Epoksi Reçine Takı Yapım Seti
Epoksi Reçine Takı Yapım Seti
Epoksi Reçine Takı Yapım Seti

Epoksi Reçine Takı Yapım Seti (epoksi-recine-takiset-01)

Fiyat : 500,00 TL(KDV Dahil)

Epoksi reçine kolye ve takı yapımında kullanabileceğiniz 23 parçadan oluşan epoksi döküm takı yapım seti. Set içerisinde; 130 cc kristal şeffaf reçine, 65 cc hardener (sertleştirici) 1 çift şeffaf eldiven 1 adet ahşap karıştırma çubuğu

Epoksi reçine kolye ve takı yapımında kullanabileceğiniz 23 parçadan oluşan epoksi döküm takı yapım seti.

Set içerisinde;

 • 130 cc kristal şeffaf reçine, 65 cc hardener (sertleştirici)
 • 1 çift şeffaf eldiven
 • 1 adet ahşap karıştırma çubuğu
 • 1 adet plastik ölçü kabı
 • 12 gözlü silikon kalıp
 • 3 adet plastik damlalık
 • 1 mini demet kuru çiçek
 • 2 adet 45 cm hazır kolye zinciri (1 adet altın, 1 adet gümüş)
 • 10 adet metal takı halkası (5 adet altın, 5 adet gümüş)


Epoksi Reçine Takı Yapım Seti Özellikleri

Takı tasarımı yapmak isteyenler için harika bir seçenek olan epoksi takı yapım seti, döküm stilinde takılar dizayn etmenizi sağlıyor. İçerisinde ihtiyaç duyulabilecek malzemelerin tamamını barındırıyor olması, epoksi reçine takı seti modelinin büyük ilgi görmesini sağlayan unsurlardan biridir. Bu özel seti daha yakından inceleyebilir ve hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Tamamı kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış olan 23 parça epoksi reçine takı yapım seti içerisinde 130 cc kristal şeffaf reçine de yer alıyor. Aynı zamanda 65 cc sertleştirici de set içerisinde mevcut. Bu nedenle hazırladığınız kolye ucu gibi takı tasarımlarının kısa zamanda kullanıma hazır hale gelmesi de mümkün olacaktır. Sette 1 çift şeffaf eldiven de yer alıyor. Set elinize ulaştığında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Epoksi çeşitlerinin istenen renkte olmasını sağlamak ya da farklı malzemeler ile buluşturmak için de epoksi takı seti modellerini tercih edebilirsiniz. İçerisinde karıştırma çubuğu, 2 adet plastik ölçü kabı olan epoksi reçine takı yapımı seti, 12 gözlü silikon kalıp da içeriyor. Kalıp içerisinde farklı şekiller yer alıyor ve istediğiniz şekli kolaylıkla seçmeniz de mümkün olabiliyor.


Silikon Kalıplı Epoksi Takı Hazırlama Setini İnceleyin!

Su damlası, dikdörtgen, yuvarlak ya da elips gibi farklı şekilleri de içeren silikon kalıp, esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede hazırladığınız malzemeyi kalıptan çıkarmanız son derece kolay olacaktır. 3 adet plastik damlalık ise takı tasarımlarını çok daha kolay hazırlamanızı sağlayabilir. Bu arada set içerisinde mevcut olan malzemelerden biri de 1 adet mini demet çiçektir.

Çiçekli epoksi takı yapımı için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu malzeme ile en güzel kolye ucu çeşitlerini ya da broş modellerini hazırlayabilirsiniz. 10 adet metal takı halkası modeli de epoksi reçine takı setinde yer alıyor. Bu halkalardan 5 adedi altın renginde ve kalan 5 adedi de gümüş rengindedir. 2 adet hazır kolye zinciri de içeren epoksi reçine ile takı yapımı seti ile en şık tasarımları hazırlamak gayet kolay oluyor. Hemen 23 parça epoksi reçine takı yapma seti için siparişinizi iletin.

Urun Detay Widget
 • Kargo Süresi
  Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
 • Koşulsuz İade
  14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
 • Güvenli Ödeme
  İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR