Etamin İşlemelik Hazır Seccade
Etamin İşlemelik Hazır Seccade
Etamin İşlemelik Hazır Seccade
Etamin İşlemelik Hazır Seccade
Etamin İşlemelik Hazır Seccade
Etamin İşlemelik Hazır Seccade

Etamin İşlemelik Hazır Seccade (isleme-seccade-01)

Fiyat : 110,00 TL(KDV Dahil)

Nakış, kanaviçe, etamin işlemelik 80 cm eninde, 130 cm uzunluğunda hazır seccade. Etamin seccade kaliteli keten kumaştan üretilmiştir. İşleme kareleri eşit büyüklüktedir. Dokuma eğrisi yoktur. Pudra, cappuccino, gri ve krem renkleri bulunmaktad

Nakış, kanaviçe, etamin işlemelik 80 cm eninde, 130 cm uzunluğunda hazır seccade.

Etamin seccade kaliteli keten kumaştan üretilmiştir. İşleme kareleri eşit büyüklüktedir. Dokuma eğrisi yoktur.

Pudra, cappuccino, gri ve krem renkleri bulunmaktadır.

İşlemelik & Hazır Etamin Seccade Kumaşı

Etamin işlemeli seccadeler; vual ya da ağa benzeyen bir yapıya sahip, oldukça gevşek dokunmuş bir kumaşa sahiptir. Sert bükümlü pamuk ya da yün iplikler kullanılarak düz dokuma ile üretilen, özel iğneler ile işlendiği için ceyizlerin vazgeçilmez kumaş türü haline gelmiştir. İşledikten sonra kendiniz kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Etamin işlemeli seccade; Türk sanatındaki el işi seccadelere dayalı olarak üretilen, ipek veya polyester gibi malzemeler ile üretilen ve etamin tekniği kullanılarak işlenmiş bir tür halıdır. Etamin işlemeli seccadenin yüzeyi; güzel desenler, renkler ve işlemelerle süslenir. Etamin tekniği ise Türk sanatında yaygın olarak kullanılan bir işlem tekniğidir. Bu teknik, ipek, pamuk ya da diğer dokuma malzemelerin üzerine dikiş, nakış veya ipliklerle desen oluşturmak için kullanılır. Etamin tekniği, yüksek kaliteli iplikler ve işlemeler kullanarak, dokuma malzemelerin yüzeyine güzel desenler ve renkler eklemek için kullanılır.

Nakış, kanaviçe, etamin işlemelik 80 cm eninde ve 130 cm uzunluğunda hazır seccade, Hobidunya.com’da. Kaliteli keten kumaştan üretilen etamin seccadenin işleme kareleri eşit büyüklüktedir ve dokuma eğrisi yoktur. Pudra, cappuccino, gri ve krem renkleri ile farklı renk seçenekleri sunulan etamin işlemelik seccade, uygun fiyatlar ile Hobidunya.com’da sizlere sunulmaktadır.

Etamin İşlemelik Seccade Özellikleri

·         İşlemeli Yüzey: Etamin tekniği kullanılarak işlenmiş yüzey, seccadenin görünümünü zenginleştirir ve desenlerinin daha belirgin hale gelmesini sağlar.

·         Farklı Renkler: Etamin işlemeli seccadeler, dört renk seçeneği ile sunulur ve evinizin dekorasyonunu tamamlamak için uygun bir seçenek olabilir.

·         Kaliteli Malzeme: Keten gibi kaliteli bir malzeme ile üretilmiş olan etamin işlemeli seccadeler, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir.

·         Kolay Bakım: Etamin işlemeli seccadeler, nazikçe yıkanabilir ve kolayca kurutulabilir. Bu sayede seccadeler, her zaman temiz kalırlar.

·         Ev Dekorasyonu Amaçlı: Etamin işlemeli seccadeler, ev dekorasyonu amaçlı kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve evinizin döşemelerini, duvarlarını veya mobilyalarını süslemek için uygun bir seçenek olabilir.

·         Doğal bir kumaş türü olan etamin, seccade üretiminde önemli bir yere sahiptir. 80 cm eninde ve 130 cm uzunluğunda hazır etamin işlemelik seccade, ister işleyip hediye edebilir isterseniz de kendiniz kullanabilirsiniz.

·         Hafif ve ince yapısı sebebi ile taşıması ve kullanımı kolay olan etamin işlemelik seccade, oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olan bir kumaş çeşidi olduğu için müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Dört renk seçeneği arasından dilediğiniz seccadeyi seçebilir; ister küçük işletmeniz de satmak için isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için işleyebilirsiniz.

Etamin İşlemelik Seccade Fiyatı

Etamin işlemeli seccade fiyatı; üretim malzemelerinin kalitesi, işlemelerin zorluk seviyesi, boyutları ve desenlerinin kompleksliğine göre değişebilir. Yumuşak dokusu, kolay temizlenebilir yapısı ve dört farklı renk seçeneği ile etamin işlemelik seccadeler en uygun fiyatlarla Hobidunya.com’da. Hazır işlemelik seccade kumaşı pudra, cappuccino, gri ve krem renkleri ile Hobidunya.com'da. Dilediğiniz renklerde işlemelik seccade fiyatı için tıklayın. 

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR