Vizon Polyester Makrome ipi
Vizon Polyester Makrome ipi
Vizon Polyester Makrome ipi

Vizon Polyester Makrome ipi (pp-makrome-vizon)

Fiyat : 20,00 TL(KDV Dahil)

3 numara yaklaşık 2~3 mm kalınlığında, vizon rengi, %100 poplin makrome ipi. Yaklaşık 140 metrelik (100 gram) yumaklar halinde satılmaktadır. 4 ya da 4,5 mm şiş ile örebilirsiniz. 30 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz.Vizon Rengi Makrome İpi Özell

3 numara yaklaşık 2~3 mm kalınlığında, vizon rengi, %100 poplin makrome ipi. Yaklaşık 140 metrelik (100 gram) yumaklar halinde satılmaktadır.

4 ya da 4,5 mm şiş ile örebilirsiniz. 30 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz.

Vizon Rengi Makrome İpi Özellikleri

Makrome ipler ile hem şişleri kullanarak hem de şişsiz dekoratif ürünler ya da ihtiyacınızı karşılayabilecek ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çantadan anahtarlığa, saksılıktan salıncağa; aklınıza gelecek her alanda kullanabileceğiniz makrome iplerle yapacaklarınız sınırsızdır. Vizon rengi makrome ip hemen hemen her mobilyaya uyum sağlar. Şiş kullanmak istiyorsanız 4 ya da 4,55 mm şiş kullanabileceğiniz makrome iplerle ortaya çıkardığınız ürünleri, 30 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Yaklaşık 140 metrelik yani 100 gram yumaklar halinde satılan vizon rengi makrome ipler, %100 poplinden üretilir. Çanta, saksılık, kapı süsleri, halı gibi yaratıcılığınızı göstermek istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz 3 numara polyester makrome ipi Hobidünya’da sizlere sunulmakta!

3 Numara Polyester Makrome İpi Örgüleriniz İçin Çok İdeal

Birçok alanda gerek dekoratif anlamda gerek ihtiyacınızı karşılayacak şekilde kullanabileceğiniz 3 numara polyester makrome ipi, örgüleriniz için çok ideal bir üründür. Makrome ipten ortaya çıkaracağınız ürün polyester olacağı için oldukça dayanıklı ve kolay kırışmayan bir ürün olacaktır. Yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahip olan polyester makrome ipi sayesinde, örgülerinizi temizlemeniz için 30 derece sıcaklıkta yıkamanız yeterli olacaktır. Kışın polyester makrome ipinden öreceğiniz ürünler sizi soğuktan korur. Kullanacağınız farklı tekniklerle ortaya çıkarabileceğiniz ürünler hem fonksiyon anlamında ideal olacaktır hem de vizon rengi ve ipin yapısı sayesinde estetik ürünler olacaktır.

Vizon Rengi Makrome İpi Hobidünya Kalitesiyle Sizlerle!

 

Halıdan duvar süslerine sınırsız alanda kullanabileceğiniz makrome ipler, kalitesi ile ürünlerinize profesyonellik katar. Farklı düğüm teknikleri ile ya da şiş kullanarak ortaya çıkaracağınız makrome ürünler, vizon rengi ile göze de hitap edecektir. 3 numara vizon rengi, %100 poplin makrome ipi Hobidunya.com'da. Yumaklar halinde satılan vizon rengi makrome ipi fiyatı ve özellikleri için tıklayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR