Ham Ahşap Tahta Boncuk ( 50 Adet )
Ham Ahşap Tahta Boncuk ( 50 Adet )
Ham Ahşap Tahta Boncuk ( 50 Adet )
Ham Ahşap Tahta Boncuk ( 50 Adet )
Ham Ahşap Tahta Boncuk ( 50 Adet )

Ham Ahşap Tahta Boncuk ( 50 Adet ) (ahsapboncuk-07)

Fiyat : 12,50 TL(KDV Dahil)

1 cm çapında doğal ham ahşap boncuk. Emzik ve aksesuar yapımında kullanılır. 1 pakette 50 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (50 adet) fiyatıdır. Ham & Doğal Ahşap Boncuk Özgün tasarımlar hazırlamak isteyenlerin en önemli gereksinimle

1 cm çapında doğal ham ahşap boncuk.

Emzik ve aksesuar yapımında kullanılır.

1 pakette 50 adet boncuk bulunur. Geçerli fiyat 1 paket (50 adet) fiyatıdır.

Ham & Doğal Ahşap Boncuk

Özgün tasarımlar hazırlamak isteyenlerin en önemli gereksinimlerinden biri de ahşap malzemelerdir. Özellikle ahşap materyalden hazırlanan boncuklar takı tasarımlarından süs eşyası yapımına kadar pek çok alanda kullanılabiliyor. Bu ürünlere ulaşmak için uzun uğraşlar vermeyin. Sitemize tıkladığınızda en kaliteli ve en kullanışlı ham ahşap boncuk çeşitleri anında karşınıza çıkacak.

10 mm çapında olan işlenmemiş ham ahşap boncuk çeşitleri son derece doğal bir görünüm sergiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Dilediğiniz zaman bu boncuk çeşitlerini ahşap boyası ile boyayabilir ve istediğiniz her renge bürünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda boyama çalışması yapılmadan sadece cila sürülerek doğal ahşap görünümün korunması sağlanabilir.

Doğal Ahşap Boncuklarla En Güzel Hobi Çalışmalarına İmza Atın!

Çeşitli süs eşyalarının yapımında da güvenle kullanılabilecek olan ham boncuk çeşitleri takı yapımının da vazgeçilmez malzemelerinden biri olma özelliği taşıyor. Emzik süsleri yapımında ya da çanta süslemelerinde de sıklıkla bu malzemelerin kullanıldığını belirtebiliriz. En yaratıcı ve en şık tasarımlara imza atmak için siz de bu özel malzemelerden faydalanın.

Orta bölümü delik olduğundan ipe ya da misinaya geçirerek de kullanabilirsiniz. Bir paket içerisinde 50 adet kullanıma hazır ahşap boncuk yer alıyor. Gördüğünüz fiyat ise 1 paket yani 50 adet ürün için geçerlidir. Yuvarlak bir forma sahip olan doğal görünümlü tahta boncuk çeşitleri tükenmeden siz de temin edin ve en şık el işi çalışmalarını bu özel boncuklarla taçlandırın.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR