21cm X 30cm Stencil Harf Ve Rakam Şablonu
21cm X 30cm Stencil Harf Ve Rakam Şablonu
21cm X 30cm Stencil Harf Ve Rakam Şablonu
21cm X 30cm Stencil Harf Ve Rakam Şablonu

21cm X 30cm Stencil Harf Ve Rakam Şablonu (cadence-AS-430)

Fiyat : 28,00 TL(KDV Dahil)

Stencil Harf Ve Rakam Şablonu, A4 kağıdı boyutunda olup, her türlü yüzeyde defalarca kullanılabilen özel hammaddeden üretilmiştir. Kolayca deforme olmaz. Stencil, uygulanılacak yüzeye kağıt bant yardımıyla yapıştırılır. Dik açılarla ve darbeler

Stencil Harf Ve Rakam Şablonu, A4 kağıdı boyutunda olup, her türlü yüzeyde defalarca kullanılabilen özel hammaddeden üretilmiştir. Kolayca deforme olmaz.

Stencil, uygulanılacak yüzeye kağıt bant yardımıyla yapıştırılır.

Dik açılarla ve darbeler şeklinde vurularak şablon boyanır.

Ebat 21*30 cm’dir. Harfler yaklaşık 2 cm boyutundadır.

Stencil harf ve rakam şablonu; el sanatları, boyama ve dekorasyon projeleri için kullanılan bir üründür. Şablon; her türlü yüzeyde defalarca kullanılabilen özel bir hammaddeden üretilmiştir. Kolayca deforme olmaz. Üstelik kalın kenarları sayesinde resimlerin ve yazıların düzgün bir şekilde çizilmesine yardımcı olur. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan Stencil harf ve rakam şablonları, resimlerin ve yazıların çizilmesinde zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Stencil harf ve rakam şablonu sayesinde düzgün hatlar ve şekillerde harf ve rakamlar çizebilir ya da boyayabilirsiniz.. Aynı şablon tekrar tekrar kullanılabilir. Stencil harf ve rakam şablonunda, harflerin yaklaşık 2 cm boyutlarında büyük ve küçük yazımları mevcuttur. Stencil harf ve rakam şablonları; ev dekorasyonundan kartvizitlere, davetiyelerden çeşitli sanatsal projelere birçok alanda kullanılabilir.

Stencil harf ve rakam şablonları; yaptığınız çizim ya da boyama projelerinde düzenli ve eşit büyüklükte harfler ve rakamlar oluşturmanıza yardımcı olurlar. Bunlar aynı zamanda kalın ve ince hatlar oluşturmak için de kullanılabilir. Stencil harf ve rakam şablonu sayesinde zaman ve çaba tasarrufu elde edebilirsiniz. Ayrıca stencil harf ve rakam şablonları, çizimlerinizin düzenli ve profesyonel görünmesini sağlar ve hata oranını olabildiğince aza indirir.

Stencil Harf Ve Rakam Şablonu Nerelerde Kullanılır?

Stencil harf ve rakam şablonları; grafik tasarım, boyama, yazı yazma, kaligrafi, işaretleme, etiketleme, görsel sanatlar gibi birçok alanda el yazısı eşitliğini sağlamak ve hızlı yazma işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır. Hem düzgün harf ve rakam yazmanızı hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu ürün, çocuklar için eğitim ve öğretimde ihtiyaçları olacak el becerilerine de katkı sağlar. 

Stencil harf ve rakam şablonları genellikle tasarım ve yazı tipografyası, duvar yazıları, oyma, gravür, baskı, boyama ve etiketleme gibi sanatsal ve endüstriyel amaçlar için kullanılırken çocuklar için el becerilerini geliştirmek yetişkinler için zamanı kaliteli kullanmak için tercih edilebilir.

Stencil harf ve rakam şablonları, kolay, hızlı ve düzgün bir şekilde yazı ve sayıların çizilmesini sağlar. Bu şablonlar kalıp olarak kullanılabilir ve çizimlerin boyutlarının ve formlarının doğru ve aynı kalmasını garantiler. Ayrıca, el yazısının doğru olmamasından kaynaklanan hataları önler ve zamanı kısaltır. Bunun yanı sıra, profesyonel bir görüntü oluşturmak için de kullanılabilir.

Stencil Harf ve Rakam Şablonu Fiyatları

Stencil Harf Ve Rakam Şablonu, 21x30 cm olup bir A4 kağıdı büyüklüğündedir. Her çeşit zeminde kolaylıkla kullanılabilirken aynı zamanda deforma olmayan bir üründür. Stencil harf ve rakam şablonu, kullanılacak yüzeye bant yardımı ile yapıştırıldıktan sonra dik açılar ve darbeler ile boyanır. Her türlü yüzeyde defalarca kullanılabilen özel hammaddeden üretilen A4 boyutunda stencil harf ve rakam şablonu Hobidunya.com'da!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR