Ultra Gloss Su Bazlı Sır Vernik 120 cc
Ultra Gloss Su Bazlı Sır Vernik 120 cc

Ultra Gloss Su Bazlı Sır Vernik 120 cc (rich-ultragloss-sir-vernik-120cc)

Fiyat : 48,00 TL(KDV Dahil)

Çok parlak ve sır özelliği sağlayan vernik. Uygulandığı yüzeylerde sırlanmış seramik canlılığı sağlar. Ekstra kalın tabaka oluşturduğu için tek kat uygulamak yeterlidir. Çatlama yapmaz. Fırça izi bırakmaz. Vernik uygulandıktan sonra yaklaşık 5~

Çok parlak ve sır özelliği sağlayan vernik. Uygulandığı yüzeylerde sırlanmış seramik canlılığı sağlar.

Ekstra kalın tabaka oluşturduğu için tek kat uygulamak yeterlidir. Çatlama yapmaz. Fırça izi bırakmaz.

Vernik uygulandıktan sonra yaklaşık 5~10 dakikada kurumaya, 6~12 saatte de sertleşmeye başlar.

Sağlığa zararlı madde içermez. Kullanılan fırçayı su ile temizleyebilirsiniz.

Daha yüksek koruyuculuğa sahip bir vernik arıyorsunuz… Sır vernikle tanışma zamanı!

Sır vernik, açık renk katmanlar arasında rengin eklendiği bir kaplama tekniğidir. Ahşabın rengini ayarlamak, gözenekleri koyulaştırmak, rengini farklı ahşabın rengini eşitlemek ve yeni bir projeye antika bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir. Tüm bunların yanında farklı materyaller kullanılarak yapılmış eşyaların yüzeyine de kristal görünümü veren, kalın bir katman olarak uygulanabilir. Böylelikle bu yüzeyle ışık vurdukça kırılarak, gökkuşağının tüm renklerini doğal bir efektle eşyalarınıza taşır.

Kullanımı oldukça basit olan sır vernik uygulaması için bir parça tecrübeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Tavsiyemiz, el alışkanlığı kazanana kadar küçük objeler ve yüzeyler üzerinde denemeler yapmanızdır. Eliniz alıştıktan sonra istediğiniz kalınlıkta vernik uygulamasını ustalıkla yapmaya başladığınızı farkedeceksiniz.

Sır vernik diğer tiplerinden farklı olarak iki ayrı parça halinde temin edilir, kullanım öncesinde karıştırılır. Kendine has kokusu, kıvamı ve renginin oluşmasını keyifle izleyeceksiniz. Sanıyoruz hobi ile uğraşmanın tatlı ayrıntılarından biri de kendi malzemenizi hazırlıyor olmak. Sır vernik uygulaması size bu hazzı yaşatacaktır.

Bu tip vernik, kullanım için hazırlandıktan sonra bekletmeden tüketilmeli ve uygulanmalıdır. Yapısı gereği uzun süre beklemiş verniklerde sararmalar gözlenebilir. Bu sararmalar da yüzeylerde puslu ve istenmeyen bitişlere yol açabilir. Sır vernik kullanımında en önemli püf nokta ‘taze’ malzeme kullanımıdır.

Su ile inceltilmeye gerek duymayan bir ürün olduğundan istenilen kalınlıkta fırça ile uygulanabilir. Kuruma süresi yaklaşık olarak 24 saattir. Bu sürenin sonunda eşyanızın parlak ve kusursuz yüzeyini gördüğünüz zaman beklediğinize değdiğini göreceksiniz. Bir defa kuruduktan sonra çatlamalar, darbelerden kaynaklanan sürtünme ve silinmelere karşı tamamen dayanıklı olacaktır.

Her yüzey için kolay uygulama özelliğine sahiptir. Yaratıcılığınızı konuşturmaya ne dersiniz? Çeşitli doğal girintilere sahip bir ahşap parçası, resin yani reçine görünümü verecek olan sır verniklerle kaplanarak sehpa, masa olarak hayat bulabilir. Böylece fabrikadan çıkma görüntüye sahip olmayan size has ve oldukça orijinal bir mobilyaya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Unutmayın, el emeği hiçbir para birimine değişilmeyecek kadar değerlidir. Eviniz sizin dokunuş ve emeklerinizle bir yuva haline gelir, kimlik kazanır. Kişiliğiniz evinize yansır, sıradanlıktan kurtulur.  Hobilerinizin hayatınıza dokunmasından vazgeçmeyin!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR