Menü
SEPET

Küçük Stencil Şablonları Çeşitleri

Küçük stencil modellerinin yalnızca ev ve dekorasyonda değil onlarca obje ve materyal üzerinde kullanılabildiğini biliyor muydunuz? Siz yeter ki isteyin! Belki eski bir tişörtünüz, soluk mavi, yalnız başına kullanıldığında oldukça eski ve paspal görünebilir. Ancak bu soluk mavi tişört üzerine yıldız stencil kullanarak yarattığınız gökyüzüyle neden uzay modasının bir parçası haline gelmesin? İsterseniz bir, isterseniz birden fazla ve düzenli olarak ya da rastgele dağınık bir dağılımla kendine has ve kimsede olmayan bir tasarımın sahibi olmanız çok kolay.

Kızınız artık çantasından sıkılmış, büyüdükçe düz renginden hoşlanmamaya başlamış olabilir. Köşelerine kelebek stencil kullanarak konduracağınız mini mini kelebekler, eski çantaya ikinci bir hayat kazandıracak ve kızınız bayılarak kullanmaya devam edecektir.

Dekoratif Küçük Stencil Kalıpları

Mutfak önlüğünüz eskidi ya da sıkıldınız mı? Yeni stilde bir tane önlüğe milyonlarca lira harcamanıza gerek yok! Elinizdeki önlüğün üzerine birbirinden şirin stensil örnekleri ile boyayı kolaylıkla uygulayabilir ve yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin sürekli pasta yapmayı ve yemeyi seviyorsanız, cupcake stencils şablonu kullanarak mutfak önlüğünüzün yanı sıra, kullandığınız mutfak gereçleri, bezler, dolap kenarlarına cupcake deseni işleyerek, ahenkli, neşeli ve modern bir görünümü kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Tüm bu kolay uygulamalar için ihtiyaç duyacağınız her türlü stencil ve şablon, boya, boyama malzemeleri ile her yüzey ve materyal üzerie uygulanabilecek gereçleri güvenli alışveriş teminatıyla Hobidünya’dan kolaylıkla edinebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)