25,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil

Eşarp ve Şal Aksesuarları ve Takıları

Farklı stillerde eşarp bağlama yöntemlerini uygulamak için ihtiyacınız olan eşarp ve şal aksesuarları sitemizde yer alıyor. Tamamı özel olarak itina ile seçilen ve kolay kullanım özelliği sunan bu aksesuarlar ile eşarp ve şalların daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sabitlenmesini sağlayarak konforlu bir şekilde kullanmanızı sağlayacak olan aksesuarlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

6 adet ya da 12 adetlik paketler halinde kullanıma sunulan eşarp ve şal klipsi çeşitleri en çok tercih edilen eşarp aksesuarları arasında yer alıyor. Yaklaşık olarak 3 cm boya sahip olan ürün modelleri taşlı olarak dizayn edildiğinden gayet şık bir görünüm sergiliyor. Paket içerisinde karışık renkli klipsler yer aldığından farklı renklerde eşarplar ve şallar ile beraber kullanabilirsiniz.

Rengarenk Firkete Modelleriyle Eşarp Bağlama Stilinizi Değiştirin!

Karışık renkli olarak hazırlanan ve damla formunda taşlı olarak dizayn edilen şal aksesuarları da mutlaka incelemenizi önerdiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Bu özel ürün modelleri ise 3,5 cm boya sahiptir ve plastik taşlı olarak hazırlandığı için gayet hafiftir. Her türlü şal ve eşarp bağlama yöntemlerinde incelediğiniz eşarp aksesuar modelleri kullanılabilir. Soft ya da canlı renklerde tasarlanan ürün modelleri tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Sitemizde set halinde kullanıma sunulan eşarp için takı aksesuar modelleri de yer alıyor. 5 adet kristal taşlı iğne, 2 adet inci taşlı firkete klips, 1 adet eşarp mıknatısı gibi farklı malzemelerin tek bir pakette sunulduğu bu setler günlük hayatınızda ya da şık davetlerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Sevdiklerinize hediye etmek için de bu tasarımları tercih edebilirsiniz.

Son derece parlak ve ışıltılı bir görünüm sergileyen tasarım seçeneklerinin yanı sıra daha sade ve soft bir duruşa sahip olan modeller de alternatifleriniz arasında mevcut. Sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor, kullandığınız şal ya da eşarp modellerine, desenlerine uygun olan tasarımları kolaylıkla seçmenizi sağlıyoruz. Karar vermeden önce sitemizde yer alan beyaz lale figürünü yansıtan klips çeşitlerini de incelemenizi öneririz!

Tüm Eşarp Ve Şal Stillerine Uygun Firkete Klips Çeşitleri Sitemizde!

Sıklıkla tercih edilen ve konforlu bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla ön plana çıkan çengelli plastik eşarp ve şal iğneleri de en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden temin edilebilir. Sitemizde eşarp takıları fiyatları oldukça düşük rakamlardan oluşuyor. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız bu tasarımlardan istediğiniz kadar satın almanız için yeterli olacaktır.

Renkli taşlarla dizayn edilen iğne çeşitlerini de incelemelisiniz. Günlük hayatınızda en sık kullandığınız malzemelerden biri olmaya aday eşarp iğnesi ve şal iğneleri hemen şimdi sahip olun! En düşük şal aksesuarları fiyatları ve en kaliteli malzemelerden hazırlanan tasarım seçenekleri bu sayfada buluşuyor. Size kalan ise sadece modelleri inceleyerek beğendiğiniz aparatları sepetinize atmak oluyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR