Metrelik Fermuar
Metrelik Fermuar
Metrelik Fermuar
Metrelik Fermuar

Metrelik Fermuar (metre-fermuar-krem)

Fiyat : 10,00 TL(KDV Dahil)

T10 Naylon (polyester) dişli krem rengi metrelik fermuar. Kumaşıyla birlikte toplam şerit eni 3 cm'dir. Diş eni 6 mm, diş kalınlığı 2,3 mm'dir. Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır.1 metre fermuar ile birlikte 2 adet elcik (3 cm uzunluğunda, 1 cm en

T10 Naylon (polyester) dişli krem rengi metrelik fermuar. Kumaşıyla birlikte toplam şerit eni 3 cm'dir. Diş eni 6 mm, diş kalınlığı 2,3 mm'dir.

Belirtilen fiyat 1 metre fiyatıdır.1 metre fermuar ile birlikte 2 adet elcik (3 cm uzunluğunda, 1 cm eninde metal fermuar elciği) hediye olarak gönderilmektedir.

İstediğiniz boyutlarda keserek nevresim, yastık, kırlent, çanta, çadır, etek, pantolon ve elbise fermuarı olarak kullanabilirsiniz.

Metrelik Fermuar Özellikleri

Metrelik fermuarlar, ihtiyacınıza uygun boyutlarda keserek kullanabileceğiniz şekilde satılmaktadırlar. Kıyafet, aksesuar, yastık ya da nevresim gibi fermuarı olan her üründe kullanabileceğiniz fermuarlar, özel olarak ürettiğiniz projelerde de kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir.

T10 Naylon (polyester)den üretilen dişli krem rengi metrelik fermuar, kumaşı ile birlikte toplam 3 cm ene sahiptir. T10 naylon ise fermuarların güçlü ve esnek olmasını sağlayan bir üründür. T10 naylon, T tipi bir fermuar kapak tasarımına sahip ve sık kullanılan bir naylon türüdür. Yüksek kalitede ve dayanıklı olmaları sebebi ile çantalar, mobilyalar ya da giysiler gibi birçok alanda kullanılan T10 naylon fermuarlar, sitemizde sizler için sunulmaktadır. Satın aldığınız bir çantanın fermuarını değiştirmek için ya da kendi üretiminiz olan bir elbiseye fermuar dikmek için metrelik fermuarlardan ihtiyacınız olan ölçüde kesip kullanabilirsiniz.

Kıyafetlerinizin kolayca açılıp kapanmasını sağlayan, çantanızdaki nesnelerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayan fermuarlar, ürünlerinizin görünümünü ve tasarımını tamamlarken daha şık görünmelerini sağlar. Eşyalarınızın hemen hemen hepsinde bulunan fermuarların tamiratını da kendiniz yapmak isterseniz elinizde metrelik fermuarların bulunması çok önemlidir.

İster hobi olarak isterseniz de küçük işletmeniz için ürettiğiniz kıyafet ya da çantalarda kullanmak için metrelik fermuar satın almak oldukça mantıklıdır. Bazen ürettiğiniz malzemenin fermuara ihtiyaç duyduğu bölgenin uzunluğunu hesaplayamayabilirsiniz. Böyle durumlarda satın almış olduğunuz bir metrelik fermuardan ihtiyacınız olan uzunlukta keserek ürününüzde kullanabilirsiniz.

Pantolonlarda, elbiselerde ya da eteklerde fermuarın bozulması sık sık karşılaşılan bir durumdur. Metrelik fermuardan kıyafetinize uygun uzunlukta fermuarı keserek kendiniz pantolon, etek ya da elbisenizi tamir edebilirsiniz. Özellikle dikiş nakış işlerinizi kendiniz yapıyorsanız metrelik fermuar ihtiyacınız olan ürünler arasındadır. Krem rengi ile metrelik fermuar birçok kıyafetiniz ile kolaylıkla uyum sağlar. Kendi ürettiğiniz ürünlerde, fermuarı bozulan kıyafetlerinizde ya da çantalarınıza gizli bir bölge eklerken; ihtiyacınız olan metrelik fermuar Hobidunya.com’da. 1 metre fermuar ile birlikte iki adet metal fermuar elciği de hediye olarak gönderilmektedir.

Metrelik Fermuar Fiyatları Nasıldır?

Nevresim, kırlent, çanta ya da pantolonlarınızda; ihtiyacınız ölçüde keserek kullanabileceğiniz krem renkli T10 naylon (polyester) dişli metrelik fermuar Hobidunya.com'da. Belirlediğiniz ölçüye göre satın aldığınız fermuarın fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Diş eni 6 mm, diş kalınlığı 2,3 mm olan metrelik fermuarları en uygun fiyatla sitemizden sipariş edebilirsiniz. İster sizin ürettiğiniz isterseniz de satın aldığınız bir üründe kullanmak için satın alabileceğiniz metrelik fermuarlar en uygun fiyatlarla Hobidunya.com’da!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR