Epoksi Reçine El Aynası Kalıbı
Epoksi Reçine El Aynası Kalıbı
Epoksi Reçine El Aynası Kalıbı

Epoksi Reçine El Aynası Kalıbı (rich-skalip-98)

Fiyat : 164,00 TL(KDV Dahil)

Epoksi reçine el aynası yapımında kullanabileceğiniz silikon epoksi kalıbı. Kalıptan çıkan ürün 16,5 cm uzunluğunda, 6 cm enindedir. Yanında 3 adet aynası hediye olarak gönderilmektedir. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dök

Epoksi reçine el aynası yapımında kullanabileceğiniz silikon epoksi kalıbı. Kalıptan çıkan ürün 16,5 cm uzunluğunda, 6 cm enindedir. Yanında 3 adet aynası hediye olarak gönderilmektedir.

Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma işlemini sağdan sola, soldan sağa ve aşağıdan yukarıya olacak şekilde 2~3 dakika boyunca iyice karıştırın. Karıştırma esnasında karıştırma çubuğu kabın dibi ve kenarlarına değdirilerek homojen bir karışım sağlanmalıdır. Daha sonra karışım 5 dakika dinlendirilir ve kalıba dökülerek kurumaya bırakılır. Yaklaşık 6 saat sonra elle dokunulabilir hale gelir. 12 saat içinde tamamen sertleşir. 48 saat sonra da çizilmez bir cam halini alır.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR