Menü
SEPET

Dantel Stencil Şablonları Çeşitleri

Bizler için oldukça klasik olan dantel model ve tasarımlarının modern dekorasyonda önemli bir yeri olduğunu biliyor muydunuz? Evet, yanlış okumadınız! Anneannelerimizin ve annelerimizin tozlu sandıklarında yeteri kadar vakit geçiren dantel, şimdi günler geceler boyu emeği ve güç harcamadan evinizdeki yerini kolaylıkla alabilir. Nasıl mı? Dantel stencil kullanarak!

Binbir emekle örülmüş o güzel danteli motif stencil kullanarak, ahşap sandığınızın üzerine uygulayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz sadece bir dantel stencil, uygulayacağınız temiz bir yüzey ve istediğiniz renk ve dokuda boya malzemesi ile fırça. İşte bu kadar kolay!

Motif Stencil Çeşitleri

El işleriyle uğraşmaya daha yeni başlamış olsanız dahi kullanımı o kadar kolaydır ki, sonuçları sizi dahi şaşırtabilir. Zira minimum eforla en muntazam ve en şık sonuçlara ulaşmanız işten bile değildir. Şimdi hemen Hobidünya’nın rengârenk sayfalarından, anılarınızla modayı bir araya getiren stencil örneğine, size özel fırsat ve fiyatlarla ulaşın; tüm eşyalarınız ve yaşam alanlarınıza retro bir görünümü kesenizi ve elinizi yormadan kazandırın.