Çanta Örgü İpleri

Çanta tasarımları hazırlamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de örgü oluyor. Bu noktada devreye sizler için özel olarak hazırladığımız çanta örgü ipleri koleksiyonu giriyor. Aradığınız örgü ipi çeşitlerini sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. En kaliteli ve en sağlam çanta ipi modellerini sizlerle buluşturuyor ve tüm ip çeşitleri için en uygun fiyatları sunuyoruz.

Çanta örgü çalışmalarında kullanabileceğiniz malzemeler arasında makrome ipi modelleri de bulunuyor. Pek çok farklı tasarımda kullanılan bu ip çeşitlerini sizlerle buluşturuyor ve dilediğiniz rengi seçebilmeniz için geniş bir renk skalası sunuyoruz. Sitemizde bulabileceğiniz makrome ipi çeşitleri kalın ve ince seçeneklerini de sizlere sunuyor. Kullanmak istediklerinizi sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

Makrome ve Ribbon İp Çeşitlerini Hemen İnceleyin!

Seçenekleriniz arasında makrome ipiyle birlikte ribbon ip modelleri de yer alıyor. % 100 rejenere pamuk malzemeden üretilen bu ipler çanta yapımında kullanılmakla birlikte paspas örmek için de tercih edilebiliyor. Pek çok farklı tasarımda kullanabileceğiniz bu iplerde de karşınıza son derece geniş bir renk skalası çıkacak. Beğendiğiniz veya kullanmak istediğiniz renkleri tükenmeden siz de alın.

Dilerseniz tercihinizi renkli jüt ip çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz. Çanta örmek için en çok tercih edilen çeşitlerinin tamamını sizlere tek bir platformda sunuyoruz. Bu sayede ip çeşitlerini birbiriyle kıyaslayabilir ve nasıl bir tasarım hazırlayacağınıza bağlı olarak en ideal seçimi yapabilirsiniz. Canlı renkleri ile ön plana çıkan bu ipler her türlü tasarıma şık bir görünüm kazandırmak için tercih edebileceğiniz temel malzemelerden biridir.

Çanta Örgü İpleri İçin En Uygun Fiyat Fırsatı!

Son yıllarda daha fazla kullanılmaya başlanan çuval ipi ve mumlu koton ip çeşitleri de pratik bir şekilde inceleyebileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Dayanıklı ve kalın bir yapıya sahip olması özellikle çanta tasarımlarında bu iplerin daha sık tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Eğer bu defa farklı bir tasarım ortaya çıkarmak istiyorsanız sizde sepetinize mumlu koton iplerden ya da çuval iplerinden ekleyin.

Sitemizde sizlere sunduğumuz tüm ürün çeşitleri gibi çanta ipi fiyatları da gayet makul seviyede tutuluyor. Tüm yıl boyunca en uygun fiyatları sunarak çeşitli tasarımlar hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeleri eksiksiz bir şekilde sitemizden temin etmenizi sağlıyoruz. Yapmanız gereken sadece kullanmak istediğiniz malzemeleri sepetinize atmak ve sipariş vermek olacak. Yüz güldüren ödeme kolaylıkları sizi bekliyor. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR