Zeytin Yeşili Kumaş Boyası - Rich 3007
Zeytin Yeşili Kumaş Boyası - Rich 3007
Zeytin Yeşili Kumaş Boyası - Rich 3007

Zeytin Yeşili Kumaş Boyası - Rich 3007 (kb-50cc-3007)

Fiyat : 28,50 TL(KDV Dahil)

Kullanıma hazır halde doğrudan uygulama yapabileceğiniz 50 ml sıvı kumaş boyası. Boyama yapacağınız ürün temiz ve yıkanmış olmalı ve boyama yaptıktan 1 gün sonra ürün ütülenerek boya sabitlenmelidir. Ütü ile sabitlendikten sonra ürün yıkamaya dayanık

Kullanıma hazır halde doğrudan uygulama yapabileceğiniz 50 ml sıvı kumaş boyası. Boyama yapacağınız ürün temiz ve yıkanmış olmalı ve boyama yaptıktan 1 gün sonra ürün ütülenerek boya sabitlenmelidir. Ütü ile sabitlendikten sonra ürün yıkamaya dayanıklı hale gelir.

Rich Kumaş Boyası Özellikleri

Hobi uğraşlarınızda, sanatsal birçok çalışmanızda ya da geri dönüşüm işlerinizde size destek olacak olan Rich kumaş boyası zeytin yeşili renginin yanı sıra farklı renk seçeneklerine de sahiptir.

Kumaş yüzeyine yapılacak olan boya işlerinde başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan Rich kumaş boyası kullanıma hazır halde satılır. Sıvı kumaş boyasını uygulamadan önce kumaşın yıkanmış ve temiz olması önerilir. Kumaş üstüne boya işlemi yapıldıktan bir gün sonra ise ütü yapılarak sabitlenme sağlanır. Böylece ürün yıkama işlemine dayanıklılık gösterir.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR