Cadence Klasik Rölyef Pasta 3000 ml
Cadence Klasik Rölyef Pasta 3000 ml

Cadence Klasik Rölyef Pasta 3000 ml (cdnce-rolyefpasta-3000ml)

Fiyat : 335,00 TL(KDV Dahil)

Klasik Rölyef Pasta; ahşap, metal, polyester, seramik, cam vb. her türlü yüzeyde kullanılabilen, stencil ve şablonlar vasıtasıyla veya spatula yardımı ile serbest çalışma yaparak kabartılı yüzeyler elde etmek üzere kullanılan, macunumsu, yumuşak faka

Klasik Rölyef Pasta; ahşap, metal, polyester, seramik, cam vb. her türlü yüzeyde kullanılabilen, stencil ve şablonlar vasıtasıyla veya spatula yardımı ile serbest çalışma yaparak kabartılı yüzeyler elde etmek üzere kullanılan, macunumsu, yumuşak fakat akıcı olmayan dolgu malzemesidir.

Klasik rölyef pastanın hobi projelerinde 3 boyutlu görüntü oluşturmasının yanısıra bir başka kullanım alanı da hobi objelerini tamir maksatıyla kullanılmasıdır. Tamir edilmek istenilen yüzey rölyef pasta ile doldurulup kuruduktan sonra zımparalanarak hatalı bölge gizlenir.

Cadence Klasik Rölyef Pastanın tam olarak kuruma süresi hava durumuna da bağlı olarak 12-16 saattir. Bu süre sonunda rölyef pasta uygulanan bölge kemikleşir ve her türlü çalışmaya uygun hale gelir.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR