Yabalı Polyester Dantel Nakış İpliği 100 gr
Yabalı Polyester Dantel Nakış İpliği 100 gr
Yabalı Polyester Dantel Nakış İpliği 100 gr
Yabalı Polyester Dantel Nakış İpliği 100 gr
Yabalı Polyester Dantel Nakış İpliği 100 gr

Yabalı Polyester Dantel Nakış İpliği 100 gr (yabali-iplik-01)

Fiyat : 40,00 TL(KDV Dahil)

Yabalı marka, 4 kat polyester nakış ipliği. Karbeyaz renktedir. 50 ve 60 numaraları bulunmaktadır. Net 100 gramdır.Nakış iplikleri arasından seçim yaparken kaliteden asla vazgeçmeyin. Bu sayede hazırladığınız nakış çalışmasının da yıllar boyun

Yabalı marka, 4 kat polyester nakış ipliği.

Karbeyaz renktedir. 50 ve 60 numaraları bulunmaktadır.

Net 100 gramdır.

Nakış iplikleri arasından seçim yaparken kaliteden asla vazgeçmeyin. Bu sayede hazırladığınız nakış çalışmasının da yıllar boyunca ilk günkü kadar güzel görünmesini sağlayabilir, deforme görüntü oluşmasını önleyebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz iplik çeşitlerinden biri de Yabalı ip 50 numara çeşididir. Bu özel ürün gerek rengi gerekse kalitesiyle en çok tercih edilen polyester nakış ipliği çeşitlerinden biri oluyor.

Sitemizde incelediğiniz Yabalı dantel ipi 50 numara ve aynı zamanda 60 numara seçenekleri eşliğinde sizlerle buluşuyor. Sipariş vermeden önce numara seçimi yapabilir ve kullanmak istediğiniz numarada nakış ipliğinin hazırlanarak adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Elbette 60 ya da 50 numara polyester iplik fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Bütçe konusunda endişe yaşamadan nakış için gerekli malzemelerin tamamını sitemizden temin edebilirsiniz.

Karbeyaz Renkte Nakış İpliğini Tükenmeden Satın Alın!

Nakış çalışmalarında en çok tercih edilen renklerden biri de beyazdır. İncelediğiniz dantel nakış ipliği ise karbeyaz renkte olmasıyla da nakış ve dantel el işi çalışması yapanların gözdesi haline geldi. Üstelik kaliteli olması nedeniyle bu özel ürün modeli uzun süre beyazlığını da korumayı başarıyor. Uygun koşullarda yıkanması ve muhafaza edilmesi durumunda sararma meydana gelmiyor. Böylelikle hem dantel hem de nakış çalışmalarınızın da estetik ve güzel görünümünü koruması mümkün olabiliyor.

İhtiyacınız olan 100gr polyester nakış ipliği çeşitleri arasından seçim yaparken kaliteden ödün vermeyin. Bu ürün modeli 4 katlı olarak hazırlandığı için kolay kopmaz ve kolay yıpranmaz özelliktedir. Sağlam yapısı nedeniyle de büyük bir ilgi görmeye devam eden nakış ipliği her türlü dantel el işi çalışmalarında da kullanılabilir. Sağlam ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir iplikle hazırlanan danteller çok daha muntazam bir form kazanıyor.

Bu muntazam formu yakalamak isteyenler ise seçimini 4 kat polyester nakış ipliği çeşitlerinden yana kullanıyor. Rulo formunda sarılmış olan polyester nakış ipliği, kullanım kolaylığı açısından da benzerlerinden ayrılıyor. Düğümlenme olmadan dantel ve nakış başta olmak üzere her türlü el işi çalışmasında kolaylıkla kullanılabiliyor. Bu özel ürün modelini dikiş çalışmalarınızda da güvenle kullanabilirsiniz.

Nakış Ve Dantel İpliklerinde Yüz Güldüren Fiyatlar

Sadece Yabalı 50 numara ip fiyatları değil sitemizde yer alan tüm nakış ve dantel iplik fiyatlarında uygun rakamlar sunmaya özen gösteriyoruz. Düşük rakamlardan faydalanmak için ihtiyacınız olan renkleri belirleyerek sitemiz üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Onlarca farklı renk seçeneğini de sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan iplik çeşitlerini beğeni sunduğumuzu da ekleyelim.

Sağlamlık konusunda hiçbir endişe duymadan alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Uzun yıllardır iplik üretimine devam eden Yabalı markasının diğer nakış ipliklerini ve dantel iplik çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Kar beyazı rengi ile mükemmel bir uyum sağlayan tüm renkler incelemeniz için sizi bekliyor!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR