Siyah Kuyumcu Macunu Hamuru
Siyah Kuyumcu Macunu Hamuru
Siyah Kuyumcu Macunu Hamuru

Siyah Kuyumcu Macunu Hamuru (kuyumcu-macunu-01-siyah)

Fiyat : 590,00 TL(KDV Dahil)

Siyah renk kuyumcu hamuru macunu. 1 paket 1 kilogramdır. 200 gramlık 5 ayrı bölmede bulunmaktadır. Folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde kullanılmaktadır.

Siyah renk kuyumcu hamuru macunu. 1 paket 1 kilogramdır. 200 gramlık 5 ayrı bölmede bulunmaktadır.

Folyolu ve sivri kristal taşlar için özel bir yapıştırıcı olup kuyumcu hamuru olarak da bilinir. Kuyumculuk, gümüş ve bijuteri sektörlerinde takı dizaynında kristal swarovski taşların takıya yapıştırılmasında kullanılır.

Uygulanacak yüzeyler yağ, kir ve toz içermemelidir. A ve B kısımlarından kullanılacak kadar, eşit miktarda tartılır. Homojen bir karışım elde edilinceye kadar (en az 4 dakika) karıştırılır. Ürünün iyi yapışması düzgün karıştırılmasına bağlıdır. Karıştırma ve uygulama sırasında lateks eldiven kullanılması tavsiye edilir. Uygulama yapıldıktan sonra fonksiyonel kuruma süresi geçene kadar darbe ve şoklardan korunmalıdır. Uygulama yapılmış parçalar eğer istenirse 80°C de 15 dakika ısıtıldığında hızlıca kürleşerek yapısını oluşturur.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR