Şifon Halay Mendili 10 Adet
Şifon Halay Mendili 10 Adet
Şifon Halay Mendili 10 Adet
Şifon Halay Mendili 10 Adet
Şifon Halay Mendili 10 Adet

Şifon Halay Mendili 10 Adet (halaymendili-02)

Fiyat : 66,50 TL(KDV Dahil)

Etrafı para pul ile süslenmiş, şifon kumaştan yapılmış kına halay mendili. 1 pakette 10 adet tek renk halay mendili bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Yaklaşık 20 cm boyutundadır.Şifon Halay Mendili ÖzellikleriTürk kültürünün ön

Etrafı para pul ile süslenmiş, şifon kumaştan yapılmış kına halay mendili.

1 pakette 10 adet tek renk halay mendili bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır.

Yaklaşık 20 cm boyutundadır.

Şifon Halay Mendili Özellikleri

Türk kültürünün önemli bir parçası olan şifon halay mendili; ince, ipeksi ve hafif bir dokuda bir kumaş olan şifon kullanılarak üretilen bir mendil türüdür. Şifon halay mendiller; genellikle günlük kullanım, nişanlar, düğünler ve diğer özel olaylar için kullanılır. Bu mendiller, etraflarındaki para pul süslemeleri ya da halay tasarımları ile oldukça güzel görünür ve aynı zamanda kullananlara verdiği  ince ve rahat hissiyat ile dans etmelerini sağlar. Şifon halay mendiller, çeşitli renklerde ve boyutlarda bulunabilir ve farklı tarzların beklentilerine cevap verebilir.

Düğünlerin, kınaların ya da farklı organizasyonların vazgeçilmez bir parçası olan halay mendilleri, içinde 10 adet bulunan paket fiyatı ile Hobidunya.com’da. Etrafı para pul ile süslenmiş ve kolay yıkanabilen bir kumaş olan şifondan yapılmış halay mendili, yaklaşık 20 cm boyutundadır. 11 renk seçeneği ile kına, düğün gibi organizasyonlarınızı eğlenceli ve rengarenk bir hava katacak şifon halay mendilleri, Türk folklorik müziği ve danslarının ayrılmaz bir parçasıdır. Düğün, kına gibi organizasyonların dışında sosyal ve kültürel etkinliklerde de yaygın olarak kullanılır. En küçüğünden en büyüğüne, düğünlerden bayramlara; oldukça yaygın kullanım alanı ve seveni bulunan şifon halay mendilleri, mordan yeşile 11 farklı renk seçeneği ile sitemizde satışa sunulmaktadır.

Türk kültüründe büyük bir öneme sahip olan halay mendili, Türk folklorik müziği ve dansının bir unsuru olarak görülür. Halay mendili, insanlar arasında bağ kurmanın, birlikte olmanın ve keyifle dans etmenin bir simgesi olarak kabul edilir. Ayrıca halay dansı sırasında mendilin hareketleri de dansın ritmine ve enerjisine katkıda bulunur. Halay mendili olmadan bir düğün ya da kına hayal edilemez. Siz de sevdiklerinize düğün ya da kına gibi organizasyonlarınıza katılmaları için verdiğin ya da özel günlerde sergilenen halk oyunlarında kullandığınız halay mendilini uygun fiyatlar ve güvenle Hobidunya.com’dan satın alabilirsiniz.

Şifon Halay Mendili Fiyatları Nasıldır?

Etrafı para pul ile süslenmiş, şifon kumaştan yapılmış kına halay mendili Hobidunya.com'da. Düğünlerde, kınalarda ya da kültürel etkinliklerde severek kullandığınız pullu halay mendili fiyatları için sitemize tıklayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR