Ütüyle Yapışabilen Yama (2 adet)
Ütüyle Yapışabilen Yama (2 adet)
Ütüyle Yapışabilen Yama (2 adet)
Ütüyle Yapışabilen Yama (2 adet)

Ütüyle Yapışabilen Yama (2 adet) (yama-02)

Fiyat : 20,00 TL(KDV Dahil)

15 cm boyunda, 10 cm eninde, ütüyle yapıştırabileceğiniz siyah renk kumaş yama. Çiftli olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift yama fiyatıdır. Ütüyle Yapışan Siyah Yama Herhangi bir kumaş üzerine kolaylıkla uygulayabileceğiniz yama çeşitleri

15 cm boyunda, 10 cm eninde, ütüyle yapıştırabileceğiniz siyah renk kumaş yama.

Çiftli olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift yama fiyatıdır.

Ütüyle Yapışan Siyah Yama

Herhangi bir kumaş üzerine kolaylıkla uygulayabileceğiniz yama çeşitlerini sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. İncelediğiniz ütüyle yapışan yama modeli siyah renktedir. Bu sayede pek çok farklı alanda kullanılabilir ve siyah renkte kıyafetler için de güvenle tercih edilebilir. Ütüyle yapışabiliyor olması ise yama çeşidini benzerlerinden ayırarak daha cazip bir seçeneğe dönüştürüyor.

2 adet ütüyle yapışan yama modeli için hemen şimdi sipariş verebilir ve bu pratik ürünün kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her bir yama modelinin boyu 15 cm’dir. Eni ise 10 cm olduğundan kolaylıkla geniş alanlar için de kullanılabilir. İstediğiniz alana koyarak üzerine ısıtılmış olan ütüyü gezdirmeniz, yama modelinin kumaşa yapışması için yeterli olacaktır.

Ütü İle Yapışan Siyah Kumaş Yama İçin Şimdi Sipariş Verin!

Ütüyle yapışıyor olması nedeniyle ekstra bir dikiş işlemi yapmanıza ya da yapıştırıcı materyaller kullanmanıza gerek kalmıyor. Sitemizde yer alan ütü ile yapışan yama modeli ikili olarak satılıyor. Gördüğünüz fiyat ise iki adet ürün için geçerlidir. Yama düz kumaştan hazırlanmış durumdadır. Üzerinde herhangi bir desen, işleme ya da süsleme bulunmaz.

Ancak istendiği takdirde yama uygulamasının yapılmasının ardından işlemeler ya da süslemeler de gerçekleştirilebilir. Bu sayede yama yaptığınız kumaş ya da kıyafet ile daha uyumlu bir form kazanması da sağlanabilir. Dayanıklı kumaştan hazırlanan ütüyle yapışan kumaş yama yıkandığında da formunu ve renklerini koruyabiliyor.

Uzun süre canlı rengini koruyabilen bu özel ürün modelini çantalardan ev tekstili ürünlerine kadar kumaş olan her yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuk kıyafetlerinden bebek kıyafetlerine kadar her yaş grubunun kıyafetleri ile bir arada kullanıma uygundur. Kaliteli kumaştan dizayn edilen ve oval bir kesime sahip olan yama modeli için düşük fiyat fırsatını sakın kaçırmayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR