Stencil Şablon Hobidunya.com’da!

Eski ürünlerinize bakmaktan sıkıldınız mı? Yeni dekorasyon fikirlerine mi ihtiyacınız var? Birbirinin kopyası haline gelen, herkesin evinde gördüğünüz desenler artık size hitap etmiyor mu? Hobidünya sizler için yepyeni dekorasyon fikirleri ile geldi! Artık hayal ettiğiniz dekorasyonu yapmak ve tam istediğiniz motif ile desenlere ulaşmak çok kolay.

Sahip olduğunuz yaşam alanlarını, eski mobilyalarınızın yüzeylerini, görüntüsünden sıkıldığınız ancak işlevinden vazgeçemediğiniz eşyalarınızın, depolama ünitelerinizin ve kutularınızın görünmelerini değiştirmek düşündüğünüzden daha kolay ve masrafsız. Tüm bu sorularınızın, endişelerinizin, arzularınızın ve beğenilerinizin karşılığı, stencil modellerinde saklı. Üstelik Hobidünya ayrıcalığı ile tüm new seri stencil modellerine herkesten çok önce ulaşabilir ve böylelikle yeni stillerin, tasarımların öncüsü olabilirsiniz.

Hiç kimsede olmayan ve hiç kimsenin henüz aklına gelmeyen o dekorasyon fikri, neden sizin evinizi süslemesin? Şimdi hemen Hobidünya’ya tıklayın, mobilyanıza ikinci bir yaşam kazandırırken, odanızın çehresini değiştirip, eşyalarınıza yep yeni bir görünüm verirken en yeni ve en son moda stencil şablonlarına ulaşın! Sitemizde bulunan new stencil tipleri, kullanımı kolay ve masrafsızdır. Özellikle şablon kullanarak dekorasyon yapan tüm bireylerin gözdesi Rich stencil modelleri, başka sitelerde bulamayacağınız çeşitlilikte Hobidünya’da sizleri bekliyor.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Hobidunya.com!

Her keseden ve her zevkten insanın beğenisine uygun rich stencil tiplerini bir araya getiren Hobidünya, dekorasyonunuzun bir parçası olup sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Günlük işlerinizden arta kalan zamanda hobi edinmeye karar verdiyseniz şablon kullanarak evinizi süsleyecek muazzam tablolar yapabilirsiniz. Evinizde size ait muhteşem eser saklamak ya da sevdiklerinize sizde izler taşıyan hediyeler vermek istiyorsanız hobidunya.com sizin için her şeyi düşündü. Uygun fiyatlar ve hızlı kargo seçeneği ile birbirinden güzel stencil şablon çeşitlerini sepetinize ekleyin!

Stencil kelime anlamı olarak, Türkçe’ de kalıp veya şablon anlamına gelmektedir. Lakin bu ürün kullanıldığı ve satıldığı piyasada “stencil” olarak bilinir. Stencil, yurtdışında daha çok tercih edilen bir hobi türü olsa da ülkemizde yeni yeni keşfedilmeye başlamıştır. Birden fazla desene sahip olarak üretilen şablonlar stencil olarak adlandırılmaktadır. 

Sitemizde birçok çeşidi bulunan stencil şablon kullanılarak, istediğiniz renk boya ile yüzeylere desenler çıkartabilirsiniz. En çok ahşap ve tuval gibi yüzeylerde kullanılan stencil şablon modelleri, sizin tercihinize göre başka yüzeylerde de kullanılabilir. Bu şablonların en büyük avantajı ise birden fazla kullanılıyor olmasıdır. Oldukça dayanıklı olan stencil boyama şablonu birden fazla kez kullanarak farklı yüzeyleri dekoratif şekilde boyayabilirsiniz.

Boyama işlemine başlamadan önce uygulama yapacağınız yüzeyi belirlemelisiniz. Kullanacağınız yüzeye uygun boyutlarda stencil kalıpları seçebilirsiniz. Bu uygulamayı yaparken ihtiyacınız olan ürünler; istediğiniz sayıda boyama fırçası, sprey ya da sıvı boya çeşitleri, istediğiniz desende bir şablon, bir mobilya yüzeyine yapacaksanız sabitlemek için tercihen bant ve kullandığınız boyaları seyreltmek için boya seyrelticidir. 

A4 Stencil Şablonlarını Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Satın aldığınız şablon üzerindeki deseni yüzeye çıkartmak için kullandığınız fırça veya süngeri resim yapar gibi şablona sürmeden, vuruş yaparak uygulamanız gerekmektedir. Boyanız kuruduktan sonra şablonunuzu hareket ettirebilirsiniz, kuruduğundan emin olana kadar ürünün hizasını bozmayınız. Dilerseniz çalışmanız bittikten sonra yüzeye sabitleyici ürünler uygulayabilirsiniz.

Size kullandığınız malzeme açısından tasarruf sağlayan stencil şablonlar temizlenerek birden fazla uygulamalarda kullanılabilir. Kullandığınız şablonun yüzeyini ve özelliğini bozmamak için, stencil temizleme spreyi satın alabilirsiniz.

·         İlk olarak çalışmanızda kullandığınız şablonun üzerine 2-3 fıs temizleye ürününü sıkınız. Bu işlemi yaparken stencil temizleme spreyi kullanıyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta, ürünün gözünüze ve ağzınıza gelmemesidir. İçerisinde birçok kimyasal çözücü barındıran bu ürün sağlığınız için zararlı olacaktır.

·         Temizleme ürününüzü sürdüğünüz yüzeyi kuru bir bez veya peçete yardımı ile silebilirsiniz. Bu işlemleri sırasıyla yaptıysanız ikinci çalışmanız için şablonunuz sizi bekliyor demektir.

Hobidunya.com’ a girerek cadence stencil şablon modellerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz. Ayrıca sitemize girdiğinizde new stencil modellerimize göz atmayı unutmayın. Yaşadığınız yerde, size ait iş yerlerinizde, sevdiklerinizin evlerinde sizlere ait dokunuşlar olsun. İsterseniz isimlerini yazın isterseniz duygularınızı ifade eden desenleri seçin. Hepsi sizi hobidunya.com’ da bekliyor. Şimdi sizde satın alın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR