Küçük Stencil Şablonları Çeşitleri Hobidunya.com’ da!

Küçük stencil modellerinin yalnızca ev ve dekorasyonda değil onlarca obje ve materyal üzerinde kullanılabildiğini biliyor muydunuz? Siz yeter ki isteyin! Belki eski bir tişörtünüz, soluk mavi, yalnız başına kullanıldığında oldukça eski ve paspal görünebilir. Ancak bu soluk mavi tişört üzerine yıldız stencil kullanarak yarattığınız gökyüzüyle neden uzay modasının bir parçası haline gelmesin? İsterseniz bir, isterseniz birden fazla ve düzenli olarak ya da rastgele dağınık bir dağılımla kendine has ve kimsede olmayan bir tasarımın sahibi olmanız çok kolay.

Kızınız artık çantasından sıkılmış, büyüdükçe düz renginden hoşlanmamaya başlamış olabilir. Köşelerine kelebek stencil kullanarak konduracağınız mini mini kelebekler, eski çantaya ikinci bir hayat kazandıracak ve kızınız bayılarak kullanmaya devam edecektir.

Dekoratif Küçük Stencil Kalıpları

Mutfak önlüğünüz eskidi ya da sıkıldınız mı? Yeni stilde bir tane önlüğe milyonlarca lira harcamanıza gerek yok! Elinizdeki önlüğün üzerine birbirinden şirin stensil örnekleri ile boyayı kolaylıkla uygulayabilir ve yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin sürekli pasta yapmayı ve yemeyi seviyorsanız, cupcake stencils şablonu kullanarak mutfak önlüğünüzün yanı sıra, kullandığınız mutfak gereçleri, bezler, dolap kenarlarına cupcake deseni işleyerek, ahenkli, neşeli ve modern bir görünümü kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Tüm bu kolay uygulamalar için ihtiyaç duyacağınız her türlü stencil ve şablon, boya, boyama malzemeleri ile her yüzey ve materyal üzerie uygulanabilecek gereçleri güvenli alışveriş teminatıyla Hobidünya’dan kolaylıkla edinebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı ya da kıyafet dolabınızı yenilemek artık çok kolay! Hiçbir eşyanızı atmak zorunda değilsiniz! Bir boya ve bir stencil ile istediğiniz temada desenler oluşturabilir ya da eşyalarınızın rengini değiştirerek yeni gibi yapabilirsiniz. Sitemizde sizler için birbirinden güzel renklerde boyalar ve şablonlardan oluşan bir kategori oluşturduk. Artık yenilikten korkmayın!

Gelişen teknoloji sadece elektronik ürünlere değil hayatımızın her yerine yayılmış durumda. Geçtiğimiz yıllarda eşyaları yenilemek eskileri çöpe atarak yapılıyordu. Şimdi ise eskileri dönüştürme devri başladı. Yapacağınız her işlemi kolaylaştırmak için yeni bir ürün çıkıyorken neden hala bekliyorsunuz? Evinizin dekorasyonunu mu değiştirmek istiyorsunuz? Artık evinizde istediğiniz renk tonları mı değişti? O zaman doğru yerdesiniz!

Küçük stencil kategorisinden seçeceğiniz bir desen ile yaşam alanlarınıza küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Peki, küçük stencil nedir? Stencil olarak adlandırılan ürün; birbirinden farklı şekillerin boya ile kolay şekilde yüzeylere uygulanabilmesi için tasarlanmış şablonlardır.

Küçük stencil şablonu satın alarak mutfak dolaplarından duvarlara, koltuk minderlerinden perdelere kadar istediğiniz yüzeye farklı renklerde desenler yapabilirsiniz. Çocuk odası hazırlamak istiyorsanız kelebek stencil kullanabilirsiniz.

Çeşitli Küçük Stencil Şablonlarını Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Duvarlarınıza karanlıkta parlayan boyalar ve yıldız stencil ile bir gökyüzü yapabilirsiniz. Stencil yıldız sadece sizin değil çocuklarınızın da ilgisini çekecektir. Bu ürünler görsel açıdan sizi memnun etmenin yanında sevdiklerinizle de zaman geçirirken eğlenmenizi sağlayacaktır.

Çiçekleri seviyorsanız kıyafetlerinize, perdelerinize ya da koltuklarınıza gül stencil ile birbirinden güzel ve renkli güller yapabilirsiniz. Stencil satın alarak yapacağınız pek çok şeyi sizin hayal gücünüze bırakıyoruz! Minimal stencil ile hayallerinize siz karar verin!

Uygulama yapılacak yüzeyi işlemden önce temizleye dikkat edin. Seçtiğiniz desendeki stencil şablonu kâğıt bant ya da stencil sprey ile yüzeye sabitleyin. Eğer stencil sprey kullanmak istiyorsanız şablonun arka kısmına ürünü sıkın biraz sallayın ve yapıştırın.

Seçtiğiniz renkteki boyanın kapatıcılığına göre ya da elde etmek istediğiniz renk tonuna göre kat uygulaması yapabilirsiniz. Uygulama yaparken fırça veya sünger tercih edebilirsiniz. Fırçanıza boya aldıktan sonra fazlasını bir peçete yardımı ile alın. Önemli nokta fırçada ya da süngerde az boya olmasıdır.

Böylece daha kontrollü uygulama yapabilirsiniz. İster tek renk isterseniz de farklı renklerle de 2-3 renk uygulaması yapabilirsiniz. Boya kurumadan şablon dikkatli bir şekilde yüzeyden alın ve kuruması bekleyin

Boyama işlemi yaptıktan sonra kullandığınız boyaya uygun bir çözücü ile şablonlarınızı boyadan arındırabilirsiniz. Şablonlar kolay yıpranan ürünler olmadığı için uzun ömürlü ürünlerdir. Siz sıkılana kadar aynı ürün sizinle olacaktır. Yeni şeyler istiyorsanız ve yeni olmasının yanında maliyetsiz olsun istiyorsanız hobidunya.com tam size göre! Sizde sitemize girerek kendinize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip Hobidunya.com adresinde mutlaka dikkatinizi çeken bir ürün bulacaksınız. Tüm bu ürünleri incelemek ve tek tık ile sahip olmak çok kolay!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR