Tunus Tığ & Gagalı Şiş
Tunus Tığ & Gagalı Şiş
Tunus Tığ & Gagalı Şiş
Tunus Tığ & Gagalı Şiş
Tunus Tığ & Gagalı Şiş
Tunus Tığ & Gagalı Şiş

Tunus Tığ & Gagalı Şiş (tunus-tig-01)

Fiyat : 36,00 TL(KDV Dahil)

Yaklaşık 35 cm uzunluğunda metalik renkli tunus tığ, gagalı şiş. 2.5, 3, 3.5, 4, 5 ve 6 numaraları mevcuttur. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Stok durumuna göre herhangi bir renk gönderilebilir.Tunus Tığı, Gagalı Çorap Nedir?Klasik tığ çeşitle

Yaklaşık 35 cm uzunluğunda metalik renkli tunus tığ, gagalı şiş.

2.5, 3, 3.5, 4, 5 ve 6 numaraları mevcuttur.

Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Stok durumuna göre herhangi bir renk gönderilebilir.


Tunus Tığı, Gagalı Çorap Nedir?

Klasik tığ çeşitlerinden çok daha farklı bir yapıya sahip olan tunus tığı çeşitleri ile bambaşka örgü çalışmaları yapabilirsiniz. Uç kısmı kanca formunda olan ve bu sayede iplerin kolaylıkla kıvrılmasını sağlayan tunus tığı çeşitleri sitemizde! Geleneksel örgü yöntemlerini bir de bu özel tığ çeşidini kullanarak deneyin! Ortaya çok daha şık ve güzel çalışmalar çıkacağını siz de fark edebilirsiniz.

Halk arasında gagalı şiş ya da gagalı tığ gibi isimlerle de anılan bu özel tığ çeşidinin uç kısmı ince formdadır. Üst bölümü ise elle kolaylıkla kavranabilmesi için biraz daha kalın bir çapa sahip olur. Böylelikle elle daha kolay kavranır ve uzun süreli kullanımlarda da ellerde ve bileklerde yaptığı yorgunluk çok daha azdır. Bu özel şiş çeşitleri ile çok sayıda farklı örgü modelini deneyebilirsiniz.

Bazı çevrelerde gagalı çorap şişi olarak da bilinen ürün çorap ve patik örme işlemlerinde en sık kullanılan malzemelerden biri oluyor. Nedeni ise diğer tığ çeşitlerine ya da klasik şiş modellerine nazaran daha sıkı bir örgü modelinin ortaya çıkarılabiliyor olmasıdır. Dolayısıyla sağlam iplerin de kullanılması halinde sıkı örülmüş ve dayanıklı çorap çeşitleri, patik modelleri tunus tığ numaraları ile hazırlanabiliyor.

Farklı Numaralarda Tunus Tığ Modellerini İnceleyin!

İncelediğiniz metalik renkli tunus tığ modellerinin 2.5, 3, 3.5, 4, 5 ve 6 numaraları sitemizde yer alıyor. Bu numaralar en sık kullanılan tığ numaraları olduğundan yeni başlayanlar herhangi bir numarayı rahatlıkla seçebilir. Bu arada sitemizde gördüğünüz modeller 35 cm tunus tığ çeşitleridir. İdeal uzunlukta olması da tığ çeşitlerinin konforlu bir şekilde kullanılabilmesini beraberinde getiriyor.

Genellikle metalik tonlarda hazırlanan tunus tığ renkleri değişkenlik gösterebilir. Sipariş vermeniz durumunda stok durumuna bağlı olarak herhangi bir renkte tığ modelinin teslimatı yapılabilir. Önemli olan bu tığların renklerinden ziyade işlevleri ve dayanıklı olmasıdır. Gayet dayanıklı malzemelerden üretimi gerçekleştirilen tığ çeşitleri deforme olmadan çok uzun süre kullanılabilir. Uzun süre yeni bir tığ satın almak zorunda kalmayacaksınız.

Tunus Tığı Çeşitlerinde En Uygun Fiyat Avantajı!

Şık renkleri ile ön plana çıkan ve iki tarafında gaga şeklinde eğim bulunan bu özel tığ çeşitleri ile bebek battaniyesi ya da koltuk şalı gibi ürünler de örebilirsiniz. En kalın ip çeşitlerini kullanarak daha kabarık ve kalın bir yapıya sahip olan ürünler de hazırlayabileceğinizi belirtelim. Bebek ceketi, yeleği gibi kıyafetleri örmek için de tercih edebileceğiniz bir tığ çeşididir.

Sitemizde tunus tığ fiyatları düşük rakamlardan oluşuyor. Uzun süre kullanabileceğiniz ve pek çok farklı örgü modeli için tercih edebileceğiniz tığları en uygun rakamlarla satın almak için hemen online sipariş verin. İncelediğiniz tığ modelleri ile bir arada kullanıma uygun olan ip çeşitlerini de sitemizde bulabilir ve sepetinize bu ipler arasından seçtiğiniz renkleri de ekleyebilirsiniz.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR