İmitasyon Altın Para Pul Delikli
İmitasyon Altın Para Pul Delikli
İmitasyon Altın Para Pul Delikli
İmitasyon Altın Para Pul Delikli
İmitasyon Altın Para Pul Delikli

İmitasyon Altın Para Pul Delikli (imitasyonaltinpul-02)

Fiyat : 35,00 TL(KDV Dahil)

Yaklaşık 2 cm çapında, ince metalden yapılmış delikli imitasyon altın para pul. 1 pakette 50 adet altın pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet) pul içindir.Delikli İmitasyon Altın Para Pul Özellikleriİşletmenizde ya da evinizde dekor

Yaklaşık 2 cm çapında, ince metalden yapılmış delikli imitasyon altın para pul.

1 pakette 50 adet altın pul bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (50 adet) pul içindir.

Delikli İmitasyon Altın Para Pul Özellikleri

İşletmenizde ya da evinizde dekorasyon ve süsleme için kullanabileceğiniz imitasyon altın pullar, yaklaşık 2 cm çapında, ince metalden yapılmış ürünlerdir. Kına organizasyonlarınızda, sünnet, nikah şekeri gibi kutlamalarınızda kullanabileceğiniz altın pulların kullanım alanı sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Küçük işletmenizde ürettiğiniz aksesuarlarınıza farklılık katarak daha geniş bir müşteriye hitap edebilir, imitasyon altın para şeklindeki pullarla yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. Halay mendilinden kolyeye, nedime tacından bilekliğe hem kendiniz için hem de işletmeniz için yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz ürünler üretmek için Hobidünya’da delikli imitasyon altın para şeklindeki pullara göz atmalısınız.

İmitasyon Altın Para Pullar Aksesuarlarınız İçin Çok İdeal

Delikli altın para pulları kolye, bileklik gibi birçok takıda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İmitasyon altın para pullar aksesuarlarınıza gözalıcı farklılıklar katmak için ideal ürünlerdir. Evinizde de kendi takılarınıza, aksesuarlarınıza kolayca ekleyebileceğiniz bu delikli imitasyon altın pullar, işletmenizdeki takılar için de büyük bir yenilik olacaktır. Hem dikkat çekici hem de farklı ürünlerinizle müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. İşletmenizdeki ürünlere farklılıklar katarak sürekli yenilenen bir işletme olurken müşterilerinize kaliteli ürünler sunmuş olacaksınız. Ve alışılmışın dışındaki altın para pullarla süslediğiniz ürünlerinizle müşteri memnuniyetini sağlamanız hiç de zor olmayacaktır.

İmitasyon Altın Para Pullar Hobidünya Kalitesiyle Sizlerle!

Organizasyonlarınızda, evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz ince metalden yapılmış delikli imitasyon altın para pullar, uygun fiyatı ve kalitesiyle Hobidünya’da! Yaklaşık 2 cm çapıyla ürünlerinize küçük ama etkili dokunuşlar yapabilir ve daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. İşletmenizde ürettiğiniz takılarınızda ya da evinizde hobilerinize yenilik eklerken kullanabileceğiniz delikli imitasyon altın para pulları incelemek için hemen sitemizi ziyaret edin. 

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR