Metal Çıt çıt Kiti 12,5 mm
Metal Çıt çıt Kiti 12,5 mm
Metal Çıt çıt Kiti 12,5 mm
Metal Çıt çıt Kiti 12,5 mm

Metal Çıt çıt Kiti 12,5 mm (citcit-kit-125nikel)

Fiyat : 220,00 TL(KDV Dahil)

Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş mont, çanta, cüzdan, kıyafet, spor malzemeleri vb. çıt çıtlarınızı kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde 100 çift çıtçıt ve monte etmeniz için gerekli kalıp ve aparat bulunmaktadır.

Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş mont, çanta, cüzdan, kıyafet, spor malzemeleri vb. çıt çıtlarınızı kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz.

Kitimizin içerisinde 100 çift çıtçıt ve monte etmeniz için gerekli kalıp ve aparat bulunmaktadır.

Çıtçıtlar 12,5 mm çapında, nikel kaplamalıdır.

Metal Çıt Çıt

Metal çıtçıt düğmeleri kumaşlar üzerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle metalden yapılmakta olan çıt çıt düğmeleri normal düğmelere göre daha pratik bir kullanıma sahiptir. Baskı saplamaları olarak da bilinen metal çıt çıtların çeşitli modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Kumaş kıyafetlerin üzerinde şık bir görünüme sahip bu aksesuarların kaliteli olanlarından almanız uzun ömürlü kullanılabilmesi için önemlidir. Çıt çıt metal ürünlerin kullanımı sırasında kırılması hiç istenmeyen bir durumdur. En kaliteli ürünleri bulabileceğiniz sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan çıt çıt aksesuarlarını satın alabilirsiniz.

Metal Çıt Çıt Kitleri ile Aparatlarının Parçalarının Yüzeylere Uygulanması

Deri malzemeleri üzerinde de yaygın olarak kullanılmakta olan metal çıt çıt ve aparatları sitemizde farklı fiyat seçeneklerinde ve renklerde bulunmaktadır. Metal çıt çıt fiyatları yüksek kaliteli ürünler olmasına rağmen çok uygun aralıklarda seyretmektedir. 12,5 mm metal çıt çıt kiti düğmeleri diğer çıtçıtlarda olduğu gibi dört temel parçadan oluşmaktadır. Bu parçaları şu şekilde sıralayabiliriz; başlık, soket, saplama ve direk. Müşteriler bazı durumlarda kapak ve soket üzerinde özel değişiklikler yapılabilmektedir. BU Çıtçıt düğmeleri birçok yüzey üzerinde kullanılabilmektedir. Deri yüzeylerin yanı sıra kanvas tekstil, havlu kumaşlar ve örme kumaşlar üzerine uygulanabilen bu kullanışlı aksesuarları pratik bir şekilde sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kumaş aksesuarı olarak yaygın bir şekilde kullanılmakta olan çıtçıt düğmeleri; karton, plastik ve ahşap malzemelerin kumaşlarla birleştirilmesi aşamasında da kullanılabilmektedir. Çok yönlü bir malzeme olan metal çıtçıtları bagaj çantalarından köpek tasmalarına varıncaya kadar birçok alana uygulayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve kullanışlı özelliklere sahip farklı boyutları siz müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Çıtçıtların kullanımlarında doğru uygulama tekniklerinin uygulanması, ürünün ömrünü uzatmaktadır. Bu noktada doğru delik boyutunun seçilmesi çok önemlidir. Ayrıca ürünün kumaşın için net bir şekilde oturması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Metal çıtçıtları yüzeylere uygulayabilmek için farklı makineler gerekebilmektedir. Bunlardan yaygın olarak kullanılanları; tulumba el presi ve otomatik çakma makineleridir. Makinelerin yardımı çıtçıtları eklediğiniz yüzeylerden profesyonel sonuçlar alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Toplu Çıt Çıt Paket Fırsatları

Genel olarak dikiş ile ilgilenenlerin ve tekstilde çalışanların çokça ihtiyacı olan çıtçıtlar, sitemiz üzerinden sipariş edilebilmektedir. Ve siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hobi malzemeleri arasında en çok sipariş edilen ürünlerden birisi olan çıtçıtlar çok farklı modellerde üretimi yapılabilmektedir. Çanta ve montlar üzerinde de kullanılmakta olan çıtçıtları başarılı bir şekilde kumaş ürünlerinize ya da farklı yüzeylere uygulayabilirsiniz. Hafif ve orta kalınlıktaki kumaşlar üzerinde yapılan işlemlerde de güzel sonuçlar alabilirsiniz. 100 tane çıtçıtlardan oluşan paketler şeklinde sitede yer almaktadır.

100 adet çıt çıt paket fiyatları ise piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünleri iki hafta içerisinde iade edebilirsiniz. İnanılmaz pratik ödeme fırsatları ile monte edilebilir çıt çıt kiti ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR