Parti ve Özel Gün Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yıldız baskılı kağıt pipet. Kırmızı, pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bir pakette 25 adet pipet bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket adedini yazarak satın alabilirsiniz. ..
4.25TL
Yaklaşık 50 cm (22 inch) boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Normal hava ya da helyum gazı ile şişirebilirsiniz. Uçmasını isterseniz helyum gazı kullanınız. Ürün sönük olarak gönderilmektedir. ..
10.00TL
Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 8 adet kağıt tabak bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (8 adet) tabak içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
2 metre uzunluğunda sim şerit süs. Kırmızı, mor, mavi, gümüş, altın ve karışık renkli seçenekleri mevcuttur. Çeşitli organizasyonlarınızda süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. ..
6.00TL
Doğum günü ve .çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz cupcake pasta mum seti. Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet mum) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip ..
7.50TL
Özel günlerinizde kullanabileceğiniz telli maytap. Bir pakette 10 adet maytap bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
6.00TL
Mumları yaktığınızda kendiliğinden açılmaya başlayan ve doğum günü müziği çalan mum. Yaklaşık 5 dk yanma süresi vardır. ..
12.00TL
Tutma yeri hariç 12 cm uzunluğunda, 1,5 cm kalınlığındadır. Pastaya geçirmek için plastik ayağı mevcuttur. Elde de kullanılabilir. Yaklaşık 30~40 saniye boyunca yanar. Koku ve duman yapmaz. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Kaç adet a..
3.00TL
Kalın strafordan yapılmış partimize hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Arkasında bulunan çift taraflı bant sayesinde istediğiniz yere kolayca yapıştırabilir, daha sonra iz kalmadan çıkarabilirsiniz. ..
15.00TL
Yaklaşık 90 cm (36 inch) uzunluğundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Noktalı harfler yoktur. Hangi harf ya da rakam balonu satın almak isterseniz seçip satın al tuşuna basınız. Daha sonra sepetinize başka harf de ekleyebilirsiniz. Nor..
12.50TL
Doğum günü organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, "happy birthday" yazılı pasta mumu. Pastaya tutturmak için kürdan ayağı mevcuttur. Belirtilen fiyat paket fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebi..
5.90TL
3 inch (7 cm) boyutunda iç mekan volkanı. Yaklaşık 3 metre ateş yüksekliği verir ve 30 saniye boyunca yanar. Kokusuzdur, iç mekanlarda kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi yazıp sip..
7.50TL
120 cm * 180 cm boyutunda puantiyeli, plastik kullan at masaörtüsü. Kırmızı, pembe, sarı ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. ..
7.50TL
Helyum gazına uygun kalınlıktadır. Normal hava ile de şişirebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Kaç adet almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.75TL
Kalın kartondan yapılmış, yaklaşık 20 cm boyutunda patlamış mısır kutusu. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at bardaklar. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik bardak bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilir..
7.50TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at bıçak. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik bıçak bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsi..
5.90TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at çatal. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik çatal bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz, miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
7.50TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at kaşık. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik kaşık bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz, miktar kısmına girerek sipariş verebilirsin..
5.00TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at tabaklar. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik tabak bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebili..
15.00TL
33 cm * 33 cm boyutunda çift katlı puantiyeli peçete. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. 1 pakette 20 adet peçete bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (20 adet) peçete içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp s..
5.90TL
Kırmızı, pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bir pakette 25 adet pipet bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket adedini yazarak satın alabilirsiniz. ..
4.25TL
Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet kağıt bardak bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) bardak içindir. Kaç paket isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
4.00TL
Doğum günü ve .çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, 13 cm boyunda simli mum. Pastaya tutmak için ayağı mevcuttur. Bir pakette 6 adet mum bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (6 adet) içindir. Miktar kısmına kaç paket alm..
9.00TL
Kalp şeklinde, kırmızı, i love you (seni seviyorum) yazılı balon. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Kaç adet almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Yaklaşık 41 cm yüksekliğinde (18 inch), seni seviyorum yazılı folyo balon. Normal hava ile şişirip asma yerlerinden asabilirsiniz. Ürün sönük olarak gönderilmektedir. ..
20.00TL
Kalın strafordan yapılmış sünnetime hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Arkasında bulunan çift taraflı bant sayesinde istediğiniz yere kolayca yapıştırabilir, daha sonra iz kalmadan çıkarabilirsiniz. ..
15.00TL
30 cm boyutundadır.  Resimde görüldüğü gibi kırmızı gül yaprakları atar. ..
10.00TL
10 adet, havai fişek baskılı karışık renkli balon. Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) fiyatıdır. Kaç paket almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. 10 tane balon için miktar kısmına 1 , 20 tane balon için 2, 30 tane için 3....
6.00TL
Tüp içerisinde yaklaşık 2,2 litre helyum gazı bulunmaktadır. Bir tüp ile yaklaşık 20~25 adet 12 inchlik balon şişirebilirsiniz. Kutu içerisinde 20 adet, 12 inch boyutunda (orta boy) karışık renkli latex balon ve balonları bağlamak için 3..
200.00TL
Yaklaşık 35 cm çapındadır. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. Metal askısı sayesinde lambanız içine girecek şekilde asıp dekoratif avize olarak kullanabilirsiniz. Özel günlerinizde hem aydınlatmada hemde farklı bir ambiyans için süs..
10.00TL
Çeşitli süslemelerinizde ve dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz sert plastikten yapılmış kova saksı. 6 farklı renk seçeneği mevcuttur. ..
2.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×