurdele. 10 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 top (10 metre) içindir. 20 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. ..
2.00TL
3 yorum yapılmış.
 Çeşitli tasarım ve dekoratif işlerinizde kullanabileceğiniz lazer kesim şifon çiçek. 1 metre halindedir. 1 metrede yaklaşık 12~14 adet çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık..
5.00TL
1 yorum yapılmış.
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz beyaz renk yapay şakayık çiçekler. 1 demette 6 adet büyük (3 cm), 3 adet küçük (2 cm) şakayık çiçek bulunur. İsterseniz çiçekleri sapından çıkarıp tek tek kullanabilirsiniz. Sapıyla birlikte yaklaş..
12.00TL
Metre olarak satılmaktadır. 1 metrede yaklaşık 14~15 adet lazer kesim şifon çiçek bulunur. Çiçekleri kesip birbirinden ayırarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerin çapı yaklaşık 6 cm'dir. Miktar kısmına, kaç metre almak isterseniz girerek ..
7.50TL
Eni yaklaşık 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
Doğal jüt ipinden üretilmiş kordon şerit. 6 mm kalınlığındadır. Çeşitli aksesuar, süsleme ve supla yapımında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına kaç metre istiyorsanız yazıp satın alabilirsiniz. 1 metrede..
1.00TL 1.50TL
3 yorum yapılmış.
Çeşitli hobi işlerinizde, ambalaj, paketleme ve süslemelerinizde kullanabileceğiniz dekoratif halat kordon ip. 6 mm kalınlığındadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz metre miktarını yazıp sipariş verebilirsiniz. Ko..
1.00TL 1.18TL
Yaklaşık 3 cm çapındadır. Kumaştan imal edilmiştir. Dikerek ya da yapıştırarak kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adeti yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Yaklaşık 8 mm boyunda metal zil boncuk. Deliklidir. İpe geçirip kullanabilirsiniz. 1 pakette 10 adet zil bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(10 adet) zil içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
Eni 1,5 metredir. Boyu 1 metredir. Geçerli fiyat 1 metre uzunluk içindir. Miktar kısmına kaç metre uzunluğunda istiyorsanız yazarak satın alabilirsiniz. 1 metreden fazla siparişlerinizde ürün tek parça halinde gönderilecektir. Bu ürünün ma..
20.00TL
5 cm uzunluğunda, 3 cm enindedir. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adet miktarını girip sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
Yaklaşık yarım metre (50 cm) eninde, işlenebilir renkli jüt kumaş. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluğunda kumaş içindir. Miktar kısmına kaç metre almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 metre ve üzeri siparişleriniz tek parça olarak gö..
20.00TL
10 cm uzunluğunda, 8 cm eninde saten fiyonk. Pembe, kırmızı ve mavi renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adet miktarını girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.00TL
5 cm genişliğinde 2 cm yüksekliğindedir. 1 pakette 5 adet bulunur. Miktar kısmına istediğiniz paket miktarını yazarak sipariş verebilirsiniz.   ..
2.95TL
1 bukette 10 adet 65 cm uzunluğunda taç çiçeği bulunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde yuvarlak hale getirerek taç, kapı süsü vs. yapabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 buket (10 adet çiçek) içindir.  Kaç buket almak isterseniz miktar kısmına..
10.00TL
12 adet yapay tomurcuk (pıtırcık) demetinden oluşur. 1 demette 10~12 adet tomurcuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket içindir. Bir pakette toplam 120~144 adet çiçek bulunur. Bebek, çocuk ve lohusa tacı süslemelerinde ve diğer farklı süsle..
30.00TL
8 cm uzunluğunda, 2 cm genişliğinde, grogren kurdeleden yapılmış 3 kat fiyonk. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Krem, mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. ..
1.50TL
8 cm genişliğinde, 5 cm yüksekliğinde saten fiyonk. Pembe, mavi ve kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adet miktarını yazarak sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
El buketi, vazo, saksı altlığı olarak ya da bebek ve nikah şekeri yapımında  kullanabileceğiniz kalın metre tül. Eni 60 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.90TL
5 cm enindedir. Jüt kumaş ortasında dantel şerit kullanılarak yapılmıştır. Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Miktar kısmına kaç metre almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. 1 metre ve üzeri siparişleriniz tek parça olarak gönderilir. ..
6.00TL
6 cm uzunluğunda, 3 cm eninde dantelli saten fiyonk. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adet miktarını girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Çeşitli süsleme işlerinizde nikah, bebek şekeri, çiçek buketi bağlamada, kına kesesi ve kapı süsü yapımında kullanabilirsiniz. Eni 2 metredir. Belirtilen fiyat 1 metre uzunluk içindir.  Kaç metre uzunluğunda almak istiyorsanız miktar kısmına ..
3.00TL

Süs Yapım Malzemeleri

Hobi olarak dekoratif süs eşyaları hazırlayanlar için en güzel malzemeleri bu sayfada sizlerle buluşturuyoruz. Tamamı modaya ve trendlere uygun olarak dizayn edilen süs yapım malzemeleri yepyeni çalışmalar tasarlamanız için sizi motive edebilir. Püskül çeşitlerinden fiyonk modellerine kadar aradığınız tüm malzeme çeşitlerini sitemizde bulabilir ve sadece tek tıkla sepetinize atarak sipariş verebilirsiniz.

Renkli jüt kumaşlar ya da kurdele malzemeleri gibi en çok kullanılan süs yapım malzemeleri oldukça geniş bir renk skalası sunuyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Artık bu tür ürün çeşitlerinde size sunulan sınırlı sayıda renk seçeneği ile yetinmek zorunda kalmayacaksınız. Zengin renk seçeneği yelpazesi pek çok süsleme çalışmasının vazgeçilmez malzemesi olan çiçek figürlerinde de geçerli! Aradığınız renkte kumaş çiçek figürlerini hemen bulmanın keyfini yaşayın!

En Güzel Hobi Süsleme Malzemeleri Uygun Fiyatlarla Burada!

Taç ve kapı süsü yapım malzemeleri de hobi süsleme malzemeleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda nikah şekeri süslemelerinde kullanabileceğiniz tül çeşitleri ve diğer materyaller de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Magnet yapımı için kullanabileceğiniz malzemeleri de sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik. Yaptığınız çalışmaları renklendirmek için kullanabileceğiniz boya setleri mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor.

Rafya şeritler, silikon çiçekler, peluş ponponlar gibi çok daha yaratıcı çalışmalar yapmanızı sağlayacak olan süs sarf malzemeleri arasında farklı şekillerde hazırlanan straforlar da mevcut. Plastik malzemeden hazırlanan ve çeşitli figürler şeklinde dizayn edilen süsleme malzemelerinin yanı sıra simli ip çeşitleri gibi  ihtiyaçlarınızı da sitemizden karşılayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünler için toptan sipariş verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden toptan süs ve sarf malzemeleri siparişi kabul ediyoruz.  Tüm tasarımlar için en uygun fiyatları sunuyor ve ödeme kolaylıkları ile bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi tasarım seçeneklerini inceleyin ve sepetinizi doldurun!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×