Mokait Jasper Taşı Boncuk
Mokait Jasper Taşı Boncuk
Mokait Jasper Taşı Boncuk
Mokait Jasper Taşı Boncuk

Mokait Jasper Taşı Boncuk (jasper-boncuk-mokait)

Fiyat : 250,00 TL(KDV Dahil)

8 mm çapında mokait jasper taşı boncuğu. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 45 adet jasper boncuk bulunmaktadır. Dizili olarak 40 cm uzunluğundadır. Ürün sıkma doğal taştır. Doğal mokait jasper taşı parçalarının preslenerek boncu

8 mm çapında mokait jasper taşı boncuğu.

Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 45 adet jasper boncuk bulunmaktadır. Dizili olarak 40 cm uzunluğundadır.

Ürün sıkma doğal taştır. Doğal mokait jasper taşı parçalarının preslenerek boncuk haline getirilmesiyle üretilmiştir. Renk atması yapmaz.

Mokait Jasper taşı boncuk, jasper adı verilen bir mineralin işlenmesi sonucu oluşan ve çeşitli süslemelerde, kolye, bilezik, küpe gibi birçok takının yapımında kullanılan taş türlerinden biridir. Mokait Jasper, bir mineral olarak da tanımlanabilir. Jasper taşı, mineral olarak kuvars, mika, kalsiyum, alüminyum, magniyum, demir, sodyum, krom, manganez, bor, selenyum, titan ve diğer elementler içerebilir. Bu mineral içeriği, insan vücudu için birçok yararlı özellik sunabilir. Jasper taşı, rahatlama ve güven hissi verir ve stres ve anksiyeteyi azaltırken bedensel enerji seviyesini arttırır ve fiziksel aktivite için gerekli enerji sağlar. Jasper taşı, kişinin bağımlılıklarına karşı kendini kontrol etmesine yardımcı olabilir ve kişi zihinsel ve duygusal dengeyi koruyabilirken kendisini stresli durumlardan uzak tutabilir. Mokait jasper taşındaki mineral içeriğinin insan vücudu için sağladığı potansiyel yararların yanı sıra; doğal olarak farklı renklerde, desenlerde ve dokulara sahip olan ve sıklıkla takı yapımı, bilezik ve kolye gibi aksesuarlar için kullanılan bir taş türüdür. Mokait Jasper, renkli ve eşsiz dokuları ile öne çıkan ve birçok kişi tarafından beğenilen taşlar arasındadır.

Mokait Jasper Taşı Boncuk Özellikleri

Doğal mokait jasper taşı parçalarının preslenerek boncuk haline getirilmesiyle üretilen bu ürün, birçok rengin kombinasyonunu görsel olarak sizlere sunarken, renk atması yapmaz. 8 mm çapında mokait jasper taşı boncuğu, normal kullanım şartlarında dayanıklıdır ve uzun süre kaliteli görünümünü koruyabilir. Sitemizdeki geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizi mokait Jasper boncuğu 40 cm uzunluğundadır ve 1 dizide yaklaşık 45 adet mokait jasper boncuk bulunmaktadır.

Stresten uzak kalmanıza ve duygusal olarak iyi hissetmenize yardımcı olabilecek Mokait Jasper Taşı boncuklar, birçok rengin bir araya geldiği eşsiz görüntüsü ve uygun fiyatları ile Hobidunya.com’da sizlere sunulmaktadır.

Mokait Jasper Taşı Boncuk Fiyatları

Mokait Jasper taşı boncuklar, renkli ve eşsiz dokuları ile öne çıkan ve birçok kişi tarafından beğenilen taşlar arasındadır. Çekici deseni ve renkleri ile eşsiz tasarım fikirlerinize katkı sağlayan Mokait Jasper taşı boncukları, kaliteli bir malzeme olduğu için uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Hem estetik anlamda hem de işlevsellikte beklentilerinizi karşılayacak olan bu ürün, diğer taş boncuklara göre daha uygun fiyatlara sahiptir. 

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR