İğne Oyası İğnesi (6 adet)
İğne Oyası İğnesi (6 adet)
İğne Oyası İğnesi (6 adet)
İğne Oyası İğnesi (6 adet)
İğne Oyası İğnesi (6 adet)

İğne Oyası İğnesi (6 adet) (igneoyasiignesi-01)

Fiyat : 11,50 TL(KDV Dahil)

24 ve 26 numaraları mevcuttur. İğne oyası için özel olarak dizayn edilmiştir. Bir pakette 6 adet iğne bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın almak istiyorsanız miktar kısmına girip satın alabilirsiniz.İğne oyası,

24 ve 26 numaraları mevcuttur.

İğne oyası için özel olarak dizayn edilmiştir.

Bir pakette 6 adet iğne bulunmaktadır.

Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın almak istiyorsanız miktar kısmına girip satın alabilirsiniz.

İğne oyası, geleneksel Türk el sanatlarından biridir ve genellikle yazma, tülbent, çeyizlik örtüler ve yatak örtüleri gibi tekstil ürünlerinde kullanılır. İğne oyasında kullanılan özel bir iğne vardır, bu iğneye iğne oyası iğnesi denir.

İğne oyası iğnesi, gümüş, altın veya pirinç gibi malzemelerden yapılabilir. Genellikle ince ve uzun bir yapıya sahiptir ve ucu sivridir. İğne oyası işlemesi sırasında, iplikler bu iğneyle tutturulur ve işlenir. İğne oyası iğnesinin uzunluğu ve kalınlığı, işlenecek desene ve kullanılacak ipliğin kalınlığına bağlı olarak seçilir.

İğne Oyası İğnesi Özellikleri

İğne oyası iğneleri, farklı boyut ve kalınlıklarda üretilir. İki yaygın boyutu 24 numara ve 26 numara sitemizde sizlere sunulmaktadır. İğne oyası için özel olarak dizayn edilmiş olan iğne oyası iğnelerinin bir paketinde 6 adet iğne bulunmaktadır.

24 numara iğne oyası iğnesi, ince ipliklerle çalışmak için idealdir ve genellikle detaylı desenlerde kullanılır. Ucu daha ince olduğu için, daha küçük deliklerden geçebilir ve daha küçük dikişler yapabilirsiniz.

26 numara iğne oyası iğnesi, daha kalın ipliklerle çalışmak için kullanılır. Ucu daha kalın olduğu için, daha büyük deliklerden geçebilir ve daha büyük dikişler yapabilirsiniz.

İğne oyası işi yaparken, kullanacağınız iplik ve desene bağlı olarak hangi boyutta iğne oyası iğnesi kullanacağınızı seçebilirsiniz. Örneğin, ince bir iplikle çalışıyorsanız, 24 numara iğne oyası iğnesi seçebilirsiniz. Kalın bir iplikle çalışıyorsanız, 26 numara iğne oyası iğnesi daha uygun olabilir.

Yazmalar için iğne oyası işlemesi kullanarak farklı desenlerde kenar oyaları yapabilirsiniz. Tülbentler için de benzer şekilde kenar oyaları yapabilir ya da tüm tülbent üzerine desenler işleyebilirsiniz. Ayrıca, yastık kılıfları, masa örtüleri, perde kenarları gibi ev dekorasyon ürünleri üretmek ve yaratıcılığınızı kanıtlamak için de iğne oyası işlemesi kullanabilirsiniz.

İğne oyası ile ayrıca takılar da yapabilirsiniz. Örneğin, küpeler, kolyeler, bilezikler ve broşlar gibi takılar, renkli iplikler ve boncuklar kullanarak iğne oyası tekniği ile kolayca yapabilirsiniz. İğne oyası ile bebek ve çocuk giysileri de yapılabilirsiniz. Özellikle bebek örgüleri ve elbiseleri, iğne oyası işlemesi ile süsleyerek daha güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İğne Oyası İğnesi Fiyatı

Kaliteli malzemelerden üretilmiş ve uzun ömürlü iğne oyası iğnelerini sitemizden güvenle satın alabilirsiniz ve takılardan ev dekorasyonuna birçok ürüne kendinizden bir şeyler katabilirsiniz. İğne oyası için özel olarak dizayn edilen iğne oyası iğnesi Hobidunya.com'da. Hobileriniz için oya iğnesi paket halinde 6 adet olmak üzere sizlerle!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR