Tulumba Pres için Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Yaylı
Tulumba Pres için Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Yaylı
Tulumba Pres için Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Yaylı
Tulumba Pres için Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Yaylı
Tulumba Pres için Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Yaylı

Tulumba Pres için Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Yaylı (kalip-kumaskaplama-tulumba)

Fiyat : 120,00 TL(KDV Dahil)

Tulumba pres ile kumaş kaplama düğme yapımı için kullanılmaktadır. 11.5 mm, 15 mm, 18 mm, 23 mm ve 28 mm boy seçenekleri mevcuttur. *** Tulumba pres ve kumaş kaplama düğmeler fiyata dahil değildir. Sadece kalıp fiyatıdır.Tulumba Pres İçin Kumaş Ka

Tulumba pres ile kumaş kaplama düğme yapımı için kullanılmaktadır. 11.5 mm, 15 mm, 18 mm, 23 mm ve 28 mm boy seçenekleri mevcuttur.

*** Tulumba pres ve kumaş kaplama düğmeler fiyata dahil değildir. Sadece kalıp fiyatıdır.

Tulumba Pres İçin Kumaş Kaplama Düğme Kalıbı Özellikleri

İşletmenizde ya da evinizde kullandığınız tulumba pres makinesi için kaliteli ve uzun ömürlü kumaş kaplama düğme kalıpları Hobidünya’da. Düğmelerinizi zevkinize göre tasarlamanız için kullanacağınız tulumba pres makinenizin düğme kalıplarını Hobidünya’dan edinebilir, tarzınızı ve yaratıcılığınızı gözler önüne serebilirsiniz. Dilediğiniz renkte ve desende birbirinden farklı düğmelerle tarzınızı yansıtabilir, tek bir makine ile zamanınızdan ve enerjinizden tasarrufla kolayca düğmelerinizi yeniden tasarlarken kullanacağınız düğme kalıbının kalitesi ve uzun ömürlü olması da oldukça önemlidir. Bu kumaş kaplama düğme makinelerinin uzun ömürlü ve sağlam kalıpları; 11.5 mm, 15 mm, 18 mm, 23 mm ve 28 mm boy seçenekleri ile kumaşları ve farklı boyutlardaki düğmeleri birbirine kolaylıkla dikmenize yardımcı olur.

Tulumba Pres Kalıpları İle Yeni Düğmeler Tasarlayın

İşletmenizde ya da evinizde, gerek kendi diktiğiniz kıyafetlerle uyumlu düğme dikmek için gerekse kıyafetlerinizin düğmelerinin renklerini ya da şekillerini değiştirmek için kullanımı kolay pres düğme kaplama makineleri için kullanacağınız kaliteli pres kalıpları Hobidünya’da! Farklı boyutlardaki düğmeler için yaylı tulumba pres düğme makinesinin aparat seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştırırken sıradan düğmeler kullandığınız ürünler yerine yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz, dikkat çekici düğmeler kullandığınız kıyafetler ya da çantalarla tarzınızı göstermenize yardımcı olur. Tulumba pres makine ile düğme kapsülünü kumaş kaplarken makineye takılması gereken bu kalıplar, istediğiniz kumaşı kaplamanız için uygundur. Kolayca takılıp çıkartılan bu kalıplar 11.5 mm, 15 mm, 18 mm, 23 mm ve 28 mm gibi farklı boy seçenekleri ile işinizi kolaylaştırır ve sizi sınırlamadan farklı şekillerde ve desenlerde düğmeler tasarlamanıza yardımcı olur.

Yaylı Yapısıyla Düğme Kalıpları Hobidünya.com'da!

İster tuhafiye ya da terzi dükkanınızda müşterilerinize sunacağınız sınırsız düğme çeşitleriyle ister evinizde düğmelerinde değişiklik yapmak isterdiğiniz eşyalarınızda kullanabileceğiniz düğme kalıpları, Hobidünya’da satışa sunulmakta. Düğme kaplamada kullanılan yaylı pres düğme makineleri kalıpları, sizlere farklı boy seçenekleri sunarken yaratıcılığınızı göstermenizde yardımcı olur. Kıyafetlerinizde, çantalarınızda ya da kirlentlerinizde kullanacağınız düğmeleri tasarlarken ya da artık eskimiş düğme kumaşlarınızı yenilerken sizlere yardım eden tulumba pres düğme kalıbı, uygun fiyata sitemizde sizlere sunulmaktadır. Tulumba pres ile kumaş kaplama düğme yapımı için yaylı düğme kalıbı Hobidunya.com'da. Tulumba pres kalıbını incelemek için şimdi sitemize tıklayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR