Tesbih

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
8 mm * 5 mm lik doğal abanoz boncuklardan üretilmiştir. Abanoz, tropik bölgelerde yetişen bir grup ağaç türüdür.   ..
35.00TL
Kristal boncuktan yapılmış 99 lu tesbih. Püskül uçlarına istediğiniz isim yazılmaktadır. ..
20.00TL
2 yorum yapılmış.
Taşlı dijital zikirmatik, tesbihmatik.  Gerek şahsi kullanım gerekse hediye için ideal bir ürün. Geçerli fiyat 1 adet içindir, lütfen istediğiniz rengi belirtiniz. ..
11.80TL
925 ayar orjinal gümüşten yapılmış bilek boyu, erkek tesbih. Boncuklar 8 mm çapındadır. ..
200.00TL
10 mm * 7 mm boyutunda arpa boncuklardan yapılmış, gün ışığında pembe renk alan bukalemun tesbih. ..
25.00TL
1 cm uzunluğunda, 5 mm kalınlığında doğal deve kemiği boncuklardan üretilmiştir. Özel el işçilikli 33 lük tesbihtir.   ..
48.00TL
Orjinal sıkma kehribardan yapılmış bilek boyu tesbih. Püskül kısmı 925 ayar gümüştür. Kehribar, genellikle kozalaklı ağaçlarda ve tropikal çiçekli ağaçlarda görülen, fosilleşmiş ağaç reçinesidir.  En kaliteli kehribar, İskandinav ve Bal..
165.00TL
Orjinal toz kehribardan yapılmış bilek boyu erkek tesbih. Püskül, imame ve ayraç kısımları 925 ayar gümüştür. ..
118.00TL
Oniks taş boncuktan yapılmış 33 lü erkek tesbihi. İsim giriniz kısmına yazmak istediğiniz ismi girip satın alabilirsiniz. ..
20.00TL
11 mm doğal kuka boncuklardan yapılmıştır. Kuka, hindistan cevizine benzer tropikal bir ağacın meyvesidir. Antibakteriyel özellikleri sebebiyle Osmanlı döneminde genellikle sağlık sektöründe kullanılırdı. Kullanıldıkça kararır ve değeri arta..
17.00TL
9 mm doğal kuka boncuklardan yapılmıştır. Kuka, hindistan cevizine benzer tropikal bir ağacın meyvesidir. Antibakteriyel özellikleri sebebiyle Osmanlı döneminde genellikle sağlık sektöründe kullanılırdı. Kullanıldıkça kararır ve değeri artar..
15.00TL 16.52TL
Çektikçe rengi koyulaşan, metal imameli, orjinal fiber tesbih. Kahverengi ve siyah renk seçenekleri mevcuttur. ..
19.00TL
8 mm doğal kuka boncuklardan yapılmıştır. Kuka, hindistan cevizine benzer tropikal bir ağacın meyvesidir. Antibakteriyel özellikleri sebebiyle Osmanlı döneminde genellikle sağlık sektöründe kullanılırdı. Kullanıldıkça kararır ve değeri artar..
15.00TL 16.52TL
Şeffaf plastik kalp kutu içerisinde kokulu tesbih. Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Kristal cam boncuktan imal edilmiş, püskül kısmı el işi çiçekli özel tasarım tesbih. Özel günleriniz için şık bir hediye. ..
11.00TL 15.34TL
Sadece topraktan imal edilmiş olup hiçbir katkı maddesi içermez. Yüksek sıcaklıkta fırınlanmış olup, kırılmalara karşı dayanıklıdır. %100 doğal topraktan üretildiği için vücuttaki negatif enerjiyi atar. Teyemmüm için kullanılabilir. 99'luktu..
10.00TL
8 mm doğal kuka boncuk hazır tesbih halindedir. Bu şekilde kullanabilir ya da boncuklarını ayırarak kendi tesbihinizi yapabilirsiniz. Kuka, hindistan cevizine benzer tropikal bir ağacın meyvesidir. Antibakteriyel özellikleri sebebiyle Osma..
17.00TL
Kristal boncuktan imal edilmiş el yapımı özel tasarım erkek tesbih. Sevdikleriniz için harika bir hediye. ..
7.50TL 10.00TL
Kristal cam boncuktan imal edilmiş el yapımı özel tasarım tesbih. Hac, umre vb. özel günlerinizde dağıtabileceğiniz şık bir hediye. ..
7.50TL 15.34TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×