Magnet Mıknatısı 50 Adet
Magnet Mıknatısı 50 Adet
Magnet Mıknatısı 50 Adet
Magnet Mıknatısı 50 Adet

Magnet Mıknatısı 50 Adet (neodyum-miknatis-03)

Fiyat : 42,00 TL(KDV Dahil)

Buzdolabı, çerçeve, süs magneti olarak kullanabileceğiniz 3 mm kalınlığında 1,7 cm çapında siyah magnet mıknatısı. 50 adetlik paketlerde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (50 adet) içindir. Kaç paket almak isterseniz adet kısmına yazıp satın

Buzdolabı, çerçeve, süs magneti olarak kullanabileceğiniz 3 mm kalınlığında 1,7 cm çapında siyah magnet mıknatısı.

50 adetlik paketlerde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (50 adet) içindir.

Kaç paket almak isterseniz adet kısmına yazıp satın alabilirsiniz.

Neodyum Magnet Mıknatısı

Çok sayıda farklı hobi çalışmasında magnet mıknatısı çeşitlerine ihtiyaç oluyor. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinde bu özel ürünleri de ekledik ve fiyatları da en alt seviyeye çektik. Hemen sipariş vererek mıknatıs ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Buzdolabı magnetleri hazırlayanlar için en ideal seçeneklerden biri olan bu ürünler her türlü materyale kolaylıkla yapışabiliyor.

Aynı zamanda süs eşyası yapımı için de tercih edilebilir. Süs eşyalarının metal materyallere yapışmasını istiyorsanız arka bölümüne magnet mıknatıs eklemeniz yeterli olacaktır. İncelediğiniz bu ürünler sadece 3 mm kalınlığındadır. Bu nedenle ince bir yapıya sahip olan magnetler ya da süs eşyalarının arka kısmında rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle magnetlerin kabarık bir görünüm sergilemesini engeller.

Bu arada magnet mıknatıs çeşitleri siyah renktedir ve bu yönüyle de en avantajlı ürünlerden biridir. Siyah rengi sayesinde çok fazla dikkat çekmez. Dolayısıyla hazırlanan magnet ya da süs eşyalarının arkasında güvenle kullanılabilir. Küçük ölçülerde dizayn edilen süs eşyalarının arkasında sadece bir adet mıknatıs kullanımı yeterli olacaktır.

Magnet Mıknatıslarına Daha Fazla Ödemeyin!

Sadece neodyum mıknatıs al diyerek ulaşabileceğiniz bu ürün modelleri 50 adetlik paketler halinde kullanıma sunuluyor. Gördüğünüz neodymium magnet fiyatları ise bir paket yani 50 adet için geçerlidir. En uygun fiyat ayrıcalığı eşliğinde bu ihtiyacınızı karşılamak için ürün çeşitleri tükenmeden siparişinizi iletin.

Her bir mıknatıs 1,7 cm çapındadır. Yuvarlak bir forma sahip olduğundan her türlü yapıştırma işleminin hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanması mümkün olur. Gerektiğinde aynı süs eşyası için iki ya da üç adet kullanabilir, süs eşyalarının metal yüzeylerde çok daha sıkı bir şekilde tutunmasını da sağlayabilirsiniz. El işi çalışmalarında iğne kullananlar için de malzemelerin bir arada kalmasını sağlayan mıknatıs çeşitleri tercih edilebilir.

Düşük magnet mıknatıs fiyatları ile birlikte magnet yapımında ya da süs eşyaları yapımında kullanabileceğiniz diğer malzemeler için de en uygun rakamları sunuyoruz. Siparişlerinizin 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edildiğini belirtmek isteriz. Türkiye’nin her kentinden ve ilçesinden sipariş kabul ediyor, en kaliteli ürün çeşitlerine en kısa zamanda ulaşmanızı sağlıyoruz.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR