Cadence Resin Art Özel Şeffaf Epoksi Reçine 250 ml
Cadence Resin Art Özel Şeffaf Epoksi Reçine 250 ml
Cadence Resin Art Özel Şeffaf Epoksi Reçine 250 ml

Cadence Resin Art Özel Şeffaf Epoksi Reçine 250 ml (cadence-resinart-recine-250ml)

Fiyat : 570,00 TL(KDV Dahil)

Kutu içerisinde 1 adet 250 ml Reçine, 1 adet 250 ml sertleştirici bulunmaktadır. 1 birim reçine, 1 birim sertleştirici olarak iyice karıştırılıp kullanılır. Fotoğraf, ahşap, tuval, yer ve yüzey karosu,seramik, metal, porselen, cam, terracotta, tuğ

Kutu içerisinde 1 adet 250 ml Reçine, 1 adet 250 ml sertleştirici bulunmaktadır. 1 birim reçine, 1 birim sertleştirici olarak iyice karıştırılıp kullanılır.

Fotoğraf, ahşap, tuval, yer ve yüzey karosu,seramik, metal, porselen, cam, terracotta, tuğla, polyester, plastik, taş gibi tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz son kat kalın ve parlak reçinedir.

Ürün iyice karıştırılarak dökülmelidir. Soğuk havalardan dolayı yoğunlaşma başladıysa mutlaka fön makinası ile bir miktar ısıtıp, su kıvamına geldikten sonra karıştırmaya başlanmalıdır. Hızlı ve uzun süre karıştırmak ürünlerin etkileşime geçerek duman çıkarmasına neden olmaktadır. Yavaş karıştırılmalı ve 2 ürün tamamen homojen hale geldiğinden emin olduktan sonra dökülmesi tavsiye edilir.

Şeffaf, parlak, kalın, sert ve sağlamdır. Kalıplara dökülerek kullanılabilir. Sararmaz, UV ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Sağlığa zararlı madde içermez, kullanıcı dostudur ve tüm yüzeye homojen yayılır.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR