Çanta Aksesuarları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kırmızı renk süet kumaştan yapılmış, klipsli hazır çanta püskülü. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips ve zincir kısmı metaldir. * Fotoğraftaki çanta görsel amaçlıdır, fiyata dahil..
10.00TL
Pudra renk süet kumaştan yapılmış, klipsli hazır saçak çanta püskülü. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips ve zincir kısmı metaldir. * Fotoğraftaki çanta görsel amaçlıdır, fiy..
10.00TL
Kahverengi süet kumaştan yapılmış, klipsli hazır çanta püskülü. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips ve zincir kısmı metaldir. * Fotoğraftaki çanta görsel amaçlıdır, fiyata dahil değild..
10.00TL
Siyah renk süet kumaştan yapılmış, klipsli hazır saçak çanta püskülü. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips ve zincir kısmı metaldir. * Fotoğraftaki çanta görsel amaçlıdır, fiy..
10.00TL
Yaklaşık 3 cm çapında vizon kürk ponpon. Çanta, ayakkabı, kıyafet vb. ürünlere dikerek aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Suni deriden yapılmış klipsli hazır çanta elciği. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips kısmı metaldir. Yaklaşık 20 cm uzunluğudadır. Krem, lacivert ve taba renkleri bulunmaktadır. ..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×