Diğer Parti Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yıldız baskılı kağıt pipet. Kırmızı, pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bir pakette 25 adet pipet bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket adedini yazarak satın alabilirsiniz. ..
4.25TL
5 cm boyutundadır. Kumaşlara ütüyle, diğer yüzeylere yapıştırıcı ya da silikon ile yapıştırabilirsiniz. Mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
1.53TL
Kapı süsü ve çeşitli aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Kaliteli sert köpükten imal edilmiştir. ..
7.08TL
Küçük boy: 24 cm dış çap - 10 cm iç çap Büyük boy: 28 cm dış çap  - 16 cm iç çap Geçerli fiyat 1 adet içindir. İstediğiniz boyu seçip miktar kısmına adet girip satın alabilirsiniz. ..
7.50TL
Helyum gazına uygun kalınlıktadır. Normal hava ile de şişirebilirsiniz. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Kaç adet almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.47TL
Kadife kumaş ile kaplı, içi lavanta ve elyaf dolu kese. Pembe, mavi ve mor renkleri bulunmaktadır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
2.01TL
Sarı ve turuncu renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Kaç adet almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.35TL
Kalın kartondan yapılmış, yaklaşık 20 cm boyutunda patlamış mısır kutusu. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.59TL
Kalp şeklinde, kırmızı, i love you (seni seviyorum) yazılı balon. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Kaç adet almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.59TL
Kalın strafordan yapılmış partimize hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Arkasında bulunan çift taraflı bant sayesinde istediğiniz yere kolayca yapıştırabilir, daha sonra iz kalmadan çıkarabilirsiniz. ..
12.98TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at bardaklar. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik bardak bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek satın alabilir..
5.90TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at bıçak. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik bıçak bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsi..
5.90TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at çatal. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik çatal bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsi..
4.72TL 5.90TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at kaşık. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik kaşık bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsi..
4.72TL 5.90TL
Parti ve ikramlarınızda kullanabileceğiniz plastik, kullan at tabaklar. Resimde görülen 7 adet farklı rengi mevcuttur. Bir pakette 25 adet plastik tabak bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebili..
8.26TL 9.44TL
33 cm * 33 cm boyutunda çift katlı puantiyeli peçete. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. 1 pakette 20 adet peçete bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (20 adet) peçete içindir. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp s..
5.90TL
Kırmızı, pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bir pakette 25 adet pipet bulunmaktadır. Miktar kısmına almak istediğiniz paket adedini yazarak satın alabilirsiniz. ..
4.25TL
Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet kağıt bardak bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (10 adet) bardak içindir. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.54TL
Mavi ve pembe renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 8 adet kağıt tabak bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (8 adet) tabak içindir. Miktar kısmına almak istediğiniz paket miktarını girerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.54TL
Kalın strafordan yapılmış Kur'an merasimimize hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Arkasında bulunan çift taraflı bant sayesinde istediğiniz yere kolayca yapıştırabilir, daha sonra iz kalmadan çıkarabilirsiniz. ..
12.98TL
Kalın strafordan yapılmış sünnetime hoşgeldiniz yazılı kapısüsü. Arkasında bulunan çift taraflı bant sayesinde istediğiniz yere kolayca yapıştırabilir, daha sonra iz kalmadan çıkarabilirsiniz. ..
12.98TL
Kırmızı ve mavi renkleri mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Kaç adet almak istiyorsanız miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.35TL
Tüp içerisinde yaklaşık 2,2 litre helyum gazı bulunmaktadır. Bir tüp ile yaklaşık 20~25 adet 12 inchlik balon şişirebilirsiniz. Kutu içerisinde 20 adet, 12 inch boyutunda (orta boy) karışık renkli latex balon ve balonları bağlamak için 3..
150.00TL
Çeşitli süslemelerinizde ve dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz sert plastikten yapılmış kova saksı. 6 farklı renk seçeneği mevcuttur. ..
2.36TL
120 cm * 180 cm boyutunda puantiyeli, plastik kullan at masaörtüsü. Kırmızı, pembe, sarı ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. ..
4.72TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×