100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Çanta Yapım Setleri

Çanta Yapım Setleri

Hobi olarak ilgilendiğiniz çanta yapımı için hazır setleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle yeni başlayanlar için son derece cazip bir seçenek olan çanta yapım seti  modelleri çok daha pratik bir şekilde çanta tasarımını tamamlamanızı sağlayabiliyor. Sizlere bu koleksiyon içerisinde en kaliteli ve en sağlam çanta yapım seti  modellerini incelemeye, cazip fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Örme davul çanta yapımı için kullanabileceğiniz vinneks deriden yapılmış kitimiz. Set içerisinde 2 adet 22 cm çapında ahşap çanta kenarı, 1 adet çanta askısı ve 1 adet fermuarlı deri çanta iskeleti bulunmaktadır. Çanta kenarlarını iskelete örer..
65.00TL 75.00TL
Ahşap, örme çanta yapımı için kullanabileceğiniz 3 mm kalınlığında mdfden üretilmiş çanta yapım seti. Set içerisinde 2 adet ahşap çanta kenarı, 1 adet ahşap çanta tabanı bulunmaktadır. Çanta kenarlarını iskelete örerek kolayca çanta yapabi..
50.00TL
Örme davul çanta yapımı için kullanabileceğiniz vinneks deriden yapılmış setimiz. Set içerisinde 2 adet 22 cm çapında ahşap çanta kenarı, 1 adet çanta askısı ve 1 adet fermuarlı deri çanta iskeleti bulunmaktadır. Çanta kenarlarını iskelete..
65.00TL 75.00TL
Marka: HobiDunya
Örgü çanta yapımı için kullanabileceğiniz desenli vinneks deriden yapılmış setimiz. Set içerisinde 1 adet 25 X 10 cm boyutunda çanta tabanı ve 2 adet 33 cm uzunluğunda kulplu çanta kenarı bulunmaktadır. İhtiyacınız olan..
75.00TL
Örgü çanta yapımı için kullanabileceğiniz siyah renk vinneks deriden yapılmış setimiz. Set içerisinde 1 adet 25 X 12 cm boyutunda çanta tabanı, 1 adet çanta askısı, 1 adet çanta tutacağı, 1 adet basmalı çanta kilidi ve 1 adet 20 cm boyutunda ..
60.00TL 75.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış bordo çanta sapı ve tabanlığı. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 30 cm X 20 cm boyutunda oval çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı takım halinde satılm..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış kahverengi çanta sapı ve tabanlığı. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 30 cm X 20 cm boyutunda oval çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı takım halinde s..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış krem rengi çanta sapı ve tabanlığı. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 30 cm X 20 cm boyutunda oval çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı takım hali..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış lacivert çanta sapı ve tabanlığı. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 30 cm X 20 cm boyutunda oval çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı takım halinde sat..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış siyah çanta sapı ve tabanlığı. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 30 cm X 20 cm boyutunda oval çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı takım halinde satılm..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış taba rengi çanta sapı ve tabanlığı. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 30 cm X 20 cm boyutunda oval çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı takım halinde s..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış bordo renk çanta sapı ve tabanlığı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 12 cm X 33 cm boyutunda dikdörtgen çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış kahverengi çanta sapı ve tabanlığı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 12 cm X 33 cm boyutunda dikdörtgen çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış krem renk çanta sapı ve tabanlığı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 12 cm X 33 cm boyutunda dikdörtgen çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta ..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış lacivert çanta sapı ve tabanlığı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 12 cm X 33 cm boyutunda dikdörtgen çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta s..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış siyah çanta sapı ve tabanlığı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 12 cm X 33 cm boyutunda dikdörtgen çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta sapı..
30.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış taba renk çanta sapı ve tabanlığı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. 1 adet 12 cm X 33 cm boyutunda dikdörtgen çanta tabanlığı ve 1 çift 23 cm X 14 cm boyutunda çanta ..
30.00TL

Deri Çanta Tabanlık ve Sap Takımı Modelleri Burada!

Son derece şık tasarımlar hazırlamanızı sağlayacak olan deri çanta tabanlık ve sap takımı  modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.  En kaliteli malzemeleri kullanmanız hazırladığınız çanta modelinin de  yüksek kalite düzeyinde olmasını beraberinde getirir. Kaliteli malzemeler çantaların kullanım ömrünü de uzattığı için sizlere sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürün çeşitlerini sunuyoruz.

Alternatifleriniz arasında örgü çanta yapım seti ve kiti  modelleri de yer alıyor. Tercihini örgü çanta tasarımları hazırlamaktan yana kullanmak isteyenler gönül rahatlığıyla koleksiyonumuz içerisindeki bu ürünlere yönelebilir. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde dilediğiniz gibi çanta tasarımı hazırlamanız mümkün olacak. El becerilerinizi geliştirmeniz için de bu hazır kitlerden yardım alabilirsiniz.

Çanta Yapım Seti Çeşitlerini İnceleyin!

Büyük bir özenle hazırlanan ve kusursuz bir işçilik örneği olan ahşap çanta yapım setleri  mutlaka göz atmanız gereken ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Kaliteli ahşap materyallerden hazırlanan bu setler hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanızı sağlayacak. Aradığınız tüm tasarımları sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabilir ve büyük bir keyifle kullanabilirsiniz.

Sizlere en uygun çanta yapım seti fiyatları  eşliğinde alışveriş yapma fırsatını sunuyoruz. Minimum fiyat avantajından faydalanarak hemen şimdi sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürünlerin çok kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Kazançlı bir alışveriş için doğru adrestesiniz!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×